5 דרכים לאורגזמה הנשית

על חמש נקודות בגוף האישה שעל חלקן אולי לא שמעתם, אבל בטוח יגרמו לבת הזוג שלכם לאהוב אתכם יותר

 דורקס, דרכים לאורגזמה הנשית. צילום: שאטרסטוק

הדרך לאורגזמה הנשית רצופה במסתורין. מיניות האישה, עולם שלם ומורכב שלצערנו לא מספיק נחשף בתרבות הפופולרית, האקדמית ובכלל, מסתתר בגופן של הנשים ורק מחכה לכם, ולכן, שתחקרו אותו ותגיעו איתו לגבהים חדשים של עונג ואינטימיות.

ההתנסות המינית, החקר המשותף של נקודות העונג הנשיות, יכולים להיות חוויה מרתקת ומרטיטה עבור שני בני הזוג, אך היא דורשת תקשורת פתוחה וטובה, הורדת חסמים ובושות, ועבור גברים מסוימים – וגברים, אל תיעלבו, זה באהבה – יציאה מהעולם הקטן שלהם, שבו מין מסתכם בכמה תנועות קדימה ואחורה שמביאות להתרוקנות ואורגזמה.

הדרך הטובה ביותר לנסות את כל הנאמר כאן היא עם המון סבלנות, הקשבה ולמידה. כדי ללמוד את גוף האישה כדאי להתחיל בהסתכלות עליה, בזמן שהיא מגורה מינית, לראות מה עושה לה את זה, לשאול, לבקש בעדינות, לחקור ולנסות יחד. צעצועי סקס למיניהם וחומרי סיכה עדינים על בסיס מים יכולים להיות תוספת נפלאה ללמידה ולעזור לכם לגלות יחד את הדרך הנפלאה לענג אישה. בנות – אנחנו מבטיחות שתודו לנו אחר כך. בנים – הידע הזה שווה זהב. התייחסו אליו כך וגם לאישה שאתכם, ואל תפחדו. זו העצה הטובה ביותר.

1. אורגזמה מהדגדגן האורגזמה המוכרת והנפוצה ביותר מגיעה מגירוי ישיר של הדגדגן. בדגדגן יש פי 2 יותר עצבי חישה מאשר באיבר המין הגברי, בנים – דמיינו את חיישני הגירוי שיש לכם בפין, עכשיו הכפילו בשניים ורכזו אותם בשטח של גולת משחק. ככה מרגיש דגדגן. מידת הרגישות בדגדגן היא הגבוהה ביותר בגוף האישה ומשתנה מאישה לאישה – יש אף נשים שהדגדגן שלהן כל כך רגיש עד שמגע בו יכול לגרום לתחושת אי נוחות. אחרי האורגזמה, הדגדגן אצל חלק מהנשים רגיש מאוד ואפילו כואב, אז כדאי לתת להן כמה רגעים של מנוחה לפני שנוגעים בו שוב. בנות – זה בסדר גמור אם הפרנטנר שלכן לא מכיר את הדרך הנכונה לגרות לכן את הדגדגן, אם באמצעות הלשון ואם בעזרת האצבע. תדריכו אותו, לאט, בזהירות ובעדינות איך אתן אוהבות לעשות את זה לעצמכן. אם אתן משתמשות באצבע או אם בצעצוע רוטט – הוסיפו חומר סיכה נעים וקליל להדרכה. רבות מהנשים מתארות את האורגזמה הזאת לא "עמוקה מספיק" – אבל היי, זאת יכולה להיות התחלה מצוינת.

2. אורזמה ואגינלית אורגזמה שמקורה בקירות הוואגינה של האישה, ואצל חלק מהנשים ההשפעה שלה מורגשת בכל איזור הבטן התחתונה ורצפת האגן בצורת סדרת התכווצויות של השרירים באיזור. סוג כזה של אורגזמה דורש לעתים השקעה של זמן והדרך הנכונה ביותר להגיע אליה היא באמצעות חדירה קצבית לתוך הנרתיק. בנים – אם אתם רוצים להיות פרטנרים מעולים, תשאלו את האישה שלצדכם באיזו תנוחה יהיה לה הכי נוח להגיע לאורגזמה מהסוג הזה. אם אתם רוצים להיות פרטנרים מדהימים ובלתי נשכחים – תמשיכו את החדירה באהבה וסבלנות, תחשבו על דברים אחרים אם צריך, ותנו לה לגמור לפניכם. על כך נאמר – "ליידיז קאם פירסט". נשים רבות מתארות את האורגזמה הזאת כחזקה פחות מהווגינלית, אבל עמוקה יותר ממנה, ומדברות על תחושה לחץ שמתחיל מבפנים, מתגבר לאט ו"מתפוצץ" בעומק הווגינה.

