לכל אחד מצרים שלו

בחורה עם מחשב נייד

לכל אחד מצרים שלו. כמה נח להישאר באותו המקום, באותם ההרגלים, באותה העבודה, גם שאנו יודעים שזה רע, עצובים, מפוחדים, מתוסכלים, אך נשארים במצרים. המקום הידוע שאני נמצא גם שרע , הוא מוכר וברור כיצד לחיות בו ולהשלים עם המחירים שהוא גובה, כי צריך רק שקט, חלילה שלא אצטרך לצאת למדבר.

אז זהו החלטתי לצאת למדבר, להעז , לא לפחד ממה שיקרה, להוציא את הדף העיסקי שלי לפועל, לפרסם בלוג ועוד הפתעות בקרוב זהו האביב שלי..

מדבר? מה מחכה במדבר, כלום ושום דבר, מלבד חול, רוחות, חוסר ביטחון לצרכים הפיזיים שלנו אוכל מים ואפילו ביטחון פיזי מפני חיות רעות , שודדים , ובכלל, איך אפשר לדעת לצעוד ללא Waze פשוט חוסר וודאות. אני לא מכירה מישהו שישמח לצאת למדבר עם כל כך הרבה חוסר וודאות.

מה בסופו של דבר גורם לאנשים מסויימים, כן לצאת למדבר? הארץ המובטחת, דהיינו מטרה שחייבת להיות מושלמת, מרגשת, בוערת בתוכי, מטרה שבשבילה אני אקח את הסיכון  מהלא נודע, להתמודד עם הקשיים ופחד, לעיתים עם חוסר הצלחות, ליפול לקום , לדעת ולהאמין גם אם צריך לצעוד 40 שנה במדבר.

האם  צריך את משה? מעטים האנשים שאינם צריכים את משה, שיצליחו לאסוף את כל המשאבים הפנימיים והחיצוניים ויצאו ממצרים למדבר אל עבר הארץ המובטחת. מספיק שלמשה שלך תהיה אמונה בך ובדרך שלך, יידע לכוון, להציף את המשאבים שבך, ויעודד, הרי הדרך שלך  קיימת, רק צריך לקום וללכת.

האם אתה מכיר איזו מצרים בחיים שלך? מהי או מי היא הארץ המובטחת שלך? כמה אומץ ונכונות יש  בך לצאת למדבר?  מי המשה שלך?

טיפ! צא לחפש את הארץ המובטחת מהמקום שהכוחות שלך בשיאם, לא מהמקום בו אתה עבד, חלש מנטלית פיזית, אחרי משבר או נמצא בנקודת אל חזור, כך תהיה הדרך קלה יותר.

         Waze ידידי היה מציע  "מתכנן מסלול מחדש…",

אתי נשיא מאמנת אישית וקבוצות 052-3273159

אתי נשיא מאמנת אישית
מאמנת אישית וקבוצות, לאחר 25 שנים בתפקידי ניהול במגזר העיסקי החלטתי לפעול במשור העצמאי ולקחת את הידע שצרתי בתחום הניהול לעזרת ניהול אישי דהיינו אימון. האימון העסקי מתייחס לעסקים צומחים ולמנהלים חדשים, הכוונה וליווי בצעדיהם הראשונים.