60 פוסטים על עונג נשי ואינטימיות

בחורה עם מחשב נייד

לפני קצת יותר משנה פתחתי את הבלוג בסלונה כדי להאיר ולהכיר לכן את העיסוי הארוטי וכל מה שסביבו והנה השבוע שמתי לב שבמהלך השנה+ שחלפה כבר הצטברו 59 פוסטים שכתבתי כאן. 59 סיפורים של החיים, של החוויות והתובנות השונות שמצטברות אצלי ואצל לקוחותיי בתוך הסטודיו האפלולי בו כל העלילה מתרחשת. אז בנימה חגיגית מעט, אבל בלי קונפטי ופירוטכניקה אלא בצניעות, הפוסט ה 60 הוא איזשהו סיכומון קטן בו אני מזמין אתכן לסיבוב אצלי בבלוג, בסטודיו, וגם בתוך הראש והלב… אז, נתחיל.

הפוסטים הנקראים ביותר

כשאני עובר על הלוגים של הבלוג מצטיירת תמונה מעניינת. תמהיל של פיפטי פיפטי בין פוסטים של מידע כללי לבין פוסטים של סיפורים אישיים מהסשנים. שני הפוסטים הנקראים ביותר בבלוג הם : מי הלקוחות שלי ו: עיסוי ארוטי, עיסוי טנטרי ומה ההבדלים ביניהם. בשני הפוסטים הללו אני מספר בכלליות על הטיפול שאני מעניק ומי הנשים שמגיעות לקבל אותו (ספויילר: אין קבוצת אפיון "הומוגנית". יש מגוון גדול שאני מפרט בפוסט). כשממשיכים לנבור לתוך הפוסטים הנקראים ביותר מוצאים את העיסוק בגבולות העדינים של הסשן – לא אכפת לי שתחצה את הגבול ואת ההתעמקות ב…טכניקה של המגע? לא, לא בטכניקה. במה שמאחורי הטכניקה: תסביר לי איך אתה נוגע שם. בשני הפוסטים הללו הבאתי המון מהאני מאמין שלי, מהלב ומהבטן ולא רק מהראש. ובכלל, אני מאמין שהשילוב בין ראש (הגיון, חשיבה), לב (רגש ורגישות) ובטן (אינטואיציה), עוזר ליצור מכלול מאוזן יותר, הן כמטפל והן כאדם בכלל.
כמובן שהעיסוק בעיסוי ארוטי מזמן סיפורים אישיים רבים ומעניינים שבהם מגולמות ההתנסויות והחוויות שהצטברו כאן. אחד הפוסטים הנקראים בקטגוריה זו עוסק במחסום השפה –  בו אני מביא את סיפורה של אישה שאינה דוברת עברית או אנגלית, ואת התקשורת המעניינת שנוצרה בינינו במהלך העיסוי הארוטי.
חלק מהלקוחות שלי קבועות. אחת מהן בורחת אליי פעם בחודש וזהו פוסט שכדאי לקרוא, כי יש בו המון אינטימיות, ויש בו לחיצת יד, ויש בו קרקע יציבה. כמה מן האלמנטים החשובים שמשתלבים יחד לסשן שמכיל הרבה עונג.
אסיים את רשימת הפוסטים הנקראים בפוסט כפול שמביא את סיפורה של רצה למרחקים ארוכים. לכאורה סיפור אישי של אישה אחת. כשצוללים פנימה לתוך הסיפור אפשר להזדהות בהמון נקודות השקה. יש שם מילים על זוגיות, על כושר ואתגרים, על פנטזיות, על התמסרות… ואגלה לכן סוד קטן: יש שם יותר מאישה אחת. וסוד נוסף: בהרבה מהפוסטים שלי זה כך… עירבוב דמויות. זה עוזר לי להשאיר את לקוחותיי אנונימיות ולא מזוהות, ונדמה לי שזה גם מחבר את הסיפורים האישיים למשהו שלם ומעניין יותר, כי יש בעצם המון קווי דמיון ונקודות משלימות בין הדמויות השונות.

 

