31% – פחות סוכר בדגני פיטנס

אסם-נסטלה משיקה את סדרת דגני הבוקר של פיטנס במתכון חדש, המכיל עד 31% פחות סוכר בהשוואה למתכון הקודם, וזאת ללא פשרה בטעם.

בחורה עם מחשב נייד

pizap.com14346774200781

הבשורה התזונתית של נסטלה – פחות סוכר בדגני פיטנס

pizap.com14346781922031

אסם-נסטלה משיקה את סדרת דגני הבוקר של פיטנס במתכון חדש, המכיל עד 31% פחות סוכר בהשוואה למתכון הקודם, וזאת ללא פשרה בטעם.

אין ספק כי שם המשחק בתעשיית המזון היום הינו "בריאות"

והדבר ניכר בפעילות חברות המזון והיצרניות השונות בתחום.

אני עצמי שמקפידה עד כמה שאפשר לרכוש מוצרים המכילים פחות חומרים מזיקים הן מבחינת הסוג ולפעמים פשוט מבחינת הכמות, שמחתי להזמנת חברת נסטלה המשיקה סידרת דגני בוקר (ודעו כי דגני בוקר עולים על שולחני כפתרון מושלם לארוחת בוקר מזינה), דגנים אשר השיפור הגדול בהם הינו הפחתה של שליש מכמות הסוכר, מבלי להוסיף ממתיקים מלאכותיים כל שהם ובעיקר שמירת הטעם האהוב והמוכר של המותג "פיטנס".

COFIX סופרפיקס 448

וראוי לציין כי על מנת להגיע לתוצאה בריאותית משמעותית זו השקיעה החברה לא פחות משלוש שנות מחקר ופיתוח ואכן התוצאה ניכרת ומרשימה.

pizap.com14346796008901

בארוע ההשקה, אליו הוזמנתי עם חברותי הבלוגריות, נשאה דברים מנהלת תחום התזונה של "אסם", אורלי פיינה, כאשר המוטיב בדבריה הינו "פחות סוכר = יותר בריאות" ואני, שסוכרתית הנני, הזדהתי עם כל מילה ומילה.

NEWS1-13-656902492046357

אם כן, כיצד שומרים דגני הבוקר הנפלאים האלה על מתיקותם וטעמם המקורי ?

לכך מסבירה נטע אוזן, טכנולוגית המזון של דגני הבוקר, שבמקום הסוכר שכמותו הופחתה שימשו חיטה מלאה ואורז ובכך נשמרו המתיקות והטעם. התוצאה הינה פחות מכפית סוכר למנה.

pizap.com14346834467961

מנהלת שיווק דגני הבוקר של אסם-נסטלה הדגישה בדבריה את הטרנד הבריאותי שתופס תאוצה בעולם המזון כאשר הצרכנים מחפשים ודורשים מוצרים טעימים ואיכותיים אך לא פחות מוצרים מוקפדים בריאותית.

ואכן הסידרה החדשה של פיטנס במתכונתה הבריאותית המשופרת מהווה פיתרון מושלם, קל הכנה והגשה, לארוחת בוקר קלה ומזינה, דרך נפלאה לפתוח את היום.

יש לזכור, כמובן, כי הדגנים החדשים אוצרים בחובם סיבים תזונתיים המסייעים בפעולת העיכול והם מכילים ויטמינים ומינרלים ביניהם ברזל, סידן וחומצה פולית, חומרים חיוניים לתהליכי הגוף ובמיוחד לנשים.

pizap.com14346824349681

אכן הדגנים עברו בגדול את מיבחן הטעימה, במסגרת ארוחה מפנקת ומעוצבת,

תודות לשפית קונדיטורית ליהי עראסי, של המותג "מעשה במאפה".

את סידרת מוצרי פיטנס החדשה ניתן להשיג ברשתות השיווק' ברחבי הארץ בשפע טעמים ובהם שקדים ודבש, שוקולד, שוקולד מריר, פירות או הטעם הקלאסי האהוב.  עכשיו, לא נותר לכם אלא לסור למרכול השכונתי ולרכוש לכם מיבחר דגני בוקר ניפלאים אלו אשר יעניקו לכם ארוחות בוקר מזינות וטעימות, ביום החדש.

 ערך מוסף – הדגנים ניתנים סתם כך לנישנוש טעים ובריא, בחברותא או לבד, תוך צפייה בתוכנית האהובה עלייך … תהנו .

 כשרות: בהשגחת OU ובאישור הרבנות הראשית לישראל. 

 לאתר הבית לחצו כאן.

לדף הפייסבוק לחצו כאן.

נכתב וצולם ע"י לבנה רייזר LEVANA REISER