לאהוב את הגוף – 40 ימים של אהבה

"לאהוב את הגוף" – מדיטציה סאבלימנלית (סמויה) שתאפשר לך להשלים עם גופך ולאהוב את חוסר השלמות שבו. זוהי שלמות אמיתית, וזהו גן עדן. מהי מדיטציה סאבלימנלית וכיצד היא פועלת ישירות על תת המודע? מהו פרויקט 40 ימים של אהבה? השקיעי רבע שעה מזמנך לקריאה, וגופך יודה לך מאד. אני מבטיחה!

בחורה עם מחשב נייד

freidy

אז נכון שהקיץ כבר הגיע, ונכון שעוד לא הגענו למידת הבגדים המדויקת שרצינו,

ואולי הבגד ים קצת לוחץ, ותחושת הדחייה עדין מעיקה.

 זו בדיוק הסיבה שאני מבקשת לחלוק אתכן כאן היום משהו שלמדתי לא כל כך מזמן,

משהו ששינה לי אישית את החיים , ובזכותה של עידית, אחת ממשיכות דרכי המבורכות, עוד מאות של נשים משנות את חייהן.

נתחיל בזה שמאז שאני זוכרת את עצמי הדיאלוג עם האוכל היה חלק נכבד מחיי. בגיל 12 כבר ישבתי במעגל "שומרי משקל" יחד עם אנשים מבוגרים ממני בשני עשורים המוחאים כף על כל 200 גר' ירידה. בגיל 14 נשלחתי לסדרת פגישות עם דיאטנית אישית, וכן הלאה, כל שנה ודיאטה "אופנתית מנצחת" אחרת בתורה.

מיותר לציין שלאהוב את הגוף היה נשמע לי כמו קלישאה שאינה ברת השגה. מילא לחיות איתו, אבל לאהוב אותו??

את הרצף הזה הצלחתי לשבור כשקיבלתי את מתנת חיי " לרזות מהראש™" – סדרת תדרים מהפכניים שריפאו כליל את כל התפיסות המעוותות שלי על אכילה, השמנה, דיאטות, קלוריות ודימוי גוף. סדרת תדרים שעשתה לי מהפך בDNA . רפאה אחת ולתמיד את האכילה הרגשית והמירה אותה באכילה תודעתית ובאהבה לגוף. 3 שנים עברו מאז, ואני עדין נהנית מהמתנה הזו ומברכת עליה מדי יום.

יחד עם זאת, לא על סדנת "לרזות מהראש" אני באה לדבר היום, אלא על תפישת החיים והבנה מה זה בעצם "לרזות מהראש".

תחילה עלינו להבין שמבנה הגוף שלנו , שלא לדבר על תפקודו, הינם תוצר ישיר של המחשבות והרטטים במוחנו. הגוף אינו אלא הולגרמה – מצב צבירה דחוס של התדרים שאנחנו חווים ביננו לבין עצמנו. לא בכדי שומן מצטבר ועוטף את רובנו, ואני לא מדברת על שומן בריא כהגנה, אלא על שומן כתוצר של דחייה.  לא הקלוריות הן משמינות, אלא תדר הדחייה והאשמה איתם אנחנו מלווים את האכילה. יש משהו בלשדר כל הזמן למח שהגוף דחוי/שנוא/שמן/נמוך וכן הלאה. זה הרטט שאנחנו מייצרים בתודעה, וזוהי המציאות ההולוגרפית שנקבל במראה.

דימוי גוף – מהיכן הוא נובע?

לשם כך אצטרך ללכת צעד אחד אחורה ולדבר רגע על יכולת הראייה שלנו…

מהיכן אנחנו רואים? האם מה שאנחנו רואים הוא אובייקטיבי?

אנשים רבים דבקים בתפישה מוטעית שראייה מגיעה מהעיניים, והיא אינה אלא סריקה פנימית של תמונה פנימית המוקרנת במח. גם חקר הפסיכולוגיה וגם המפתח לפריצות נוירולוגיות היה בהבנה שראייה הינה סוביקטיבית לחלוטין, ומגיעה מהמנגנונים שלנו במח.

המח האנושי מכיל אזורים רבים לעיבוד תמונות, כל אזור מורכב מרשת מסובכת של נוירונים המתמחים בהפקת סוג מסוים של מידע. כשאנחנו מסתכלים על אוביקט כזה או אחר אנחנו רואים דברים שונים, בהתאם לתפישה המוחית שלנו, בהתאם לחיבורים ולהולכות העצביות שלנו, בהתאם לסינפסות ולמנגנונים שלנו.

