5 דברים שכדאי לזכור בעת רכישת טבעת אירוסין

טבעת אירוסין - זיו אור

רכישת טבעת אירוסין היא לא קלה לגברים, הרי לכל אישה יש סגנון ייחודי משלה והעדפות לגבי מראה הטבעת, לכן גברים רבים הולכים מעט לאיבוד בעת בחירת הטבעת. ראשית, חשוב לציין כי טבעת אירוסין חייבת להיות מושקעת המותאם באופן אישי לכלה לעתיד, כך שהיא תקרב אתכם לצמד המילים YES I DO.

על מה חשוב לשים דגש בעת רכישת טבעת אירוסין?

  • יהלום הוא בגדר אופציה ולא בגדר חובה

אנשים רבים מוצאים את עצמם מתלבטים אם לקחת הלוואה או לשבור חסכונות כדי לרכוש יהלום גדול ויקר, אך חשוב לזכור כי יהלום הוא לא חובה, רק אופציה. הטבעת אמורה לשרת את המטרה ולאפשר לך להציע נישואין לאהובתך בצורה מושלמת, ולא בצורה שתהפוך לנטל כלכלי. בקיצור, ישנם טבעות יפיפיות ללא יהלום.

זיו אור טבעות אירוסין

  •  גודל היהלום לא קובע

כולם מכירים את הפתגם הידוע כי הגודל לא קובע. לכן, חשוב לזכור כי לא כל יהלום ענק אכן ישרת את המטרה, אלה להיפך, נשים רבות מעדיפות מראה סולידי קלאסי על פני יהלום גדול ובולט, הרי לבל נשכח כי יהלומים גדולים עולים לא מעט כסף וממתינה לכם הפקת חתונה שעולה לא מעט.

  • התייעצו עם בני משפחתה של הכלה לעתיד

הקושי בלבחור טבעת נובע מההיצע הרב הקיים בשוק התכשיטים ולעיתים רבות גברים הולכים לאיבוד בין השפע הרב. לכן, כדאי להתייעץ עם בני משפחתה של הכלה, בין אם זאת חברת הטובה, עם אם הכלה, אחותה אך זאת בתנאי שהן יודעות לשמור סוד. אם אתה מעדיף לשמור על ההצעה בגדר סוד, תוכל להציץ בתכשיטים שלה ולראות את הסגנון.

טבעת אירוסין יוקרתית - זיו אור

  • הגדירו תקציב מראש

חשוב להגדיר תקציב מראש של הטבעת, שלרוב היא מתומחרת על פי צבע הזהב, העיצוב וכמובן גודל ורמת הניקיון של היהלום. הגדרת התקציב תוכל גם למקד אותך ולאפשר לך לבחור טבעות העונות על התקציב.

  • לסיום – האריזה של הטבעת לא פחות חשובה

טבעת אירוסין - זיו אור

אומנם לעיצוב הטבעת יש משמעות רבה, אך כדאי לבחור גם אריזה מרשימה שתעניק לטבעת מימד יוקרתי.

מאמר זה נכתב באדיבות, זיו אור חנות תכשיטים יוקרתית.