שמלות וחצאיות בחורף

שלום לכם,

איזה מזג אוויר נחת עלינו השבוע…אבל לפני הסערות היו כמה ימים חמימים שיכולתי ללבוש שמלות וחצאיות. יש נשים שנמנעות משמלות וחצאיות בחורף בגלל כמה סיבות, שזה קר, לא נוח עם גרביונים, בקיץ יותר כיף שמלות. אני לא מוצאת את המידות שלי בגרביונים אז מראש מוותרת על שמלות בחורף.

ואני דווקא חושבת שיש היום הרבה פתרונות גם לעניין מידות הגרביונים ואפילו חמימים שאפשר ללבוש (כן גם במידה 50 ומעלה) ולהמשיך ליהנות משמלות/חצאיות.

המקומות שניתן למצוא גרביונים למידות גדולות: אופנת פיפה (שכבר הזכרתי הרבה פעמים), המשביר, H&O, אסוס ברשת, yoursclothing  ברשת, ובסופו של דבר גם גרביונים של קאן קאן עם תוספת מיוחדת במכנס יעשו את העבודה אם ממש חשקה נפשכן בחצאיות/שמלות. אני בטוחה שיש עוד מקומות שפשוט כרגע לא זוכרת אבל ניתן למצוא, כדאי לחפש. אפשר למצוא טייצים דקיקים שיכולים בשקט להיות כמו גרביונים וללבוש אותם על מגפונים אז לא רואים שאין רגלית, שמים גרבי ניילון קצרים מתחת.

אז הנה הלוק הראשון שלי

טופ: M&S חצאית: Debenhems שרשרת ומגפונים: רונן חן
טופ: M&S
חצאית: Debenhems
שרשרת ומגפונים: רונן חן

הגרביונים בתמונה של פיפה. הם מגיעים עד מידה 56 ואף יותר, יש מידות בקיצור. הצבע של המגפונים מתכתב עם הגרביונים ויותר אשליית אורך נוסף של הרגליים. זה טיפ מאוד חשוב. יש הרבה צבעים בתמונה אבל הכל הרמוני ומתכתב האחד עם השני.

האיפור באדיבותה של אחותי שוב פעם הוא של Clarins וזאת הפלטה:

קלארינס
קלארינס

לוק נוסף של שמלה הפעם הוא שמלת משבצות שמתאימה לעונות מעבר אביב/סתיו, השרוול לא ארוך אבל הבד קשיח. קריר מידי בשביל חורף אבל מה? שמעתם שאפשר "להחריף" שמלות קייץ בחורף? איך? ג'קט וגרביונים וכמובן מגפונים או נעליים סגורות. אז זה מה שיש לנו כאן בתמונה. ושילוב קלאסי של משבצות עם כחול וצהוב בנעליים ובאביזרים. השתמשתי כאן בגרביונים בצבע ניוד להדגשה של הדפס השמלה. ולסגנון קלאסי קצת.

שמלה: קווין סייז ג'קט:Debenhems, אנגליה. נעליים: מהרשת ישנות תכשיטים: Daphne Maor Belsky
שמלה: קווין סייז
ג'קט:Debenhems, אנגליה.
נעליים: מהרשת ישנות
תכשיטים: Daphne Maor Belsky

לוק אחרון לפוסט זה הוא של שמלה בהדפס צבאי שהלכה עם גרביונים בצבע חום ומגפונים חומים, (זוכרות? הטיפ שהנעל ממשיכה את הרגל בצבע דומה) השמלה מבד טריקו ועם קשירה ובשביל להחיות אותה שמתי שרשרת קוראלים אדומים עם כדורי זהב. יש כאלה שיגידו שהלוק טיפה קודר ואז אני תמיד אומרת: תסתכלו על הפנים שלי, כמה צבע (לאו דווקא האיפור, אלא הגוונים הטבעיים של העור) וזה מספיק מאיר במקום צבע נוסף בלוק. שהוא מונוכרומטי משהו…

שמלה: קארן פרנקל שרשרת: Eitan's Art מגפונים: ניין וסט גרביונים: פיפה
שמלה: קארן פרנקל
שרשרת: Eitan's Art
מגפונים: ניין וסט
גרביונים: פיפה

הנה קלוז אפ לשרשרת

קלוז אפ לשרשרת של Eitan's art
קלוז אפ לשרשרת של Eitan's art

 

מקווה שאהבתם את הלוקים ואת הטיפים…מאחלת לכולנו סופ"ש נעים אם כי רטוב, שרק יהיה לנו חם והרבה בריאות!!!

 

 

 

 

 

 

 

anett
אוהבת אופנה, לייף סטייל, טלנובלות מקסיקניות. נשואה ואימא לתאומים בני 15