6 טיפים לנשיקה מושלמת

ספיישל נשיקות לוהט לקראת הסילבסטר: הסודות שיעזרו לך להפוך למנשקת הכי מדהימה שיש

דורקס נשיקות צילום שאטרסטוק

אין משחק מקדים מעורר יותר מנשיקה. ההתרגשות שלפני, הרגע הזה כשמתקרבים, השפתיים שנוגעות זו בזו והרעד שעובר בכל הגוף ומכין אותך וגם אותו להתרגשות שמתקרבת.

נשיקה ראשונה היא רגע קריטי בין בני זוג, והיא יכולה לנוע על המנעד שבין מגושמת ומביכה לבין גן עדן עלי אדמות. הנשיקה היא דרך עבורנו לבחון אם בן הזוג מתאים לנו (לפחות מבחינה ביולוגית) או אוהב אותנו (זוכרות את השיר של שר?). אם נעצום עיניים וניזכר ברגע הזה, על אף הלחץ והחרדה שוודאי ליוו אותנו אז, נוכל אולי להרגיש שוב עד כמה החוויה היתה משחררת ומענגת, ובעיקר סקסית.

את המעבר החגיגי לשנה החדשה נחגוג בנשיקה לוהטת בחצות, בהשראת הנצרות ובעיקר בהשראתן של סדרות אמריקאיות וסרטי קולנוע הוליודיים. נשיקה היא משחק, נשיקה היא טריגר, אז גם אם הנשיקה הראשונה שלכם היתה לפני כמה וכמה שנים, אנחנו ממליצים לכן לנצל את מסיבות הסילבסטר כדי לעורר מחדש את ההתרגשות המינית דרך הנשיקה.

העצות שלהלן נועדו לזוגות מכל המינים ומכל הסוגים: אלה שעדיין מתרגשים מכל נשיקה ורוצים ללמוד איך לנשק אפילו טוב יותר, וגם אלה שכבר שכחו כמה הנשיקה חשובה להעצמת המיניות והתשוקה במערכת היחסים.

עצמי את עינייך, תני לשפתיים לעשות את שלהן, התרכזי בתענוג החושי והתמלאי כולך בפרטנר שלך.

טיפ ראשון:

להתנשק זה לא ספורט אולימפי שאפשר לשפוט בציונים אובייקטיביים. עלייך להכיר את הפרטנר שלך ולגלות מהן ההעדפות האישיות שלו. מה שהאקס שלך אהב זה לאו דווקא הדברים שעושים את זה לאהוב הנוכחי שלך. איך תגלי מה מדליק אותו? נסי!

טיפ שני:

אלוהי התשוקה נמצאים בפרטים הקטנים: סוכריית מנטה קטנה לפני הנשיקה, בושם נעים ועדין עם ארומה של מושק בקפלי הצוואר ושפתון רך ומבריק בטעם דובדבן. אלו הדברים הקטנים שתעשי לפני, ושיעשו לו חשק להיצמד אלייך ולא לעזוב.

טיפ שלישי:

עשי את זה בהדרגה: אל תקפצי ישר לשיא. תני למתח להיבנות בכך שתקחי בהתחלה דברים לאט, את יכולה גם לעצור לרגע, לפקוח עיניים ולחייך אליו, ואז, כשהוא צמא לעוד, המשיכי והגבירי בהדרגה את הקצב והעוצמה. זה יותר מלהיב כשיש למתח המיני והלהט זמן להבנות ולהתעצם.

טיפ רביעי:

התחילי מלמצוץ מעט את השפה התחתונה שלו, קחי הפוגה קטנה של כרסומים קטנים ועדינים בשפתיים שלו, נסי לפעמים להוסיף קצת לחץ לנשיקה, זה יוסיף לה עוד תשוקה ולהט, וחקרי לאט ובזהירות עם קצה הלשון שלך את פיו. בקיצור – תעשי לו לרצות עוד.

טיפ חמישי:

גווני, נשקי את האוזן שלו, את העורף, את הכתפיים, ואפילו, מדי פעם, עלי לעפעפיים ולמצח. השתמשי גם בידיים – את יכולה להניח לו אותן בתוך השיער, על הצוואר שלו, את יכולה להחליף בין לאחוז בפניו לבין לאחוז בירך שלו בזמן הנשיקה וכמובן את יכולה להחזיק במותניו ולמשוך אותו קרוב קרוב אלייך.

טיפ שישי וחשוב:

הדרך הכי טובה להיות נשקנית מהסרטים היא להירגע. במקום להסתכל מבחוץ ולבקר את עצמך על כל תנועה שאת עושה, נסי להירגע ולהרפות את הכיווץ בפה ובלסת. ההרפיה תאפשר לך לתת לו להוביל, ובד בבד להרגיש חופשיה ליזום ולהותיר מאחורייך את האיפוק והריסון. כשאת רגועה את משדרת ביטחון עצמי, ומה יותר סקסי מאישה שבטוחה בעצמה?

ועכשיו, אחרי כל הרומנטיקה שבניתם בנשיקה הלוהטת הזאת, אין ספק שאתם כבר מוכנים לעוד משחקים. קחו את הנשיקה שלכם הלאה, ותגיעו למחוזות סקסיים יותר משתוכלו לדמיין.

שתהיה לכן שנה חדשה מלאה בתשוקה וריגוש!

מיכל מנדלביץ
בת 32, תל אביבית, אוהבת לזוז ולהרגיש. בבלוג הזה אאסוף חוויות חושניות, שאותן אני גם מנסה להעביר בשיעורי הסטריפ דאנס שאני מדריכה. הצטרפו לדף ההשראות הסקסיות שלי גם בפייסבוק - facebook.com/Sugarshaker.SexyDance