אחד הנושאים שאני חוקרת בימים אלה הוא ריפוי כאבי פנטום. תהיו איתי כמה שורות בניסיון להבין משהו על פנטום, ותראו מיד את הקשר הישיר להרזייה ואהבת הגוף.

מהם כאבי פנטום?
ידועים גם כ"כאב רפאים" – תחושת כאב הנתפסת בחלק החסר של האיבר הקטוע.. כאב או תחושת רפאים מופיעים כמעט בכל מקרי הקטיעה (וויקפדיה)

Anatomy of female active brainאם תעצמו את עינכם ותזיזו את זרועכם, תוכלו כמובן להרגיש את התנועה בבהירות בזכות קולטני המפרקים והשרירים. אבל מהיכן מגיעות התחושות באיבר החסר אצל אנשים קטועי איברים? ד"ר ו"ס ראמאצ'נדראן, חוקר מח בעל שם עולמי, שמחקריו וספריו תומכים בעבודתי בצורה מדהימה, מסביר בספרו "תעתועי המח" שבמשך עשרות שנים כאבי פנטום קיבלו פרשנויות מגוחכות בקרב רופאים מומחים, החל ממשאלת לב של קטוע האיבר, ועד לקצוות עצב שחוקים באיבר הקטוע.  כאשר היום שברור לחלוטין שכאבי פנטום מקורם בהולכה העצבית. כלומר, אמנם האיבר כבר לא מתקיים, אך המח מכיר את ההולכה הרגילה אליה הוא שולח את העצבוב, וכתוצאה מכך מבחינת המח האיבר ממשיך להתקיים. לא בכדי עד היום מתקשים לטפל בכאבי פנטום, ומטפלים בסימפטומים שלו, בכאב. בעוד שבשינוי הולכה עצבית במח, ניתן בפשטות ללמד את המח את ההולכה החדשה. וכאן מגיע הגוף הפרטי שלנו. ד"ר ו"ס עושה את ההיקש המתבקש: "הגוף שלכם עצמכם הוא פנטום שמוחכם בנה" הוא ממשיך: "אני יודע שהדבר נשמע מפתיע, ולכן אוכיח לכם כי את דימוי הגוף אפשר לעצב, ואז לשנות מהיסוד".

לא אלאה אתכם במסע העמוק בהבנת המח, הפעילות המסועפת המייצרת את כאבי הפנטום, וכמובן הדרך לייצר שינוי בהולכה העצבית וללמד את המח הולכה חדשה. אלא רק אזמין אתכם לצאת איתי "לניסוי" קטן שיוכיח לכם את מה שאני כבר הוכחתי לעצמי ולמאות אנשים סביבי, ניסוי קטן עם תוצאות גדולות, שילמדו אתכם שדימוי גוף, על אף חזותו היציבה והקבועה, אינו אלא מבנה מולקולרי, קליפה אנרגטית דחוסה, שאינה אלא מעטה והתממשות של הרוח הגדולה המנשבת בה. של התדרים והאנרגיה המתהווים בה.

 למי שיצא להכיר או לשמוע על העבודה התודעתית שאנחנו עושים במרחב מודעות, שלא לדבר על מי שכבר חווה את הקסם בעצמו, למד הלכה למעשה לחיות ולנהל את חייו באמצעות התודעה (למשוך בחוטים אנחנו קוראים לזה…) קל מן הסתם להתחבר לתפישה. בעוד שלמי שהדברים חדשים ו"סתומים" עבורו, יתכן שזה יהיה מעט מאתגר.

אנחנו כבר יודעים ומכירים בעוצמת התודעה והכח שלה לייצר את המציאות ההולגרפית. אנחנו יודעים למשוך את החוטים הנכונים ולייצר שפע כלכלי, רווחה רגשית וכל דבר בו חשקה נפשנו. היום תלמדו שאין שוני בין חשבון הבנק (שהוא הרי הולגרמה…) לבין הגוף הפיזי שלנו. באמצעות התודעה אנחנו יכולים לייצר שינוי של ממש, לרפא תאים חולים, ולשנות את ה"תפישה" והמעגלים החשמליים שאנחנו מוליכים במוחנו ומייצרים כתוצאה מכך – בגופנו.

