#65 – לצאת עם נמוכה

בחורה עם מחשב נייד

tumblr_ku6p43PACB1qzcp6io1_1280

אני בחורה נמוכה. כמה נמוכה? בואו נגיד שרוב האנשים מרגישים "על הגובה" לידי :-).

החוק הבלתי כתוב אומר שגברים לרוב מעדיפים נשים נמוכות מהם. כמה נמוכה? תלוי כמה הם גבוהים.
בגלל שאני בחורה נמוכה, אני לא "מאיימת" על גבריותם כי הם תמיד יהיו יותר גבוהים ממני, חסונים ורחבי כתפיים. רוב הגברים אוהבים את זה, כנראה זה טבוע בהם עמוק יחד עם הטסטוסטרון.
בכלל להתנשק עם אשה שנמוכה ממך זה הכי רומנטי שבעולם, היא עומדת על קצות האצבעות, בפוינט מושלם, ממש כמו בסרטים.

אני מאלה שמטופפות על עקבים רוב הזמן, כך שלרוב מצליחה לגנוב לי כמה ס"מ נוספים.
אגב, להיות נמוכה, קטנה זה מאוד פרקטי בסקס. במצב מאוזן אין הבדלי גובה, רוב הגברים לא יהססו להרים אותך, לנופף אותך באוויר, לשנות תנוחות ביתר קלות, להגיע לכל נקודה בגופך כי אין הרבה ממנו, אה … ולחלקם יש פטיש לעקבים :-). משהו בסגנון  You can leave your hills on …

רוב הזמן וממיליון סיבות שונות אני מקנאה בגבוהות ממני.
הן לא נראות כמו ילדה בת 15 שלבשה לאמא שלה את הבגדים, הן לא נאלצות לשמוע בדיחות תפלות על אי הגשת אלכוהול לילדות, הן לא צריכות לעשות מכפלת אצל התופרת לכל מכנסיים חדשים שהן קונות, הן לא חוטפות קלסטרופוביה במעלית עם אנשים גבוהים.
אבל הרבה פעמים אני חושבת שמבחינה רומנטית דווקא באסה להן כי רובן לא יסכימו לצאת עם גבר שנמוך מהן או שגבוהים מהן במעט.  כבר יצא לי להיתקל בלא מעט תגובות שלהן ש"בנות נמוכות צריכות לצאת עם נמוכים ולהשאיר להן את הגבוהים". אז לא ולא! ננה בננה … יוצאת עם מי שבא לי, ות'אמת ? גברים מגובה 1.75 ומעלה עושים לי את זה !

אחחחח, תראו את Mr.Big וקארי … כמה הם יפים ביחד :-).
איך אני אוהבת ללכת ברחוב ולראות זוגות כאלה, עם הפרשי גובה, זוגות לא מושלמים שהפערים ביניהם מרכיבים את השלם.

504833ea0e9df14a2103ad86c4e96d55

 

 

 

 

 

restart
++++++++++++++++++ הגיגים ומחשבות של גרושה טרייה +++++++++++++++++++++++רוצים לקבל עדכון כשיוצא פוסט חדש? מוזמנים ללחוץ על כפתור "עקוב אחרי" מצד שמאל למעלהאו בפייסבוק: https://www.facebook.com/Restart-Blog-502876029895543/