5 מברשות איפור שכל אחת צריכה

מברשות איפור הן הסוד הגלוי של מאפרים מקצועיים ומתאפרות מנוסות. 5 מברשות איפור שכל אחת צריכה ו-5 המלצות על מברשות מעולות. ויש גם טיפ מנצח לשמירה על המברשות

brush_careline_634

אם תשאלו מאפרים מקצועיים או מתאפרות מנוסות, מהו הפטנט שלהם לאיפור מושלם, כולם כאחד יגידו שהאיפור האיכותי חשוב מאוד, אבל המברשות איתן מניחים אותו – חשובות לא פחות. אז אם את רוצה איפור שנמרח בקלות ונראה היטב, הניחי למברשות הקטנטנות שמגיעות עם אריזות האיפור, והשקיעי במברשות טובות. בכדי לעזור לך להתחיל, הנה המלצות ל- 5 מברשות איפור שכל אחת צריכה ו-5 המלצות על מברשות מעולות. בסוף הכתבה מחכה לך טיפ מנצח לשמירה על המברשות לאורך שנים.

מברשת רב שימושית

מברשת הקבוקי היא מברשת אחת שניתן להשתמש בה למספר מטרות אבל היא בעיקר מוצלחת בהנחת מייק אפ אבקתי ופודרה. יש שמשתמשות בה גם למייק אפ נוזלי, סומק ושימרים.

המברשת הנבחרת: מברשת הקבוקי של סיגמה נחשבת לבסט סלר של החברה והיא מגיעה עם אחריות לשנתיים. מדובר במברשת שהראש שלה בנוי בצורה ייחודית ומחודדת כך שהמברשת מצטיינת בהגעה לכל איזור בפנים ומאפשרת להניח מייק אפ נוזלי או מוצרי איפור קרמיים או אבקתיים אחרים. עוד דבר שכדאי לדעת על המברשות של סיגמה: כל ידית עשויה מעץ שמצופה ב-8 שכבות צבע, מה שתורם רבות לעמידות של המברשת לאורך שנים.

 careline-kabuki_sigma

מברשת מייק אפ

המברשת החשובה ביותר עבור מי שמשתמשת בקביעות במייק אפ. רצוי לבחור במברשת שיש לך ראש בינוני כי הוא צריך לעבור על חלקים נרחבים של הפנים וחשוב לבחור במברשת עם סיבים רכים שיהיו נעימים במגע עם העור. ועוד משהו על הגיינה: המברשת הזאת היא המברשת הראשונה שהעור שלך בא במגע איתה ולכן יש חשיבות עליונה לשמור עליה היטב מבחינה הגיינית.

המברשת הנבחרת: מברשת מייק אפ של מאק שמיועדת למריחה וכן לערבוב של מייק אפ. המברשת היא בעלת ידית אחיזה קצרה ונוחה להחזקה עשויה מעץ.

 MAC-careline12

מברשת הצללה וחיטוב

מברשת שתפקידה ליצור הצללות ולחטב את עצמות הלחיים או קו המתאר של הפנים.

המברשת הנבחרת: המברשת החדשה של קרליין, מסדרת The Brushes מס' 09. המברשת עשויה סיבים סינטטיים איכותיים ורכים במיוחד, המעניקים דיוק באיפור הפנים. המבנה השטוח מעניק הגדרה מושלמת לקו הלסת, עצמות ועצמות הלחיים.

 carline_contur12

מברשת פודרה

 מברשת רחבה שמסוגלת לפזר את החומר על שטחים נרחבים, כי את הפודרה אנו מורחים על כל הפנים.

 המברשת הנבחרת: מברשת הפודרה של חברת ריל טכניקס נותנת תוצאות חלקות ברמה גבוהה מאוד, בין השאר בזכות הסיבים הסינתטיים האיכותיים שלה שמגיעים עם מגע קטיפתי שמלטף את העור. המברשת מגיעה עם ידית אלומיניום רחבה והיא קלה לאחיזה ולשימוש.

 powder_careline12

מברשת סומק

מברשת בעלת ראש בגודל בינוני עם סיבים רכים שמסוגלת לפזר את הסומק באחידות מבלי להותיר כתמי צבע על הדרך. מי שמשתמשת גם בברונזר ורוצה לחסוך במברשות יכולה להשתמש במברשת הסומק למטרה זו, רק שכדאי לה לבחור במברשת בעלת ראש עגול ורחב יותר כדי לכסות שטחים נרחבים באבקה המשזפת.

המברשת הנבחרת: מברשת הסומק המקצועית של נארס מעוצבת כך שהיא מאפשרת לפזר את הסומק בצורה מושלמת וחלקה, בתנועה קלילה ונטולת מאמץ.

 blush12

קנית מברשת טובה? שמרי עליה!

זיוית יקיר, מנהלת תחום האיפור של קרליין, ממליצה להשקיע במברשות איכותיות, הן בבחירה שלהן והן בשלב השמירה עליהן: "מברשות טובות ישיגו תוצאות מעולות ויחזיקו מעמד שנים רבות אם תקפידי לנקות אותן ביסודיות. אחת לשבוע (לפחות) יש לחפוף את המברשות עם סבון מתאים ולשטוף תחת מים זורמים. כדי לייבש אותן יש להניח את המברשות על מגבת נייר סופג כשהן שוכבות".