50 פנים לחלום!

להיות מגדלור בעולם

בכנס דיגיטליות בעסקים צילמה גלית סבג

   זכור לי שמיד אחרי קורס התקשור ישבנו מספר תלמידים למדיטציה ונשאלנו  מה החלום שלנו? אני עניתי "להיות מגדלור בעולם" – כולם הסתכלו עלי בהשתוממות כמו על חייזר, מאיפה זה הגיע? מה זה בכלל ואיך מיישמים את זה בחיי היום יום. האמת שגם אני הופתעתי קול דיבר מתוך הנשמה שלי אבל איך שהמילים יצאו לאוויר העולם הרגשתי שזה נכון עבורי.

העולם השתנה ב14 השנים האחרונות וגם אני, היום כשאני אומרת שהחלום שלי להיות מגדלור בעולם אנשים מהנהנים עם הראש, פוקחים עיניים ומקשיבים, למדתי לזקק את החלום, להבין אותו ולדבר אותו.

ומה החלום שלי?  הוא פשוט, אני חושבת שהוא החלום של כל אחד מאיתנו אני פשוט רוצה להיות מאושרת!  להרגיש שיש משמעות לכל שניה ושניה בחיי, עבורי רגעים מאושרים ומספקים פזורים לאורך כל היום מפקיחת העיניים בבוקר ועד לסיום היום בתנאי: שאני זוכרת להתלהב ולשמוח!!

משמעות החלום היא שיש לי תשוקה אדירה להעביר את הכלים שרכשתי לעולם כיוון שזו זכותנו להיות מאושרים כל אחד בדרכו. הדרך שלי להיות מאושרת ולהגשים את החלום היא באמצעות ייעוץ בתקשור וטיפול באנשים אחרים.

החיים שלי השתנו לאחר שלמדתי תקשור וגיליתי שאני לא לבד בעולם!  איתי צועדים השומרים הרוחניים שלי ,הנשמה שלי שתמיד מחוברת לעולמות עליונים והדרכה אישית.

המשמעות של חופש הבחירה היא: שבכל רגע נתון גם באתגרי החיים (והם רבים מספור) אנחנו יכולים לבחור לעצור לרגע ולהחליט איך אנחנו מטפלים במצב, מאיזו אנרגיה אנחנו בוחרים לפעול.  נשמע כמו חלומות באספמיה נכון?  זהו אז האמת היא שזו המציאות, יש לי נפילות וחרדות כמו לכולם רק שמיכל של היום מתאוששת מהחרדה בדקות או שעות ולא כמו פעם בימים ושבועות של בכי ודיכאון.

המשמעות של כל המלל עד כאן היא שבעצם אני מבקשת עזרה בהגשמת החלום: שכל אחד מאיתנו ידע שהוא יכול  להתחבר לאני העליון שלו ולטפל בעצמו ובמשפחתו  לשם כך אני מלמדת תקשור ואקסס בארס, מייעצת ומאמנת אנשים להגשים את המציאות הנכונה עבורם.

איך להפיץ בעולם? יש לי חלום בלב להגיע אל קהילות יהודיות ולאחי הישראלים בכל רחבי  העולם ללמד בעברית ולהפיץ את כל הטוב הזהמעבר לכך  אתם חברי המדהימים יכולים לפתוח את הלב ולהפיץ לכל כיוון שיראה לכם מתאים עבורי ועבור המכרים שלכם.

עוד עלי בפייסבוק שלי:https://www.facebook.com/michal.namer

ניתן ליצור קשר במייל: michal.namer@gmail.com

בברכת הגשמת חלומות מאושרים

מיכל

בכנס דיגיטליות בעסקים  צילמה גלית סבג
בכנס דיגיטליות בעסקים
צילמה גלית סבג