5 טיפים לסקס במכונית

מאזדה מתפנקת בשטיפת מכוניות סקסית צילום: רוני נאק
מאזדה מתפנקת בשטיפת מכוניות סקסית צילום: רוני נאק

רוני נאק

אז לפני שהידיים נשלחות לאיזורים הרגישים, שני חוקי דרך בסיסיים לסקס בטוח בהקשר המוטורי: לא לעשות תאונה ולא להיעצר או לקבל קנס על חשיפה בציבור.

זוכרים את הריקול הגדול של כריות האוויר של טקאטה? עכשיו דמיינו שכרית כזו מכוונת לישבן שלכם. הקפידו וגם וודאו פעמיים שהסוויטצ סגור – ואין חשמל. קוויקי מהיר ברכב בהפסקת הצהריים יכול לאתגר מכיוון שזו שעת צהריים – השמש זורחת וכולם בחוץ רעבים ומחפשים שווארמה. הישארו באיזורים של בין הערביים והלילה. ומבחינה גיאוגרפית עדיף להתרחק מגינות שעשועים או כל מקום אחר בו עשויים להימצא ילדים (אפילו שהמתקנים שם נותנים לא מעט רעיונות מעניינים). הצטיידו במגבת נקיה. כי א. התחת נדבק לריפודי עור וב. היא לא תאהב את הסמרטוט השמנוני של בדיקת השמן מהבגאז'. כך גם תוכל להסתכל לרכב שלך בעיניים למחרת בבוקר.

1. חגורות בטיחות

כל המכוניות מצוידות – כחוק – בציוד הנדרש לקשירת S&M חביבה. למשל להושיב את הפרטנר על מושב הנוסע – לחגור אותו ואז להשכיב את המושב לאחור ולקשור לו את הידיים עם חגורות הבטיחות מהמושב האחורי. אפשר לתבל עם קשירה לעיניים או משקפי שמש כהים – עדיף חזית ביקיני או להרדקוריסטים חולצת רכיבה מיוזעת.

 

5 עצום מועילות לשיפור חיי המין ברכב. צילום: רוני נאק
5 עצום מועילות לשיפור חיי המין ברכב. צילום: רוני נאק

2. מראות

במכונית יש שלוש מראות – לשלושתן אפשרויות כיוון – לרוב חשמליות וברכב מושקע יש גם מראה פנימית מתכהה ואפילו מראות איפור עם תאורה. כיוון אסטרטגי של המראות יספק זוויות ראיה חדשות על האירועים המתרחשים בתוך הרכב.

3. ספר רכב

ספר רכב הוא הפריט הכי חשוב והכי מיותר שיש במכונית. מסוג הדברים שיש לכולם אבל אף אחד לא מדבר על זה – החוק אגב מחייב המצאות ספר רכב בעברית בתא הכפפות. ולשמחתנו לספר הרכב יש את המידות והמאסה – לספק כמה חבטות אהבה מתוזמנות היטב – ומתוך הסכמה וכבוד הדדי.

4. מפשיר אדים

אם זה המפשיר ההוא הנושב רוח על השמשה או המפשיר החשמלי אשר מחמם את החלון מאחור. לא להשתמש בזה! תנו לאדים להצטבר על החלונות. זה יסתיר אתכם מעט וגם יאפשר לשחזר את הסצינה ההיא של היד על החלון מהטיטאניק.

5. מערכת שמע

אביב או אייל? מי יתן לכם את הוויברציה הטובה יותר? זו ההזדמנות לבדוק מה באמת שווה מערכת השמע שלכם. חלל קטן וסגור, רמקולים גדולים – אולי אפילו השקעתם במערכת של הרמן קרדון, פוקאל או בורמסייטר יקרה. שימו את הווליום על המקסימום, תנו לקולות ולתנודות לזרום אליכם לקבוע את הקצב, למסך את הקולות שלכם ולתת טון לאווירה.

רוני נאק
חולה על מהירות, אוהב את השטח ואת הכלים שמביאים אותנו לשם. חמוש עם שתי בנות צעירות אנחנו יוצאים להרפתקאות וחוזרים עם תובנות