5 טיפים מנצחים לטיפוח השיער

הקיץ הגיע ואיתו נזקי השמש , אבל, אל דאגה!
יש מה לעשות כדי לעזור לשיערכן לצלוח את פגעי הקיץ בהצלחה.
מוזמנות להיכנס ולקרוא את חמשת הטיפים המנצחים לטיפוח השיער במיוחד בקיץ.

moraz 2

הקיץ הגיע ואיתו נזקי השמש. הבריכה והים גובים מחיר יקר משיערכן… מלח הים והכלור, הם לא הדבר הכי ידידותי לשיער.
השיער נהיה יבש ושברירי וזה דווקא הזמן שבו אתן הכי רוצות להראות במיטבכן. זה הזמן ללוק המושלם עם השמלה הקיצית והסנדלים הסקסיות.
אתן משקיעות יותר בטיפולים בשיער ובפנים להחלקתו, וזה כמובן, לא מוסיף לבריאות השיערה.
אבל, אל דאגה!
יש מה לעשות כדי לעזור לשיערכן לצלוח את פגעי הקיץ בהצלחה.

ריכזתי עבורכן 5 טיפים מנצחים לטיפוח השיער, מוזמנות לנסות ולשתף בתוצאות:

1. תזונה– הכל מתחיל ממה שאנחנו מכניסים לגופינו. הקיץ הוא זמן נהדר להתפנק על מגוון הפירות והירקות העשירים בוויטמינים ומינרלים. אלו יעשו פלאים לשיערכן ויעזרו לו להתחזק ולהתמלא בברק. הקפידו לאכול לפחות שני סוגי פירות ביום וסלט עשיר עם לפחות 5 צבעים שונים.

2. להסתפר– לא חייבים לעשות קרה (כמוני…) או לעשות שינויים דרסטיים, אבל מומלץ לספר את הקצוות היבשים. תחשבו על שיערכן כמו צמח בגינה, כמה חיות הצמח מקבל כאשר אתן גוזמות את העלים והענפים היבשים…

3. לא לחפוף את השיער כל יום– חפיפת שיער כל יום גורמת להחלשת שורש השיערה ופוגעת בלחות הטבעית שלו. אני יודעת שעבור חלקכן זה נשמע ממש לא הגיוני. אני גם מרגישה לא נקייה לגמרי אם לא חפפתי. אבל צריך לפעמים לא לחפוף. בקיץ זה יותר קשה מאשר בחורף, בגלל שמזיעים ועושים פעילויות הדורשות חפיפה (כמו בריכה וים). לכן, קבעו לעצמכן לפחות יומיים בשבוע שאתן לא חופפות.

4. עיסוי הקרקפת– שיערכן מתחיל בקרקפת, גם אם אותה אתם לא רואים. פנקו אותה!
המרצת זרימת הדם מהקרקפת לשיער היא חשובה ולכן יש לעודד באופן אקטיבי זרימה זו על ידי עיסוי הקרקפת והמרצת זקיקי השיער. ניתן לעשות זאת על שיער רטוב עם שמנים ממריצים או עם מסכת הזנה.

5. מסכת הזנה לטיפול ושיקום השיער- מסכה טובה לשיער תעשה פלאים לשיערכן ולעור הקרקפת.
אני ממליצה לכן על מסיכה לשיער על בסיס צמח הפוליגונום, שהיא הדור החדש לטיפול, שיקום ובריאות השיער. למורז יש מסיכה מושלמת עבורכן!
מסיכת השיער של מורז מיועדת במיוחד לטיפול בשיער יבש עד יבש מאד ולאחר טיפולי שיער (הבהרה, צביעה, סלסול או החלקה) מבוססת על צמח הארכובית – פוליגונום בלועזית, צמח גלילי המוכר בספרות העממית והמחקרית כבעל סגולות נפלאות לעור ולשיער .
המסיכה מבוססת על 65% מיצוי צמח הפוליגונום, בשילוב חומצות אמיניות ותערובת שמנים המתהדקים על השערה ובכך תומכים בשיקום וריכוך השערה והזנה של השיער מהקרקפת עד לקצוות.
את מסיכת השיער "פוליגונום" של מורז ניתן לרכוש ברשתות הפארם, קופות החולים, בתי הטבע ובתי המרקחת המובילים, בפריסה ארצית, במחיר של 69.90 ש"ח, ל 350 מ"ל / גרם.

moraz

מוזמנות להוסיף בתגובות טיפים שלכן וכמובן תמונות של שיערכן.

מאחלת לכן קיץ חם, נעים עם שיער מהמם!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)