5 סרטים שתכניסו לרשימת הצפייה השנה

אם גם אתם מכורים למסך הגדול (והקטן) ויש לכם אהבה לא מבוטלת לסרטי קולנוע הוליוודים אתם ממש הולכים לאהוב את הפוסט הזה. היום ריכזתי לכם רשימה קטנה של סרטים מומלצים שיגיעו בחודשים הקרובים לקולנוע וטריילרים שלהם פשוט הרסו אותי. כמו שזה נראה הולכת להיות שנה עמוסה בסרטים נהדרים, בסימן רימייקים הוליוודים גדולים וסרטי המשך לשוברי קופות שכולנו ראינו בקולנוע בשנים האחרונות.

מיותר לציין שמעבר לחמישיית הסרטים שכתבתי לכם עליהם כאן יש עוד המון סרטים נהדרים שצריכים לצאת השנה, מוזמנים לכתוב לי בתגובות סרטים נוספים שעומדים לצאת ושווה לפנות להם מקום ברשימת הצפייה שלכם. אז מבלי להכביר במילים הנה החמישייה הפותחת שלי של סרטים שאסור לפספס השנה.

רוקטמן // Rocketman

סרט מוזיקלי לכל המשפחה שמגולל את סיפור עלייתו לגדולה של סר אלטון ג'ון. קשה להאמין שיש מישהו שלא מכיר לפחות שיר אחד של המוזיקאי הכל כך טוב הזה.  אם אתם אוהבים את אלטון ג'ון זה סרט חובה. מגיע לקולנוע ב- 31/5/2019

סרטים מומלצים 1

אלאדין // Aladin

רימייק מסקרן מאוד שדיסני יוציאו השנה שהוא גם לייב אקשן מוזיקלי זה הגרסה החדשה לסרט 'אלאדין'. כידוע הסרט המונפש של אלאדין הוא אחד הסרטים הכי אהובים ובלתי נשכחים וזה יהיה מאוד קשה לגרסה החדשה לעמוד ברף הזה. מי שנבחר לשחק את הג'יני זה וויל סמית' והוא נכנסל נעליים גדולות מאוד אחרי שבסרט המקורי השחקן רובין וויליאמס דיבב את הג'יני בצורה יוצא דופן שבטוח זכורה לכל מי שראה את הסרט. יהיה מעניין לראות אם זה יעמוד בציפיות או לא. מגיע לקולנוע ב-24/5/2019.

2

מלך האריות // Lion King

ממש כמו במקרה של אלאדין גם מלך האריות זה הפקת רימייק בובמסטית נוספת שאולפני דיסני השקיעו בה השנה וממה שראיתי בטריילר נראה שזה הולך להיות משהו מיוחד מאוד. דרך אגב עובדה קטנה שמקשרת אותנו לסרט הראשון שהמלצתי לעיו פה ברשימה – בהנחה שראיתם את הסרט המקורי של 'מלך האריות' – אלטון ג'ון יצר את הפסקול לסרט המקורי של "מלך האריות" מ-1994 . הסרט כזכור הפך לאחד מסרטי האנימציה הרווחיים בהיסטוריה, פסקול הסרט הפך לפסקול סרט האנימציה הנמכר ביותר בכל הזמנים, בין השאר בזכות הלהיט "Can You Feel the Love Tonight", אותו שר ג'ון עצמו. הסרט מגיע לקולנוע ב-19/7/2019.

5

דמבו // Dumbo

עיבוד מחדש של דיסני לסרט הילדים ההכל כך מוכר 'דמבו' במקרה הזה, בניגוד לשני הסרטים הקודמים שהמלצתי, לא מדובר בעיבוד שהולך להיצמד לסרט המקורי של דמבו משנת 1941 והוא רק מבוסס עליו. בין השחקנים שמופיעים שם תגלו את קולין פארל, דני דה ויטו, מייקל קיטון ועוד, נראה כמו צוות שחקנים איכותי במיוחד, יהיה מעניין. מגיע לקולנוע ב-28/3/2019.

3

לשבור את הקרח 2 // Frozen 2

אומרים שסרטי המשך הם לרוב משמעותית פחות טובים מהמקור, וסביר להניח שגם סרט ההמשך של 'לשבור את הקרח', הלהיט המטורף של שנת 2013, שגרם לכולנו לזמזם את השיר 'Let it Go', יהיה כנראה פחות טוב מהסרט הראשון אבל איך אפשר להמשיך את החיים כרגיל מבלי לדעת מה נסגר עם אנה, אלזה ואולף כמובן.  מגיע לקולנוע ב- 22/11/2019

4