5 סדרות טלוויזיה שממש כדאי לכם לראות

טוב אז בתקופה האחרונה אני בין עבודות והיה לי הרבה מאוד זמן פנוי לשבת כמו תפוח אדמה שמנמן על הספה בסלון ולראות המון המון סדרות טלוויזיה. בואו נגיד שבתקופה הזאת הספקתי לצאת לכמה מסעות בינג', מהמשובחים שהיו לי בחיי, וחזרתי עם כמה תובנות והמלצות חמות לצפייה שאני אשמח לשתף אתכן בהן. אל תדאגו אני לא כוללת שום ספויילרים לאף אחת מהסדרות ככה שזה בסדר לקרוא ואפילו מומלץ גם אם לא צפיתם בהן עדיין.

אז לפני שנתחיל ברשימה הקטנה שהכנתי אני רק רוצה להצהיר שמדובר קודם כל בטעם האישי שלי, אלה הסדרות שהתמכרתי אליהן בתקופה הנפלאה הזאת של האבטלה, אני לא מבקרת טלוויזיה וממש לא מבקרת קולנוע, ככה שאם אתם לא מסכימים בהכרח עם הסדרות שכללתי ברשימה זה בסדר גמור ואני אפילו אשמח שתוסיפו כמה סדרות מומלצות משלכם בתגובות לפוסט הזה. אז עכשיו אחרי כל ההבהרות וההקדמות אנחנו מתחילים.

נרקוס

שלוש עונות נהדרות שמגוללות את עלייתו של פבלו אסקובר, העבריין, סוחר הסמים והטרוריסט הקולומביאני.  הסדרה מציגה את דמותו ותפקידו כבוס של קרטל מדיין, שנחשב לאחד מסוחרי הסמים האכזריים, השאפתניים ובעלי העוצמה הרבה ביותר אי פעם. ללא ספק 3 עונות מעולות שריתקו אותי. שווה לציין את השחקן הראשי ואגנר מורה שמגלם את אסקובר ומצליח לטשטש את הגבולות שבין אהבה לשנאה לדמותו של אסקובר עם משחק יוצא מן הכלל. שווה צפייה בקטע אחר.

נרקוס

שובר שורות

איכשהו גם הסדרה הבאה שאני ממליצה עליה קשורה לעולם הסמים, לא איך להסביר את זה אבל בכל אופן מדובר בסדרה הנהדרת 'שובר שורות'. 5 עונות אדירות ומאוד ממכרות בהן אנחנו נחשפים לדמותו של וולטר וייט אדם שעובר תהליך מאוד לא שגרתי בסדרות טלוויזיה (וקולנוע באופן כללי) כאשר הוא בעצם עובר לאורך העונות תהליך שינוי משמעותי – מגיבור טוב לגיבור רע, וזה לאחר שממש בתחילת הסדרה מתגלה לו גידול סרטני בגופו שמותיר לו, על פי הרופאים, חודשים ספורים לחיות. הסדרה כמובן מתפתחת ואנחנו נחפשים לעוד דמויות נהדרות ובלתי נשכחות כמו השותף הנחי שלו ג'סי פינקמן ועוד. לפני שאתם מתחילים חשוב לציין שברגע שתתחילו לא תוכלו לעצור ומדובר בהתחייבות של ממש כי זאת אחת הסדרות הטובות שראיתי אי פעם. וכל שנותר זה לאחל לכם בהצלחה ושאני כל כך מקנא בכל מי שלא ראה את הסדרה ועכשיו מתחיל לראות אותה מהתחלה.

שובר שורות

בית הנייר

אחרי שסיימתי את שובר שורות הייתי חייבת להכניס ריגוש חדש לחיים שלי. חבר טוב שלי המליץ לי על 'בית הנייר' של נטפליקס. סדרה מתח-פשע דוברת ספרדית שיש לה 2 עונות בלבד. העלילה מציגה לנו צוות פושעים שמתכנן את השוד הגדול ביותר בהיסטוריה. להיכנס למטבעה המלכותית של ספרד, ולהדפיס 2.4 מיליארד אירו בשטרות לא מסומנים.

שווה להזכיר גם את מוזיקת הרקע הממכרת של הסדרה הזאת שללא ספק נשארה איתי הרבה אחרי שסיימתי לראות את העונה השנייה. ממה שהבנתי מדברים על עונה שלישית כעת, אך זה נראה לי קצת מוזר עם איך שהעניינים הסתיימו בעונה השנייה, בכל מקרה הנאה מובטחת.

בית הנייר

דברים מוזרים

גם הסדרה הזאת היא סדרה של נטפליקס והיא פשוט הנאה צרופה של מתח ומיסתורין שפרוסים על פני שתי עונות נהדרות (כאשר צפויות עוד שתי עונות לפחות שיעלו בעתיד). עלילת הסדרה מתרחשת ב-1983 וסובבת סביב היעלמותו של נער בעיירה קטנה באינדיאנה. לא רוצה לעשות לכם ספויילרים ככה שאני אעצור כאן. פשוט תראו.

דברים מוזרים

 

משחקי הכס

כן כן, אני יודעת, לא ממש מפתיע להמליץ על סדרות שכולם כבר מדברים עליהן, אבל בתור מישהי שלא ראתה את משחקי הכס, תמיד הבטחתי לעצמי שגם אני אראה את הסדרה הזאת שכולם מדברים עליה. פשוט למי יש זמן כשכבר את נמצאת בפיגור של 7 עונות. בכל מקרה זה היה שווה כל רגע ואני לא יכולה כבר לחכות עד שהעונה השמינית ואחרונה תגיע. אם במקרה מישהי או מישהו מכם לא ראה עדיין את הסדרה הזאת תעשו לעצמכם טובה ענקית, תצפו בה, או בעצם במחשבה שנייה אל תצפו בה עדיין, אם כבר החזקתם מעמד כל כך הרבה זמן תמתינו עד שתצא העונה השמינית והאחרונה שלה ואז תראו, כי כרגע זה פשוט סבל טהור, ההמתנה הזאת עד שתגיע העונה האחרונה רק בשנה הבאה.

משחקי הכס

זהו לבינתיים! אלה היו 5 הסדרות שראיתי לאחרונה ואני מקווה שעזרתי לכם במשהו קטן עם ההמלצות שלי. מוזמנים לכתוב לי בתגובות המלצות נוספות של סדרות מומלצות. אני אשתדל לכתוב כאן בעתיד כשיהיה לי עוד סדרות לכתוב עליהן.