5 דברים שצריך כדי להתחיל לחתל בחיתולים רב פעמיים של בייבי קואלה?

רוצים לדעת איך לחתל בחיתולים רב פעמיים? מה צריך כדי לחתל בבד? איזה דברים באמת חשוב לרכוש? עשינו לכם קצת סדר בבלאגן

תיק נסיעה (wet bag) בייבי קואלה www.baby-koala.com

אם פתחתם את הכתבה הזו זה אומר שאתם מתעניינים בחיתולים רב פעמיים ולא יודעים איך לחתל ברב פעמי או מה צריך לקנות כדי להתחיל לחתל בחיתולי בד רב פעמיים. ללא ספק ברחבי האינטרנט תמצאו שפע של כתבות ועצות מה לקנות, כמה ואיך, אז עשינו לכם סדר בבלאגן:

חיתולים

 

חיתול בד רב פעמי אחיות www.baby-koala.com
חיתול בד רב פעמי אחיות www.baby-koala.com


בחירת החיתולים תלויה בשיטת ההחתלה בה בחרתם. יש מגוון עצום של שיטות החתלה החל מחיתולי כיס, אליהם משחילים רפידה רב פעמית שסופגת את הנוזלים, מחליפים כל החתלה, או חיתולי כיסוי רב פעמיים שכשמם כן הם, מהווים כיסוי לרפידה או לחיתול טטרה/פלנל. השימוש בכיסוי מאוד חסכוני כי כל פעם מחליפים את הרפידה ולא את כל החיתול, עד שהחיתול עצמו מתלכלך. ישנן עוד המון שיטות החתלה שנרחיב עליהן בכתבות אחרות. לצורך ההחתלה בחיתולים רב פעמיים תצטרכו מספיק חיתולים, תלוי בכמות הכביסות שאתם מתכננים לעשות. רוב ההורים מעדיפים לעשות כביסת חיתולים פעם ביומיים עד שלושה, הכל בהתאם לכמות החיתולים שרכשתם. כמובן שככל שתצברו יותר חיתולים, תוכלו לרווח יותר בין הכביסות.

תינוק הניובורן הממוצע זקוק להחלפת חיתול כל 1-3 שעות כך שרצוי שיהיו לכם לפחות 12 חיתולים לכל הפחות ליום אחד. אוסף חיתולים (הנקרא stash) ממוצע צריך לכלול 15-24 חיתולים לפחות. מהר מאוד מגלים עד כמה חיתולי בד הם חמודים וההדפסים מדליקים ופותחים את התיאבון לרכוש עוד ולהגדיל את המלאי.

מוצרים שאתם צריכים כדי להתחיל לחתל בחיתולי בד רב פעמיים מוצרים שאתם צריכים כדי להתחיל לחתל בבד

תיק נסיעה אטום לנוזלים (wet bag)

 

תיק נסיעה (wet bag) בייבי קואלה www.baby-koala.com
תיק נסיעה (wet bag) בייבי קואלה www.baby-koala.com


תיק הנסיעה מיועד להחליף את השימוש המאסיבי בשקיות הניילון המזהמות, ביננו, אם כבר החלטתם לעזור לכדור הארץ, אז תחסכו מעצמכם את השקיות והשתמשו בתיקים המגניבים שעשויים בד PUL אטום לנוזלים וריחות עם הדפסים ייפיפיים. התיק מצויין לשימוש גם בזמן נסיעה, לגן, לטיול או סתם להכניס לתוכו בגדים מלוכלכים או רטובים אחרי הבריכה או הים. תיק הנסיעה נסגר באמצעות רוכסן וניתן לכבס אותו ולהשתמש בו שוב ושוב ו…שוב. תיקי הנסיעה של בייבי קואלה ייחודיים ויש להם רצועת כתף לנשיאת התיק על הכתף ממש כמו תיק, או בקרוס (crossbag) ומשאיר לכם ידיים פנויות להחזיק את התינוק/עגלה/קניות/כוס קפה…

רפידות נוספות

 

רפידות רב פעמיות טבעיות בייבי קואלה www.baby-koala.com
רפידות רב פעמיות טבעיות בייבי קואלה www.baby-koala.com


חיתולי Baby Koala מגיעים עם רפידת סטיי דריי בעלות כושר ספיגה גבוה. אם התינוק שלכם הוא פישר רציני או בימי החורף הקרים בהם ההשתנה מוגברת, רצוי להוסיף עוד רפידה נוספת להגברת הספיגה. גם בלילה ניתן להוסיף רפידה נוספת כדי למנוע דליפות מיותרות. אנחנו ממליצים לתגבר עם רפידת בוסטר טבעית (שנותנת בוסט נוסף לספיגה) של בייבי קואלה שעשויה כותנה אורגנית ובמבוק, היא דקיקה וסופגת המון לעומת הגודל שלה. גם רפידת הנחש שעשויה כותנה אורגנית ובמבוק עם תוספת של זורב מעולה לספיגה בלילה או כשיוצאים מהבית לנסיעות ארוכות (אם התינוק עושה הרבה פיפי ממליצים לשלב עם רפידת בוסטר טבעית)

ליינרים

 

ליינרים 100% במבוק של בייבי קואלה www.baby-koala.com
ליינרים 100% במבוק של בייבי קואלה www.baby-koala.com


ליינרים נועדו כדי להקל באיסוף הקקי מהחיתול, עם כמה שפחות שאריות על הבד עצמו. במקרה שיש צורך להשתמש בקרם החתלה, הליינר יכול להוות חוצץ בין בד המיקרופליז הפנימי לבין המשחה שעלולה לפגוע בבד ובספיגתו. הליינר הוא בעצם נייר עשוי 100% במבוק, טבעי ונעים לעור התינוק אותו שמים על גבי החיתול לפני ההחתלה. מומלץ מאוד לשלוח את החיתולים לגן עם ליינרים ולבקש מהמטפלות בגן להשליך את הקקי לפח, כך תקבלו חזרה חיתולים עם פחות עבודת ניקיון ולמטפלות לא תהיה הרגשה שהן שולחות לכם חיתול עם קקי הביתה.

שפריצר
ניקיון החיתול ממוצקים הופך קל ופשוט כאשר מתקינים שפריצר בשרותים או בכיור השירות (שפריצר של בידה). אחרי שמורידים את החיתול ובמידה ונשארו שאריות קקי עליו, ניתן להסיר אותן בקלות באמצעות הזרם החזק של השפריצר ישירות לשרותים וכך החיתול נשאר נקי משאריות קקי ואפשר להכניס אותו למכונת הכביסה (קקי של תינוקות יונקים לא צריך לשטוף, דינו כדין חיתול עם פיפי. אבל קקי של תינוקות הצורכים תמ"ל דרוש שטיפה).