התגובות שקיבלתי

העיסוק בעיסוי ארוטי בפרט ובמיניות בכלל מעורר מסביב הרבה סקרנות אך גם זהירות וחששות. את התגובות אני מקבל תמיד בפרטי, כמעט בלחישה. הרבה פעמים זה מתחיל ב"עוקבת מרחוק הרבה זמן וסוף סוף אזרתי אומץ לכתוב". המעבר מזרות מוחלטת לשיחה על הפרטים האינטימיים ביותר מתרחש במהירות מפתיעה, אך לא פחות מפתיעה היא הטבעיות בה זה קורה. בהמשך לאחד הפוסטים שפירסמתי כותבת לי אחת הגולשות: "יש משהו מסויים שאני רוצה לבדוק בעזרתך"  ועד מהרה היא מפרטת: "מעולם לא גמרתי. לא עם בן זוגי, לא עם ויברטור… חשבתי שאולי דרך העיסוי הארוטי שאתה מעניק אוכל לגלות דברים חדשים על עצמי". רבות אחרות התלבטו ושיתפו לגבי הרצון לבוא לטיפול שבא בסתירה לזוגיות בלתי מאפשרת, בן זוג קנאי ואפילו תחושה שמדובר בבגידה, לפחות מבחינתו של בן הזוג. רבות מאותן נשים, אם בחרו לבוא, לא שיתפו בכך את בן הזוג. זה המקום לציין (וגם כתבתי על כך לא פעם) שאני מאמין בחופש אישי כערך, ובעיניי זה בסדר גמור שגם בתוך מערכת זוגית מאריכת שנים יש לבני הזוג את המרחבים האישיים שלהם, את הזמן והמקום בו הם לא "שייכים" לבן או בת הזוג אלא לעצמם. זה נושא רחב בפני עצמו, אבל עולה לא אחת בשיח שביני ובין הלקוחות.
יש המון סקרנות סביב המיניות הנשית. כמובן שהנושאים הלוהטים הם אורגזמה, סוגיה השונים, ואולי הנושא העכשווי והטרנדי יותר: שפיכה נשית עליה כתבתי יותר מפעם אחת. מישהי כתבה לי בפרטי: אתה יכול ללמד אותי להשפריץ? התשובה כמובן היא: לא… אני יכול להסב לך עונג, אולי גם אוכל לגרום לך לחוות שפיכה, ובחלק מהמקרים זה אפילו מקנה לך את היכולת לזהות להבא את התחושות שמקדימות לשפיכה ולהתמסר לזה. אבל אני לא "מלמד להשפריץ" כי זו לא טכניקה. כשזה טכני בלבד – זה פייק. זה לא אמיתי.

התובנות והתוכניות לעתיד

העיסוי הארוטי נוגע בנשים. נוגע פנימה, הכי עמוק. לא רק בגוף. עמוק בסודות, עמוק בפנטזיות, עמוק בפחדים, בחסמים, בתשוקות… עמוק בנשמה. ככל שאני נוגע בלקוחות נוספות אני מבחין במשהו מעניין: כמה אנחנו בנויים אותו דבר מתחת לבגדים, כמה שברמה החומרית זה פשוט… אותו חומר, בצורות שונות, במידות שונות. אבל יחד עם זה: כמה הבדלים יש בין אישה לאישה, בדיוק מהסיבה שאנחנו לא רק חומר, אנחנו גם רוח. אנחנו סך כל החוויות שעברנו, סך התובנות והתעצומות (והחסמים והפחדים…) שאספנו עד כה ואנחנו הצעד הבא שבחרנו ממש כעת לצעוד. אחת התובנות המרכזיות היא שכגודל ההתמסרות, השחרור וההיפתחות כך גודל החוויה, העונג. זה כמובן לא עניין פשוט של לחיצה על כפתור והופ! את מתמסרת. זה תהליך. וכדי שהתהליך יהיה אופטימלי דרוש מכלול של תנאים, חלקם מקדימים (מי אני, מהי האווירה, הסביבה החושית שבסטודיו) וחלקם נוצרים בהדרגה בתוך תהליך העיסוי הארוטי (איך אני נוגע בך, איך זה מרגיש לך, האם מתעוררת בך סקרנות חושית…) ומשם זה הולך ומעמיק, הולך ומטפס מעלה, לעבר פסגות העונג.
אז מה הלאה? אחרי שנים של עיסוק בעונג, ושנה של כתיבת הבלוג כאן, אני מוקיר את היכולת להיחשף לקוראות שנתרמות ממה שיש לי לספר ומה שיש לי להעניק במגע. אני מניח שלא מעט נשים מדלגות על הבלוג הזה ואולי אף מעקמות פרצוף כשקופצת להן כותרת בסגנון "על מיטת העיסוי הארוטי", אך שמתי לב שהנשים שכן מתחברות לכתיבה שלי, נמצאות בדרך כלל בשלב בחיים שבו מתקיימת בהן פתיחות, סקרנות ואפילו סוג של נחישות לחוות ולחקור את מה שמעבר למוכר. אותן נשים, יתכן שלפני חצי שנה או שנה היו מדלגות גם הן, מעקמות אולי פרצוף, תוהות מה פשר התוכן "המפוקפק" הזה באתר מכובד. מהמקום האישי שלי אני יכול רק להבטיח להמשיך… לכבד.

תודה למי שקראו, הגיבו, העשירו,
ותודה גדולה למי שהעזו ובאו לחוות ולהתענג.

הטלפון לתגובות והודעות: 058-4472766
האתר שלי ובו מידע נוסף: רוני – עיסוי ארוטי – מגע, עונג, צמיחה, טנטרה

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766