5 החוגים המומלצים באביב 2014

בחורה עם מחשב נייד

כמו בכל דבר בחיים, גם בכושר ובספורט יש טרנדים, חלקם נשארים וחלקם ממשיכם הלאה. שלא כמו בתחומים רבים אחרים, דווקא בעולם מועדוני הכושר והספורט רוב הטרנדים נשארים, שכן כל חוג שכזה נוצר ומתוכנן על-ידי איש מקצוע שנמצא בתחום זמן רב, ומגיח לעולם כמענה על צרכים אמיתיים אשר זוהו במכוני הכושר השונים. במילים אחרות, החוגים שמציעים לכם הגיעו כי היה ביקוש, ולכן מדובר בטרנדים שלא נועדו לחלוף, אלא לצמוח ולהתפתח.

האביב מביא איתו תנועה וחידוש בכל, הטבע מתעורר לחיים, וגם היצירתיות שלנו. גם בעולם הכושר והספורט מגיעים חידושים רבים בעונה זו, ומועדונים מובילים, דוגמת Holmes place, מייבאים רעיונות מכל העולם, ויוזמים חוגים חדשים בעצמם. יצרנו למענכם סקירה קצרה זו של חמשת החוגים המומלצים ביותר של עונת אביב 2014, כדי שתוכלו לבחור מה הכיוון שלכם.

 מה מחכה לכם בחדר הכושר באביב הזה?

פילאטיס ופילאטיס מכשירים – הפילאטיס הינה שיטת אימון חכמה במיוחד, שלוקחת את עצמה מאוד ברצינות. שיטה זו מהווה שילוב בין טכנולוגיה לספורט, ומהווה הבחירה הראשונה של אנשים מקשת רחבה במיוחד:

  • מתעמלים מקצועיים
  • חובבי אתגרים ספורטיביים
  • אנשים בשיקום גופני
  • אנשים הסובלים מכאבים כרוניים

היא מביאה שילוב מנצח בין חיזוק השרירים, עליה מתמדת בגמישות ושיפור ביכולות הקואורדינציה, בכל גיל, והתוצאות שלה הן גוף בריא וחזק, תוך תיקון בעיות גופניות שונות ושיקום פציעות העבר.

אירובי – חוגי האירובי הם שונים ומגוונים, אך חוג האירובי הבסיסי והמוכר משלב תנועה רבה שבבסיסה מטרה מובהקת – להגיע לדופק גבוהה, ולשמור עליו לאורך זמן, לצורך שריפת שומנים. חוגי האירובי מציעים מגוון אדיר של תרגילים, מה שהופך אותם למרעננים ומיוחדים כל פעם מחדש, והחוג מוביל לירידה במשקל, עלייה בתפקודי הגוף, ולתחושת אופוריה ושמחה בחיי היומיום, לאחר הפרשת אנדורפינים טבעית ומוגברת.

שלושת החזקות:

היוגה – אלפי מילים נכתבו על היוגה, תרגול מרתק ומעמיק, עם המון טכניקות התורמות לכוח הפיסי והמנטאלי, תוך שמירה על גמישות מרבית שמתבטאת בתחילה בגוף, ואט אט בחיי היום-יום. חוג יוגה פותח בפניכם את הדלת ליכולות גופניות שלא הכרתם, ומעבר להיותו תרגול בפני עצמו, הוא מהווה תרגול תומך ומשלים לכל ספורט בו תבחרו לעסוק.

זומבה – הלהיט הגדול שמשלב מוסיקה קצבית, ריקוד וחיטוב, חוג מקפיץ ומשלהב, שתמיד רוצים ממנו עוד. מי שטועם את הזומבה מגלה במהרה כי המשקל ירד, שמחת החיים עלתה, ותחושת ההכרות עם הגוף עלתה פלאים. מתאים למי שאוהב לרקוד, ליהנות ורוצה למנף את האהבה שלו ליצירת תוצאות בשטח.

Kick Box – חוג מלהיב ומיוחד, שפותח את הדלת לחוויה של ריכוז רב, אדרנלין ותחושת ביטחון. היכולת שלנו להניע את הגוף דרך הקיק-בוקס מאפשרת לנו לחוות את הגוף כמו שלא חווינו אף פעם, והבונוס הגדול לירידה במשקל, חיטוב הגוף והעלייה בכושר הגופני, הוא כמובן תחושת הביטחון העצמי שעולה מתוך ההכרות עם היכולות שלנו לבעוט, לצעוק ולתת אגרופים, והכול, כמובן, עם חיוך.

דנה שמעוני
ככל שאנחנו גדלים, מתבגרים ומתפתחים, החיים מציבים בפנינו אתגרים חדשים. המסע שלי בחיים האלה מגוון ומלא צבעים, וכל שלב, כל גל, כל שביל חדש מזמן לי שיעור, אותו אני רוצה לחלוק אתכם, הגולשים.