סקס מוכר מוזיקה?

בחורה עם מחשב נייד

הצביעות אין לה גבולות ולא הגבלה לתחומים מסויימים…שוב ושוב מגלים לנו כי סקס מוכר…בעצם הכל. מוזיקה, סרטים, אוכל, אהבה, בריאות, כאשר בעצם,  אין דבר שאיננו נעזר ביופי ועדיף סקסי ונשי. אך מעניין כי הנושא זוכה לעדנה מחודשת מידי פעם, כאילו הוא אינו ברור או מובן. המפתיע, שהנשים שלרוב הן הנושאות במשימות השיווק המלוות ומודגשות בסקסית והארוטיקה להמונים… הן אלו התוקפות והמזהירות מהשימוש הנוראי הזה…. אבל בד בבד, הן ממשיכות ומלהיבות עיני הגברים המיוחמים, למרות שכיום, גם גברים, עוסקים בעבודת שיווק וזנות, אך בעוד אצל הנשים, זה נושא מוטבע ומושרש,  בין השאר במועדוני גברים, מועדוני סטרפטיז וספא אירוטי, בתי זונות או בלשון העדינה יותר נערות ליווי, עדיין הנושא המלהיב הזה את רוב בני האנוש או בני התמותה, רווי היצרים, אצל הנשים היהי מצופה כי יהיו גבולות והגבלים אך לא כל הדבר, הנושא הזה של קידום מוצר בסיוע של סקס זול וארוטי רק גובר מיום ליום תוך שהוא שובר שיאים של צביעות מבחילה, תוך שבעצם במקום לקדם המוצר הוא מקדם, את בסקס והארוטיקה, כאילו בלעדיה לא היה ולא יהיה אפשר לקדם שום דבר בעולם.לתשומת לב ראויה.

הרי ברור לכל כי אין צורך בפרסומות סקסיות, כדי שנרצה לקנות, אוכל, רכב, או כל דבר אחר, אבל זה מה שיש… כי זה מוכר…ככה מסבירים לנו גאוני הפרסום, כאשר בכלל כולם שוכחים באופן מאד מכוון, שענף הפרסום גורם לכולם, לשלם תוספת מאד ניכרת למחיר המוצר, כאשר התוספת מכופלת ומשולשת כאשר מדובר בכוכבות סקסיות ארוטיות שבלעדיהן, מסתבר, לא ניתן למכור דבר… הרי אי אפשר למכור ללא פרסום, האמנם?  אך גם אם נקבל ונאמר שאכן יתכן והפרסום עוזר במכירת המוצר, האם לכן יש להעזר בכל מקום שרק אפשר ולדחוף לנו מוצרים בעזרת סקסיות? מוחצנת?

מסתבר שבעולם של היום, בו כולם מדברים על שוק חופשי שלצער כולנו איננו קיים, מותר הכל, כל עוד אתה בעמדה המאפשרת לך לנהוג כפי שאתה רוצה. במיוחד כאשר כמה שיותר פרובקטיבי יותר טוב. הרי יש לכך הרבה דוגמאות איך וכיצד מותר ומשיגים בעולם בעלי כוח את מטרתם. כי אם לא, אזי מדוע מותר להיות אלים כדי להשיג המטרה? מדוע מותר לקדם נושאים כלכלים בביריוניות? בכנופיות פשע? או לקדם נושאים שונים על ידי נבחרים מקושרים ומושחתים? אז אם זה מותר, אז לבטח שמותר לקדם כל דבר בעזרת גופה של אשה יפיפיה, שכל גבר חרמן רק מלראותה… כבר לא צריך שום מוצר…  אבל מדהים לראות שעם חלוף השנים, אין נשים מגנות את השימוש הנלוז הזה, אבל הן ראשונות לילל כאשר זה מביא לכל מיני מעשים נוראים, שאולי אין להם קשר ישיר לשימוש בסקס לקידום ושווק של כל דבר, אבל לבטח שאין זה משהו מניעתי… כאשר בימינו אנו חווים מידי יום, פשעים ולא רק על ידי האיש הקטן… אלא גם על ידי ידוענים וידועניות ואנשים בעלי שם ועוצמה רבה.

אך הנה זמרת נהדרת, שינייד אוקונור בחרה להעלות הנושא, אבל בעוד היא עוסקת בזמרת צעירה מילי סיירוס, ניראה כי כולם שכחו את הגדולות מכולן, כמו לידי גאגא, או אפילו מאדונה הגדולה, למרות שאם נשווה אותן לאלביס פרסלי הנפלא, או מייק ברנט הנערץ, יש להודות, הם היו גדולים עם סקסיות, אבל לא שימוש בסקסיות לשם שיווק מיותר, של סחורה שבכל מקרה קל לשווק אותה ללא שום בעיה, אבל העולם שנו כיום מרוב שהוא מתקדם, בו יש חינוך "נפלא" עם יועצי הורות ואמהות, פשוט מאבד כיוון, אבל לבטח שמוזיקה טובה איננה זקוקה לסקס כדי לעלות על גל ההצלחה, כאשר יש להניח שאותה מוכרת הסקס, בעוד כמה שנים טובות, לא תהיה כל כך שמחה לגלות, שפעם היא היתה משהו בגלל שימוש סקסי שעשתה לקידומה… לפחות ככה פעם היא ככה חשבה…

אבל את זה ניראה שלא יבינו לעולם, כמו שלא מבינים, שבן אדם כל מה שהוא צריך בחייו, זה קצת פרנסה, הרבה בריאות ואהבה, אך מעל לכל לחיות ולאפשר לאחר לחיות… ומי שרוצה לעשות סקס…. שימצא לו מקום צנוע וראוי… למרות שבעולם המתקדם של היום, ניראה שזו דרישה גדולה….


http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4436403,00.html