6 טיפים לבחירת ספא

ספא

כיום כל מקום כמעט קורא לעצמו ספא, כך שהבחירה בין האפשרויות השונות קשה מסיבה אחת – אין כמעט שום דרך לדעת אם המקום איכותי או לא.
ספא

התוצאה יכולה כמובן להיות מאכזבת במקרה הטוב, אבל במקרה הרע היא יכולה גם לפגוע בכיס ואפילו בבריאות. כדי לחסוך מכם את עוגמת הנפש החלטנו להרים את הכפפה. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולקבל 6 טיפים לבחירת ספא.

טיפ ראשון – המלצות

כיום כשכל אחד יכול להמליץ על עצמו בפייסבוק או באינטרנט בשם בדוי, מציאת ספא עם המלצות אותנטיות נחשבת למשימה קשה. לכן, אנחנו ממליצים לחזור לשיטות הישנות והטובות של המלצות מפה לאוזן, לשאול בני משפחה ולתשאל חברים או "לתפוס" אנשים שהלכו כקבוצה מה שהרבה בתי ספא עושים ספא לקבוצות לעובדים וכולי..

טיפ שני – קפצו לבקר

אנחנו מאמינים שהמשפט "אין טוב ממראה עיניים" נאמר על ספא. לכן, לפני שאתם בוחרים ספא (במיוחד כזה שמעניק טיפולים רפואיים שונים) כדאי שתגיעו לראות איך הוא נראה מבחינת ניקיון והיגיינה. אמנם זה לא אפשרי ספא מרוחק שמגיעים אליו במיוחד, אבל לגבי ספא שנמצא במרכז הארץ זה רצוי ואפילו מומלץ.

טיפ שלישי – רשימת הטיפולים

לפני שאתם בוחרים ספא כדאי שתעברו לא רק על רשימת הטיפולים שהוא מציע, אלא גם כדאי שתוודאו את ההסמכות של המטפלים. למרות הדעה הרווחת ספא הוא לא עוד עיסוי אלא פעולה מקצועית שמצריכה ידע, ניסיון ומומחיות וממש לא כל אחד יכול לעשות זאת.

במקרים מסוימים זה אפילו מסוכן. למשל, עיסוי לנשים בהריון חייב שייעשה ע"י אנשים שהוסמכו לכך כדי שלא לפגוע באם ובעובר. אותו הדבר לגבי אנשים שסובלם מבעיות רפואיות שונות כמו כאבי גב, סכרת, בעיות פרקים ועוד.

טיפ רביעי – המחיר

בגלל ההיצע הגדול של מכוני הספא השונים (וכבר אמרנו בהתחלה שיש בתחום הזה אינפלציה מטורפת) כוחות השוק נכנסים לפעולה. המשמעות היא שיש תחרות בין מכוני הספא שאתם יכולים להרוויח ממנה.

אמנם מחיר זול מדי מראה על חוסר מקצועיות עד כדי סכנה לבריאותכם, אבל אין שום סיבה לשלם יותר מדי. אנחנו ממליצים לבחור במקום שמציע חבילות ספא שונות – מה שיאפשר לכם ליהנות מכל העולמות: גם מחיר שפוי וגם אפשרויות לבחירה בין טיפולים מקצועיים שונים לפי ראות עיניכם.

טיפ חמישי – מיקום ספא

כמו שבשביל כוס חלב לא צריך לקנות פרה כך גם בתחום הספא. בשביל ספא מצוין לא צריך להרחיק ומומלץ לבחור בספא שנמצא באזור מגוריכם. מכיוון שרוב אוכלוסיית ישראל מתגוררת בגוש דן, אנחנו ממליצים לבחור בספא שנמצא קרוב אליכם.

טיפ שישי – האווירה

ספא הוא עיסוי מקצועי אבל גם אווירה של פינוק, כך שאנחנו ממליצים לבחור במקום שמשלב את השניים. למשל, ספא שיעניק לכם הרבה שקט, רוגע ושלווה אך עם זאת יכלול עיסוי משובח שיחדש לכם את המצברים.

 

spabakfar
ספא הינו מקום המציע מגוון טיפולים לגוף ולנפש, טיפולי פנים,עיסויים ועוד.. ספא נועד עבור אנשים המחפשים להתנתק מהשגרה היומית ומהעומס בעבודה ומגיעים לספא להתפנק במגוון חבילות ספא זוגי,ספא לקבוצות ועוד מגוון חבילות ספא אפשריות SPA הינו מקום מושלם להתנק מהשגרה ופשוט להרגע .