אימון כושר בבית: הפתרון אורח חיים בריא

בחורה עם מחשב נייד

אתה שם לב שאתה מרבה באכילת יתר? אתה מרגיש מדוכא של לעלות במשקל יותר ויותר כל יום? האם אתה רוצה להתחיל משטר התרגול שלך אבל אין לי הזמן? אם ענית כן, אימון כושר בבית הוא הפתרון בשבילך! רוב האנשים הם יותר במשקל מדי יום בשל הסיבה כי הם פשוט אין לי זמן ללכת למרכז הכושר או כושר. אחרים עלולים להרגיש שלא בנוח להתעמל עם אנשים אחרים משגיח עליהם. אם אתה אחד מהם, אין צורך להיבהל, אימון כושר בבית היא הדרך הנכונה! תדמייני לאבד כל השומנים בגוף אלה ללא צורך הקרב נגד התנועה מעצבן או נדחק לתוך חדרי כושר צפוף, או אפילו ללא שיתוף נרגזות, הזעות עם חברים כושר אחרים. אפילו רק בתחתונים שלך, את יכולה בהחלט לשמור על כושר בבית! דבר מדהים נוסף הוא, אתה לא חייב לשלם דמי חבר. אתה יכול פשוט לבנות משלך חדר כושר ב הנוחות של הבית שלך. אימון כושר בבית קל מאוד. בואו נתחיל!

מומלץ וחשוב לשמור על איכות החיים שלנו כדי שלעת זקנה לא נזדקק לטיפולים וניתוחים כגון ניתוח קטרקט, קרטוקונוס ומחלות נוספות.

בכדי לבצע בדיקת תקינות בעיניים יש להגיע למרפאת עיניים בה עובדים רופאים מומחים לסוג הטיפול אליו אנו נדרשים, לחצו כאן למעבר לאתר ד"ר יעקב גולדיץ' רופא מומחה לניתוחי עיניים

הדבר הראשון תחילה, צור את תוכנית האב של אימוני כושר. לפני תחילת העבודה על האימון הכשרה, שימו היסודות. תחילה, עליך לתכנן שלך. איפה אתה מתכנן לממש? אם יש לך חלל סלון רחב, מומלץ להגדיר את האימונים שלך שם. זה יהיה נוח לך להסתובב, מאז יש לך טלוויזיה ונגן שלך, באפשרותך לקבל קצת עזרה לאימונים שלך על-ידי צפייה בסרטונים אימון. בשלב הבא, עליך לתזמן את האימונים שלך. זה הזמן הכי טוב, כמה זמן אתה צריך אימון? אם אתה עובד במשמרת יום, אומרים בין השעות 08:00 עד הצהריים, באפשרותך לתזמן את האימונים שלך בסביבות 5 בבוקר בבוקר, או אפילו בלילה אחרי שתגיע הביתה. זה באמת תלוי בך. רק תוודא שאתה בוחר את הזמן שאתה מרגיש תוכל להיות פרודוקטיבי ביותר להכשרת.

לאחר מכן, צור את הרשימה תרגיל הבית שלך. באיזו שעה של תרגילים יעשה לך? בתור התחלה, זה הכי טוב פשוט להתחיל עם תרגילים כמו ריצה, כפיפות בטן. אתה יכול לעשות תרגילים מתקדמים יותר כמו שאתה הולך יחד. כמו כן, באפשרותך להשתמש משקולות בבית כדי להקל על האימון שלך. ניתן להשתמש בכל פריטי יום מסביב לבית כמו ציוד אימון. אתה יכול גם לקבל פעילות גופנית טיפים על ידי רכישת סרטוני הדרכה בבית, אפילו על-ידי חיפוש באינטרנט. לאחר שסיימת יצירת התוכנית שלך, אתה צריך להתחיל את האימונים שלך מיד!

השוהים להתאים הוא מעולם לא קל, במיוחד כאשר אין לך זמן לבקר בחדר הכושר הקרוב. . אין צורך להתנצל על שלא נשארת בכושר. עם כושר אימונים בבית, אתה יכול בהחלט להישאר בכושר בקלות ובנוחות למרות המוטרפת שלך!

ראה גם: אימוני EMS לגוף חטוב!

סטודיו EMS חולון
סטודיו EMS חולון הינו סטודיו המניק חוות כושר שעוד לא הכרתם עם המערכת הטכנולוגית והחדישה ביותר על מנת שתוכלו להפיק את המקסימום מגופכם לתוצאות מעולות ובמינימום זמן