#42 – ואם כבר לבד אז שיהיה בתנועה

בחורה עם מחשב נייד

16ccb327-dd03-46b4-86d4-010200294126

לאן את ממהרת? למה לצאת ולהכיר? מה עם קצת זמן איכות עם … עצמך?
אם הייתי מקבלת שקל על כל פעם ששמעתי את המשפט הזה לאחרונה, הייתי יכולה לקנות מארז מאגנום קרם ברולה בפיצוציה הכי יקרה בעיר :-).

אני אוהבת לפעמים להיות לבד.
הרבה פעמים אני נוהגת לקחת ימי חופש לעצמי, עושה סידורים וקניות, משוטטת בחנויות אהובות ושווקים. אם אני לא רוצה או לא מוצאת פרטרנר/ית מתאים, אני הולכת להרצאות שמעניינות אותי, עוסקת בספורט, יושבת בבתי קפה או בחוף הים עם ספר טוב או עם מוזיקה אהובה באוזניות. בעבר חרשתי לבדי יבשת, טיילתי בערים מרכזיות בחו"ל. זה כייף גדול, אני יודעת להעריך וליהנות מהחברה של עצמי, אבל כרגע לא בא לי ! או שבא לי גם וגם. כרגע הרעש של השקט לא עושה לי טוב.

הכי אני רוצה להקיף את עצמי בתחושה של ביחד. ביחד זה לא בהכרח בנזוג אהוב, ביחד זו עשייה ולא רביצה חסרת מעש כשאני מלאת אנרגיות. בא לי להכיר אנשים חדשים ומעניינים, בא לי לבלות עם החברות שלי וגם להכיר חדשות, בא לי על מחזרים נלהבים, בא לי על מסיבות ובילויים, בא לי על טיולים בטבע, בא לי על תחביבים חדשים.

האם אני עושה לעצמי מיסוך עשן? האם אני מנסה בכח למלא איזשהו חלל ריק? אולי זה כן הזמן שלי להשקיע בעצמי? להכיר את השדים שלי יותר לעומק. הייתי בזוגיות ארוכה וקצת שכחתי איך להיות באמת לבד … להביט במראה ולראות את הבבואה האמיתית, למקד ולחדד את המטרות והרצונות שלי.
מצד שני אולי אני, כמו כולם, רק מחפשת דרך לא להשתגע? לא להתבודד, כן ללכת עם הזרם ולקוות לטוב?

משפט יפה שאני אוהבת שקצת מסביר את התחושה
כל מה שנחוץ זה רומן להעביר את הזמן ואם יתמזל מזלך… גם אהבה :)‎

<בכלל זה שיר מגניבבבבב ומקפיץ, אז תקליקו>

[youtube bLriV0Xy95E nolink]

 

 

restart
++++++++++++++++++ הגיגים ומחשבות של גרושה טרייה +++++++++++++++++++++++רוצים לקבל עדכון כשיוצא פוסט חדש? מוזמנים ללחוץ על כפתור "עקוב אחרי" מצד שמאל למעלהאו בפייסבוק: https://www.facebook.com/Restart-Blog-502876029895543/