5 עובדות מקצועיות על מצלמות וידאו פנסוניק

בחורה עם מחשב נייד

בעידן של היום הכל מתועד, הטיולים שלנו, הילדים, הארוחות, הקניות וכל מה שרק אפשר לצלם. אז למה לא לתעד עם פנסוניק? הנה לפניכם חמש עובדות על המצלמות שישדרגו לכם את חווית הצילום.מצלמות פנסוניק

מצלמה איכותית לכל השימושים

בין אם אתם חובבי צילום מושבעים וצילום סרטונים ותמונות היא האהבה הראשונה שלכם, ובין אם אתם רק חובבנים שמידי פעם אוהבים לצאת לטיולים ולהוציא את התצלומים והסרטונים הכי טובים, מצלמת וידאו פנסוניק היא המצלמה בשבילכם. המצלמה הזו מספקת את התמונות והסרטונים הכי איכותיים שיש ואם אתם רוצים לתעד את היום הולדת של הילד או את הקמפינג המשפחתי זו המצלמה האולטימטיבית בשבילכם.

אז למה בעצם פנסוניק?

  • למצלמות וידאו פנסוניק יש 3 חיישני צבע וזיכרון מובנה של 32 ג'יגה. מפרט זה נותן לכם ליהנות מסרטוני הווידאו והתמונות הכי חדות שאתם יכולים לבקש. בנוסף, למצלמה יש טכנולוגיית full HD  שנותן לכם ליהנות מהאיכות הגבוהה ביותר שיש גולל עדשת leica ברזולוציה גבוה.
  • באמצעות מצלמת פנסוניק ניתן לבצע צילומי סטילס 20.4MP וניתן גם להקליט על גבי כרטיסי הזיכרון Panasonic HCX920M.
  • מצלמת פנסוניק GH4 משתייכת לקטגוריית המצלמות ההיברידיות של פנסוניק, שמאפשרת צילום של סטילס וצילום וידאו באותה מצלמה. המצלמה תומכת בצילום וידאו איכותי ביותר של 4K, שהיא האיכות הגבוהה ביותר שיש כיום.
  • למצלמה יש מפרט טכני מרשים ביותר שכולל מעבד תמונה ו-וידאו בעל 4 ליבות יחד עם תכנון תרמי ייעודי שעוזר לווסת את החום שנפלט על ידי החיישן בעת הצילום. כך מתקבלות תמונות חלקות ואיכותיות יותר מתמיד.
  • מצלמת וידאו פנסוניק נועדה לדמות את היכולות של המצלמה הקולנועית המקצועית וכך להפך את הצילום הקולנועי לנגיש עבור צלמים חובבנים. בין היתרונות שלה ניתן למצוא את היכולת למערכת מיקוד משופרת שבנויה מארבעים ותשעה נקודות פוקוס יחד עם מערכת ייעול מיקוד חדשה שמכונה DFD שהמטרה שלה לצמצם את השגיאות שנוצרות בגלל מיקוד העדשה בפורמט מיקרו 4/3.

תשקיעו במצלמה טובה לטווח הארוך

יש מוצרים שכשרוכשים אותם יכול להיות שחלק מהמחירים יגרמו לנו להירתע מעט. מוצרים כאלו כמו למשל מוצרים אלקטרוניים שנשארים לטווח הארוך, כמו למשל מצלמה איכותית, יכולים להיות קנייה חכמה ומשתלמת בקנייה שלא תבצעו כל שני וחמישי. כשקונים מצלמה צריך לרכוש מצלמה איכותית כמו מצלמות וידאו פנסוניק, שתספק את דרישותיכם ותהיה אמינה ונוחה ברגעים הכי יפים שלכם שתרצו לתעד.