5 טיפים למתחילים בפרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק הפך למשהו מובן מאליו, אך איך עושים אותו יעיל ועובד? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להבין את סודות ההצלחה.

פרסום בפייסבוק

1. דף עסקי – ראשית, פיתחו דף עסקי חדש ודאגו שיהיה אחיד. כן, יש הרבה דפים ברשת, אך תנו טאצ' בדף שימשוך את העין ע"י צבעים, סרטונים, תמונות.

2. סרטונים – העלאת סרטונים מעלה צפיות וחשיפה. השתדלו לעלות יותר סרטונים מפוסטים רגילים או תמונות. אם אתם בעלי ידע מקצועי בעיצוב סרטונים, השתמשו בו, זה תמיד הופך את הסרטון למעניין ומושך את העין. זכרו להעלות את הסרטון דרך הפייסבוק ולא היוטוב על מנת שתוכלו לבצע ריטרגטינג בצורה טובה יותר לאחר מכן.

3. תיוגים – בקמפיין שיווקי בפייסבוק תיוג הוא אחד הדברים החשובים. כאשר אתם מתייגים עסק/בן אדם מצליח אתם מקבלים חשיפה. זאת בשל הסיבה שהפוסט אוטומטית מתפרסם עם התיוג הנ"ל בקיר המשתמש. דרך זו מצוינת למשוך אנשים חדשים.

4. תזמון פוסטים – דף פייסבוק יעיל הוא כזה שנחשף לכמה שיותר אנשים. יש זמנים ביום שקיימים יותר גולשים בפייסבוק ולכן כדאי להשתמש באופציה של תזמון פוסטים. תזמנו את הפוסטים שלכם לפי קהל היעד ( מבוגרים, ילדים וכו' )

5. כתיבת פוסטים אישיים – אין כמו סיפור חיים שמושך אנשים, מדבר אל אנשים, מזכיר להם דברים, מדבר ללב שלהם. זכרו שבפייסבוק קיימים אנשים אמיתיים ואמינים ולכן קל יותר לתפוס את תשומת ליבם של אנשים בדרך זו. הימנעו מקלישאות שיווקיות כמה שתוכלו.

צרו אינטרקציה עם אנשים בדף העסקי, תראו להם שהם חשובים לכם, תפתיעו אותם כל פוסט מחדש. צרו את המשיכה היומית שידברו עליכם. שווה להתאמץ בשביל זה!

מעוניינים בטיפים נוספים לדף פייסבוק מצליח? כנסו לאתר של גל-ים סטודיו כבר עכשיו והתחילו לפעול כמו הגדולים בשוק!