5 סדרות קוריאניות שכדאי לכם להתחיל לראות

סדרות קוריאניות מומלצות 1

אם אתם מוכנים לפתוח את הראש לסדרות טלוויזיה שדוברות שפות אחרות מעבר לעברית או אנגלית אתם ממש הולכים לעוף על סדרות קוריאניות אחרי שתגלו את הז'אנר המגניב הזה. ריכזתי לכם 5 סדרות שכדאי לכם להתחיל איתן ולהוסיף אותן לרשימת הצפייה שלכם בהקדם, לא תתחרטו!

נחיתת חירום לאהבה

סדרה קוריאנית שיצא לי להכיר דרך נטפליקס, מדובר בסדרה מעולה שמדגישה את ההבדלים באורח החיים של קוריאה הצפונית, בה קיים משטר דיקטטורי, לבין אורח החיים המתנהל בקוריאה הדרומית.

יון סה רי היא בתו של מיליונר איל הון בקוריאה הדרומית, היא בחורה יפייפיה, הרפתקנית אבל גם דיי גמלונית. יום אחד, בזמן רחיפה על דאון, רוחות חזקות גורמות לתאונה המאלצת אותה לנחות נחיתת חירום בתוך הגבולות של קוריאה הצפונית. קצין בצבא הצפון קוריאני מאתר אותה על עץ במקום הנחיתה שלה ולא בטוח מה עליו לעשות, במידה והוא יסגיר אותה יש סיכוי לא מבוטל שיוציאו אותה להורג.

יער סודי

עוד סדרה קוריאנית נהדרת שתוכלו לצפות דרך נטפליקס היא 'יער סודי'. הוואנג שי מוק הוא אדם שעבר ניתוח מוח בצעירותו, שכתוצאה ממנו הוא נפגע באופן כזה שהוא נמצא במצב תמידי של ניתוק רגשי ואינו מסוגל לחוש רגשות. כיום הוא עובד בתור עו"ד תובע, תפקיד אותו הוא מבצע בהצלחה רבה ונחשב בעיני עמיתיו לעבודה כאדם חכם ומבריק ביותר, אך גם סוג של זאב בודד.

באחד התיקים המורכבים עליהם הוא עובד במשרד הוא שולח אדם חף מפשע לכלא וגורם לו להתאבד. שי מוק מגלה שעמיתיו לעבודה ניצלו אותו על מנת להפליל את האיש הלא נכון ומוכן לקבל את האחריות על מה שקרה. כדי לגלות הוא חובר לבלשית פלפלית ונמרצת כדי לחשוף את האמת מאחורי הסיפור הזה. מדובר בסדרת מתח משובחת ומצליחה, ממליצים לכם בחום לצפות בה.

ממלכת הזומבים

סדרת פנטזיה קוריאנית שיצאו לה כבר שתי עונות (שזמינות בנטפליקס), הסדרה מתארת עולם בו פרצה מגיפה מסתורית אשר מתפשטת במהירות והופכת את התושבים למתים חיים. בזמן שנפוצות שמועות שהמלך בעצמו חולה, יורש העצר הופך לתקווה האחרונה של תושבי הממלכה במלחמה נגד המגיפה.

היי, ביי אמא

אם אתם טיפוסים שאוהבים מד"ב אז הסדרה "היי, ביי אמא" זו סדרה שתתאים לכם כמו כפפה. הסדרה עוסקת ברוח רפאים של אישה שנפטרה לפני שנים והשאירה אחריה בעל וילדה. רוח הרפאים מחליטה לחזור לחיים והיא עושה סוג של תהליך של גלגול נשמות במשך 49 יום.

כאשר היא לבסוף מתאחדת עם בעלה, היא מגלה שהוא השתנה מאוד מאז שהיא הלכה לעולמה. תשמחו לדעת שהסדרה הזאת משודרת גם היא בנטפליקס.

רוּגאל

סדרת מדע בדיוני קוריאנית שמזכירה מאוד את הקונספט של רובוקופ הישן והטוב ועשוייה פשוט נהדר. שוטר שאיבד את משפחתו ואת חייו בצורה מזעזעת ומחרידה מקבל יכולות ביוטכנולוגיות מיוחדות, שנותנות לו כוחות ביוניים, איתם הוא יוצא לנקום בארגון הפשע שגזל ממנו את היקר לו מכל. סדרת מד"ב מלאה באקשן.