3. אורגזמה מנקודת ה-G אורגזמה שמקורה בנקודת הג'י יכולה להתפשט בהדרגה לכל חלקי הגוף אצל האישה. כשאישה מגורה מינית, הרקמות שסביב השופכה שלה (הצינור הקצר שמוביל משלפוחית השתן אל הפתח שממנו יוצא השתן) מתמלא בדם. האיזור הזה בגוף האישה, על הקיר הקדמי של הווגינה, הוא אותו איזור מסתורי וחמקמק המכונה נקודת הג'י. עקב הנוזלים הממלאים את הרקמה המדוברת, הופך האיזור לארוגני ורגיש וגם, בדומה לזקפה הגברית, מוצק יותר. אך בשונה מאצל הגברים, כל זה קורה לנשים בתוך הגוף. ישנן כמה דרכים לגרות את נקודת הג'י; דחיפות קצביות או חיכוך מעגלי הם הדרך הטובה ביותר להשיג את האורגזמה הזו. כדי להגיע לאורגזמה מנקודת הג'י נדרש זמן, ונשים רבות מדווחות על חוויה עוצמתית, עמוקה, ייחודית וחושנית של עונג שנבנה ומתגבר עד לתחושה של פיצוץ בכל איזור הבטן התחתונה והאגן. בנוסף, רבות מהנשים שחוו אורגזמה שמקורה בנקודת הג'י, דיווחו על תחושות של אופוריה שנמשכו לזמן לא מבוטל – ולוו לפעמים בחוסר מודעות טוטאלי להיכן הן נמצאות ולמה שקורה סביבן. בנות – במילה אחת: שווה. בנים – בשלוש מילים – שווה את המאמץ.

4. אורגזמה מנקודת ה-A אם מעולם לא שמעתם על הנקודה הזאת, שמסתתרת עמוק במעלה הווגינה (בין 7 ל-10 ס"מ) באיזור המכונה "כיפת הנרתיק", הגיע הזמן. את נקודת הגירוי הזו, הממוקמת בין צינור הרחם ושלפוחית השתן, עוד כמה סנטימטרים מעל נקודת הג'י, , גילו בעת מחקר על נשים שסובלות מיובש וגינלי, ונשים רבות דיווחו עליה כעל איזור ארוגני ומענג במיוחד. בשביל לגרות את האיזור הזה צריך להשתמש ביד – ולהכניס אותה עמוק ככל שהאצבעות מגיעות כשכף היד מכוונת כלפי מעלה, והאצבעות מבצעות מעין תנועת "בואי הנה". בנים – לא לכל אישה המגע הזה יהיה נעים, ולחלק מהנשים הנגיעה בו יכולה לעורר תחושות אי נוחות של ממש. בנות – הרבה מהנשים דיווחו שאחרי אורגזמה מנקודת האיי, אפשר להמשיך לגרות אותן והן הגיעו לשיאים חדשים שלא חוו כמותם קודם. תקשרו עם בני הזוג שלכן, זה יכול להיות שווה במיוחד.

5. אורגזמה בנקודת העומק את האורגזמה הזו, המכונה "מלכת האורגזמות", משיגים על ידי גירוי איזור בעומק הקיר האחורי של הווגינה, ממש לפני צינור הרחם. גירוי ישיר של הנקודה הזו ידוע כמוביל לאורגזמות אינטנסיביות, וכמה מהנשים השוו את התחושה לסקס אנאלי. התגובות של נשים שדיווחו על אורגזמה מהסוג הזה היו נלהבות במיוחד – חלקן סיפרו שלא חוו תחושה מהסוג הזה מעולם, ולא היו מודעות כלל לאיזור הזה בגופן ולעונג שגירוי שלו מסוגל לספק. הדרך לגרות את האיזור, בדומה לגירוי נקודת האיי, היא בתנועת אצבעות של "בואי הנה" לכיוון הגוף. בנים – מומלץ לנסות לגעת בעדינות באיזור צוואר הרחם ולשאול את האישה איך היא מרגישה עם הנגיעה. שוב, גם כאן, נשים רבות דיווחו שהאיזור הזה ארוגני והמגע בו נעים, בעוד חלק מהנשים ממש לא אהבו את המגע.