4 טיפים לבחירת עיצוב הזמנה

מתחתנים בקרוב? הגעתם לשלב ההזמנות ולא יודעים איזה עיצוב כדאי? הנה כמה טיפים שיעשו לכם סדר בבאלגן.

בחורה עם מחשב נייד

ההכנות לחתונה בעיצומן, סגרתם אולם, חליפה, שמלה, איפור ושיער, עיצוב אירוע, התאריך מתקרב ואז מגיע שלב ההזמנות. כמו שעד עכשיו הבנתם הדילמות לא נגמרו. יש אינספור עיצובים, רעיונות וסגנונות שאפשר לבחור. אז איך תדעו מה כדאי לבחור? מה הסגנון שלכם? אז הנה כמה טיפים שיעשו לכם סדר בבלאגן.

אז מה הסגנון שלכם?

הזמנה לחתונה מזמן כבר לא נועדה כדי להעביר פרטים על האירוע. ההזמנה משקפתהאתכם ואת סגנון האירוע שהולך להיות. אז קודם כל עליכם להגדיר מה הסגנון שלכם. בין אם אתם מעצבים לבד או בעזרת מעצב גרפי. עיצוב ההזמנה צריך להתאים לסגנון החתונה וכמובן אליכם. אם מדובר בחתונה בטבע, שלבו בהזמנה אלמנטים של צמחים וטבע. אם מדובר בחתונה קלאסית, שלבו בהזמנה צבעי זהב, עיצוב נקי וקצת אלמנטים. אם מדובר בחתונה צבעונית וזוהרת שלבו אלמנטים כאלה גם בהזמנה. כמו כן, סגנון ההזמנה יכול להתאים גם לאופי שלכם, לאהבות שלכם, ניתן לשלב גם תמונות שלכם וכדומה.

14203231_1231611113558340_5603193841301730929_n

באיזה סוג נייר לבחור?

סוג הנייר זה משהו שכדאי להקדיש לו מחשבה גם כן. נייר איכותי יכול לשדרג לכם את ההזמנה. אם מדובר בנייר פנינה, בנייר מנצנץ, עם חריטות, תחרה, כמובן בהתאם לסגנון שבחרתם בהתחלה. הקדישו להחלטה הזו זמן ובדיקה כי מדובר באלמנט מרכזי בהזמנה.

סוג המעטפה

עליכם להחליט אם אתם לוקחים מעטפות מהאולם, אם כן בקשו מהם מעטפות בהקדם והתאימו את מידת ההזמנה בהתאם. במידה והחלטתם לספק מעטפות בעצמכם, עליכם לוודא שמדובר במעטפה איכותית, יכולה להיות עם קשירה של חוט, עטופה בתחרה ושלל סגנונות. העיקר שהעטיפה תהיה איכותית, אחרת עד כמה שההזמנה תהיה מושקעת, כל הרושם ילך לפח במידה והעטיפה לא.

תוכן ההזמנה

דבר נוסף שעליכם להחליט הוא התוכן. באיזה סגנון הטקסט יהיה, אם זה רשמי, או קליל. הפונט של הטקסט צריך להתאים גם כן. אפשרות נוספת היא להוסיף משפט משיר, או ציטוט מהתנ"ך ולהוסיף זאת כחלק מעיצוב ההזמנה.

הזמנה צד אחורי

לסיכום, ההזמנה אמורה לשקף אתכם ואתם אמורים להרגיש שלמים איתה. אל תתפשרו על הפרטים ולכן חשוב שתתגבשו על סגנון מראש. במידה ואתם הולכים למעצב מקצועי, מסרו פרטים רבים ככל שניתן על האירוע ועליכם. אל תתביישו לראות עבודות קודמות של עיצוב הזמנות וראו אם אתם מתחברים. ואם אתם עדיין מתלבטים על עיצוב ורוצים לראות דוגמאות לסגנונות שונים אתם מוזמנים להציץ בעמוד שלי:

Karin_Ofir_Graphic_designer

ההזמנה לחתונה, זו ההצצה לחתונה שלכם, אז אל תתפשרו- מוזמנים ליצור איתי קשר ואעזור לכם להפיק את ההזמנה המושלמת עבורכם