חברת ניקיון משרדים בהרצליה, באמת היא החברה הטובה ביותר לענייני ניקיון?

בחורה עם מחשב נייד

חברת ניקיון משרדים בהרצליה, באמת היא החברה הטובה ביותר לענייני ניקיון?

 

תמיד למדתי לנקות. לימדו אותי איך מנקים. אני גדלתי בבית חרדי שכשמנקים לפסח אז אבק זה חמץ וילדים זה קרבן פסח. כלומר. הילדים מנקים הכל. לימדו אותי להוציא הכל מהחדר שאני מעוניין לנקותה כולל לפרק ארונות ועוד. מה שנשאר בחדר שזה רק הקיר והרצפה היינו צובעים את הקיר ולפני זה סותמים חורים וסדקים בקיר עם טיח. לאחר מכן מחזירים הכל לחדר אחרי שכל פריט עבר ניקוי. לפני שמכניסים את הדברים שופכים מים מעורבבים עם אקונומיקה וזאת לאחר שכמובן בדקנו בפינה מוסתרת ברצפה שהרצפה באמת עמידה בפני חומרים שכאלה. לאחר שפיכת האקונומיקה משפשפים את הרצפה עם מטאטא רחוב. כל האמור לעיל נעשה רק עם חברת ניקיון משרדים בהרצליה.

מה עוד עושים בחברת ניקיון משרדים בהרצליה?

בחברת קלין שייני ניקיון משרדים בהרצליה לאחר השפשוף עם התמהיל (המים המעורבבים עם האקונומיקה והלכלוך), ולוקחים סמרטוט נקי ולח ומעבירים ברצפה וכל זה לפני שמכניסים את החפצים. מיד לאחר הניקיון הם מרססים חומרי הדברה. איך הכל התחיל? הגיע אליי חברי מהישיבה ששם המשפחה שלו היה רובינשטיין. הוא שמע שאני מעסיק תלמידים מהישיבה וביקש תעסוקה. היתה רק בעיה אחת רובינשטיין הוא אזרח אנגליה שאינו יודע עברית. פרסמתי מודעות עם מספר הטלפון שלי כי מכיוון שהוא לא היה אזרח ישראלי לא היה לו טלפון.

היכן התחיל תנופת הפיתוח של חברת ניקיון משרדים?

התקשרו אליי וביקשו להפגש. לפגישה שנערכה בישיבת הבוכרים כפר חב"ד אור שמחה אור מנחם הגענו אני ורובינשטיין. הלקוחות ביקשו לתת לי תגמול בחיפה אך הודעתי להם שהכל הם עושים דרך רובינשטיין. הם התאכזבו ונסעו עם רובינשטיין. לפני תחילת עבודתו לימדתי את רובינשטיין איך לנקות ככל האמור לעיל והוא הצליח בעבודה. כנראה שחברת ניקיון למשרדים בירושלים שמעו מהסיפור ושם או שם התחילה נקודת המפנה שבשיפור של השירות של חברת ניקיון משרדים בהרצליה. רצינו להביא את דודו פישר שיעשה את הבדיקה של הנקי או נקי נקי אך שכחנו לקרוא לו מחמת ריבוי העבודה הקשה.