5 הפריטים שאת חייבת לקחת איתך לאימון קרוספיט

בחורה עם מחשב נייד

בשנת 2009, נכנס ספורט חדש לישראל, ובלי שהרגשנו הוא נמצא איתנו כבר עשור. בטוח ששמעתם על הספורט (איך אפשר שלא כי בטוח קראתם את הבלוג שלנו ואת הפוסט שכתבנו על "אימון הקרוספיט הראשון"), לכן החלטתי בפוסט זה לסקור את חמשת פרטי הקרוספיט המומלצים ביותר:

1)בגדי קרוספיט – בגדי הקרוספיט ידועים בסגנון המיוחד והמעוצב שלהם. החולצות בדרך כלל מעוצבות בכיתוב להעלאת המוטיביציה, מכנסי הקרוספיט די דומים לבגד ים, הם נוחים מאוד ומאפשרים לעשות הנפות במהלך האימון. לאימון קרוספיט ניתן לבוא עם טייץ רגיל ואתן לא נדרשות לבוא עם ביגוד מיוחד.

2)כפפות – אחד הדברים החשובים ביותר באימון קרוספיט. לא מדובר בכפפות רגילות כמו שאתן מכירות מחדר הכושר, אלא מדובר בכפפות "עוריות" שמונעות החלקה, בניגוד לכפפות חדר הכושר שהן בעיקר כדי לאפשר אחיזה נוחה יותר. "העוריות" לא יושבות על כל היד, אלא בעיקר על כף היד כדי למנוע פציעות כאשר עושים מתח.

3)מגנזיום – זה לא שיעור מדעים, ולא מדובר במשהו כימי. המגנזיום דומה לטלק, והוא מסייע למי שאינו אוהב להשתמש בכפפות לא להחליק על המתח. המגנזיום מאפשר לנו להחזיק את המוט ולהניף בצורה יותר נוחה. בקיצור לא תמצאו מקום שמאמן קרוספיט שאין לו את זה.

4)חבל קפיצה – גם פה לא מדובר בחבל קפיצה רגיל שאתן מכירות מהילדות או משיעורי הספורט בבית ספר. חבל הקפיצה של הקרוספייט הוא מאוד דק והוא מאפשר לעשות הקפצה כפולה באוויר, שעובדים על זה המון באימוני הקרוספיט.

5) מגבת לניגוב זיעה – אולי אחד הפריטים הכי חשובים כאן. אני לא יודעת למה הורגלתן לפני אבל האימונים בקרוספיט יגרמו לכם להזיע, להזיע והרבה. מבטיחה לכן שאני לא מגזימה. אתן תחזרו הביתה מלאות בזיעה ולכן חשוב שתהיה לכן מגבת איכותית.

אפשר לסכם זאת כך, ברשת האינטרנט קיימים בגדי קרוספיט רבים, ניתן גם למצוא ציוד ספורט לקרוספיט ברשת האינטרנט. המחירים משמעותית זולים מהמותג המוכר והם מאוד איכותיים. אז תרשו לעצמכן להתנפק בבגדי ספורט זולים ובציוד ספורט זול ואל תשכחו לקחת איתכן את הציוד שהוזכר לעיל איתכן לאימון קרוספיט.

תמצאנו אותנו כאן, בפייסבוק ובאינסטגרם

בגדי קרוספיט