60 שנה של כאב

בחורה עם מחשב נייד

תמונתו של ברק וויטרט

איך נוצק דפוס ?

נוצק כדי להדגיש את הקושי להמיסו.

התאריך נקבע לפני חודש, אנו חוגגים יום הולדת בואו לשמפניה ואבטיח על חוף הים ,כן וגם אחותי תגיע מחו"ל. שש לפנות ערב שעה יפה לה על חוף הים, הרוח הנושאת איתה ריחות קדמונים נמהלת ברסיסי מיץ אבטיח, היא שולפת את חליל הצד והוא את האקורדיון בצבע ארגמן עם פתיתי זהב תמיד הזכירו לי מדורות צוענים ביערות אירופה.

רגע של קדושה רגע של שלווה בו שניהם מאחדים בצלילי המוזיקה והשירה רגע טהור ונדיר, בו הרשו הם לעצמם להתחבר לאהבה שלהם למוזיקה ולשכוח את הסיוט.

הסיוט של הזיכרון מה היה אז לפני 60 שנה ברגעים בהם האקורדיון ניגן

מה היה אז לפני 60 שנה שרגע לפני שהאקורדיון הוצא ממזוודתו היא ארזה מזוודה אחת וברחה הכי רחוק שכספה אפשר לה .

60 שנה לקח לה להמיס את התבנית של מוזיקה וכאב וליצור תבנית חדש מוזיקה ואהבה

התבניות האלה הדפוסים האלה הם זיכרונות שרשמנו משחר ילדותנו בהתאם לבית בו גדלנו. השלב הראשון בו נדליק את הלהבה שתמיס את התבנית הוא השלב בו נזהה את הדפוס ונבחר לשנותו ניבחר להוציאו מספר חיינו.

אתם מזומנים להתקשר וביחד נזהה את הדפוסים וניצק תבניות חדשות לחייכם

זהרה לוין-מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד

zohara3as1@zoharfarm.com

 

זהרה לוין-מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד
שלום, שמי זהרה ואני מטפלת בשיטת מוח אחד. אני אימא לשלוש עלמות, אשתו של, גרה בבאר טוביה ומחוברת אל האדמה בגופי ונשמתי. אל תהליך העבודה שלנו אני מוזגת את אהבתי לאדם את ניסיון החיים והידע הרב שאספתי עם השנים. שיטת מוח אחד רואה את האדם כישות הוליסטית הפועלת בסינרגיה של גוף נפש. בעזרת השיטה אני אלווה אתכם למקום בו תוכלו לממש את הפוטנציאל הטמון בכם, לשחרר את הדפוס שהגביל אותנו ולהחזיר לעצמנו את יכולת הבחירה ממקום מאוזן ולא שיפוטי. אם אתם נמצאים במקום של הלא - ביחד נצעד אל הכן, אל הרצוי לכם, אל המקום בו את/ה תנהל את חייך. ביחד נלמד לנוע מהמקום המצוי אל המקום הרצוי.