 במדיטציה הסאבלימנלית הזו אני מזמינה אתכם למסע ושינוי תודעתי של גופכם.

תקראו לזה "הגדלת חזה" אם זה מה שעושה לכם את זה, תקראו לזה "בוטוקוס" אם זה מה שאתם צריכים, צמצום היקיפים או כל מה שתבחרו להתמקד.

אני רוצה להזכיר לכם שלא פחות חשוב מהמתאר עצמו, אל תשכחו לטפח את פנים הגוף. את המערכות הפועלות בסינכרון מתואם ומייצרות את מה שאנחנו לוקחות כמובן מאליו, הבריאות שלנו… זאת הזדמנות לייצר גם שם שינוי, בין אם זו המערכת ההורמונאלית שקצת משובשת, בין אם זה הרחם שמסיבה לא ברורה לא מצליח לקלוט ולהחזיק עובר, בין אם זה דלקת שחוזרת על עצמה, וכמובן תאים חולים שהפכו למוטציות (קרי: סרטן)  זו ההזדמנות שלכם לטפל בכל נושא נדרש בגוף הפיזי!

מהי מדיטציה סאבלימנלית?

מדיטציה סאבלימנלית – כוחה בעבודה הסמויה שהיא עושה על תת המודע.

במהלך החיים אנחנו סופגים כל כך הרבה מסרים, חלקם גלויים וחלקם סמויים.  הזכרונות והפרשנויות שלנו מייצרים דפוסי חשיבה והרגלים המצטברים בתת המודע ומנהלים את חיינו, או במקרה הזה מייצרים את התפישה שלנו על גופנו.

הבעיה היא שלא תמיד יש לנו גישה אל תת המודע, כאשר שומר הסף שלו – המודע, עסוק בשמירה.

מסרים סאבלימנלים =  מסרים סמויים שלמעשה עוקפים את התנגדויות המודע, ומוטמעים ישירות בתת המודע.

חשוב להבין שגם כאשר עלינו על האמונה/דפוס שעוצר אותנו,  במרבית המקרים גם אם ננסה לשנות אותו במודע, תת המודע יתקשה לוותר על הדפוס. הוא עקשן ומאד אוהב הרגלים ישנים. לעיתים תת המודע אף חש שהוא “מגן עלינו”, זאת הסיבה שהוא שומר על האמונה הפרימטיבית.

באופן כללי, תת המודע הוא לא פרייאר ושונא דברים חדשים. ישנן ישנן סיבות שונות שיכולות לייצר התנגדות לסוגסטיות (השאות, אמירות)

וכאן נכנסת המדיטציה הסאבלינמנלית – העברת מסרים סמויים לתת המודע,  תוך עקיפת המודע וההתנגדויות שלו. במדיטציה הסמויה המסרים מכויילים לתדר מסוים שאינו נשמע על ידי האוזן האנושית, אך נקלט היטב בתת המודע.

חשוב לי שבפעם הראשונה תאזינו למדיטציה הגלויה (בה הסוגסטיות גלויות) על מנת שתבחנו שהסוגסטיות והאמונות שאני שותלת מתאימות ומדויקות לכם.

המדיטציה מאד עוצמתית ותעשה שינוי של ממש בתת המודע ואף בהולכות העצביות המייצרות את "התפישה" שלכם על עצמכם.

40 ימים של אהבה

הוכח מדעית כי 40 ימים הם זמן מינימלי אך מספק ליצירת שינוי מהותי במח, ב-40 ימים המח לא רק יטמיע את האמונות החדשות (במקרה זה לגבי הגוף) אלא גם יתרגם לרטטים וייצר שינוי של ממש בגופכם,  40 ימים הם זמן מושלם לשינוי הולכה עצבית של המודל שהמח שלכם הכיר "כגופכם" ולהמיר אותו בדגם החדש שאתם בוחרים לשתול.

עוד היום הורידו את המדיטציה, לא לפני שתקראו בעיון את ההנחיות לשימוש מיטבי.

מוזמנים לשתף ולהפיץ לכל עבר. בקרוב "מידיום" לא תהיה מידה גסה.

אנחנו נעשה כאן עולם יפה של אהבה!!

**מוגש באהבה מטעם "מרחב מודעות" והקרן לפיתוח התודעה.

pic