תערוכת מעצבים בחו"ל

תערוכת מעצבים בחו"ל זה כמעט כמו פה רק שבתמונות יוצא יותר גלאם

בחורה עם מחשב נייד

כשקונים ביתן בתערוכה אף פעם לא יודעים באמת מה הוא כולל סופית, נכון שרשום אבל כשמגיעים יש הפתעות טובות יותר וטובות פחות. האינצים למידות הקיר מתמתחים ומתכווצים , כשהדוד שלי רצה לדעת למה אני נוחתת יומיים קודם ומה יש לעשות כל כך הרבה לפני התערוכה, אני לא חושבת שהוא באמת חשב שאוכיח לו בלייב.

 בתערוכה בבוסטון שילמתי על חשמל שמספיק לשש מנורות, הם רק לא כתבו שהתשלום כולל גישה לכבל מאריך בלבד, אין קשר למנורות. והקירות הן קונסטרוקציה מתוחכמת שעשויה ממוטות מתכת ווילונות בצורת קיר. אז חצי היום שהוערך לבנייה עבר לשוטטות אינסופית בהום דיפו ותואר מתקדם בהנדסת תאורה. תתפלאו לאן אפשר להגיע עם כבלים מאריכים ואזיקונים משולבים גם יחד. שלא לומר אוצר מילים עשיר שלא חשבתי שאזדקק לו באנגלית.

למזלי בורכתי במשפחה אוהבת בבוסטון שנרתמה למשימה של הרכבת קירות תאורה וביתן עשה זאת בעצמך

IMG_1390

 הפעם בנוסף לתכשיטים הגעתי עם מצלמה משוכללת וציוד סאונד, חשבתי לצלם איך מקימים ביתן בתערוכה, אבל ההקמה הייתה ארוכה ומתישה, החלק של ה״ לא זוהר״ זה אכן מה שהתכוונתי לצלם, זה רק שקשה להיות לא זוהר על הסולם ולצלם את עצמך באותו שלב. אז צילמתי את השכנים. והם היו רבים וטובים ומוכשרים בצורה יוצאת דופן, ובעיקר גם נחמדים ונעימים להעביר במחיצתם 4 ימים ארוכים ונפלאים.

האמנית שלצידי marjolaine arsenault ליבדה לבד עם משי בשיטת ננו יפנית. ויצרה בגדים מרהיבים ללא תפרים מה לבד שתופס את המשי לגזרת הבד. בשנייה שהסבירה לי איך, ביקשתי שתעצור ושאלתי אם תסכים להסביר למצלמה, וידאו יעלה בהמשך לערוץ היוטיוב שלי עם הסברים מלאים.

IMG_1398

 מעצבת התכשיטים שבביתן מולי chihiro makio מקפלת כסף לאוריגמי של קיפולי מתכת, והאמת שהיא יכולה להסביר את הטכניקה שלה כמה שהיא רוצה כי אני לא יכולה לדמיין את מי שהיא יהיה מסוגל או יכול להעתיק אותה. גם לה יהיה וידאו מופלא ומפורט בערוץ היוטיוב.

IMG_1401

 את הכתר המסוגנן של zoa הייתי חייבת למדוד וגם את קישוט האוזניים המעוטר, אז מייד קבענו שמחר בבוקר אשוב עם המצלמה. יוטיוב בקרוב כבר אמרתי?

IMG_3429

tara locklear מעצבת תכשיטים מחתיכות סקיטבורד שבורות ומשוייפות למשעי

IMG_1418

meghan patrice riley סורגת ומקפלת ומחברת שרוכים חוטים ומחברים ואחראית לשרשרת האהובה עלי ביותר בארון

IMG_1425

Sara West מלחימה חומרים שונים לתכשיטים גיאומטריים מופלאים

IMG_1413

 אפילו הדרך הלוך ושוב לשירותים הייתה מלאה בהפתעות וחברים חדשים ונפלאים, כמובן שתמיד בחרתי ללכת דרך מעבר אחר כדי למצוא משהו חדש.

IMG_1426

Society of art and craft זהו ארגון ששם לעצמו מטרה  לטפח סטנדרטים גבוהים בעיצוב כדי להוות השראה לתנועת האמנות והקראפט האמריקאית, מילים גבוהות שעל אף הציניות הנהוגה במחוזותינו הם טרחו להגיד בקול רם בכריזה לכל באי התערוכה מספר פעמים ביום ולהשיק מסיבת פתיחה ססגונית לתורמים ולתומכים בה חולקו פרסים למעצבים נבחרים בתחום עיצוב המוצר והביתן והפרזנטציה.

IMG_3412

 לא היו שם המונים שצבאו על הדלתות, אבל ניכר שמי שנכנס בדלת באמת התעניין באמנות והגיע למצוא את היצירה הבאה להתחדש בה. מה שהפך את העבודה עמם למקצועית ונעימה.

IMG_3397

[youtube YBikwrGpZ9k]

———-><———-><———-><———-

רוצים לראות מה אני עושה? בואו לבקר באתר הבית שלי

רוצים לראות אותי לייב? מוזמנים לערוץ היוטיוב שלי

הכי הרבה אני אוהבת לעדכן את האינסטגרם שלי

והמתנות הכי שוות בחנות האטסי שלי

עינבר שחק
עיצוב משנה מציאות ,השפעות הפוליטיקה העולמית על שוק הצרכנות והאופנה. עינבר שחק מעצבת טקסטיל ותכשיטים בינלאומית בוגרת שנקר, מציגה בתערוכות עיצוב תכשיטים באירופה וארה"ב.מתמחה בייצור ושיווק תכשיטים לחו"ל. http://www.inbarshahak.com/about/