30 ימים של מינימליזם | יום 2-3

בחורה עם מחשב נייד

אתגר המינימליזם ממשיך,אסביר בקצרה שוב,זהו אתגר שכל יום במהלך 30 ימים ,משחררים חפצים לפי מספר הימים,נניח ביום הראשון פריט אחד וביום השני שני פריטים עד היום ה-30 שזה שלושים פריטים במכה!למה האתגר הזה טוב? האתגר עוזר לנו לשחרר ולחיות פשוט יותר וטוב יותר,פחות עומסים רק עם הכמות הדברים שאנחנו אוהבים -צריכים-משתמשים.

יום שני לאתגר | הקשיים של היום השני:

1.מה זה בדיוק שני חפצים? האם זוג נעליים זה חפץ אחד או שניים,כן השאלה הזאת אולי נשמעת מטופשת אבל היום שאני אצטרך לשחרר 30 פריטים יגיע,המסקנה שלי היא כזאת;כל עוד אפשר להשתמש בפריט בודד מתוך הסט,אז כל פריט לעצמו ברגע שהשימוש מחייב כמו בנעליים שצריך להשתמש בשתיי הנעליים,אז זה פריט אחד,אבל אם כוס אחת מתוך 6 כוסות נשברה עדין אפשר להשתמש ב-5 הנותרות.

2.כל "מתנה" זה פריט סנטימנטלי? לי אישית מאוד קשה לשחרר דברים שניתנו לי,אפילו לדוגמא, אם זה מהדק נייר,אבל ברגע שהבנתי שלאותו פריט אין באמת ערך סנטימנטלי עבורי[הרי זה בסך הכל מהדק ניר שלא אוכל להבחין לזהות אותו אם אכניס אותו לקופסא של מהדקי נייר] ואני לא באמת משתמשת בו,אז זה מיותר.אין בזה צורך,זה לא מסב לי הנאה.

היום השני החלטתי לשחרר את שני מחזיקי הוילונות שאמא שלי הביאה לי,השתמשתי בהם והם עשו לי חורים בוילון,מאז הספקתי כבר כמה פעמים לעבור איתם דירה,אבל מעולם לא השתמשתי בהם שוב כי הם עושים חורים אבל היה לי קשה לשחרר אותם כי הם מתנה מאמא.אבל זאת לא באמת מתנה שאני אזכור לנצח נצחים וזה לא משתמש אותי לכלום ושום דבר חוץ מלתפוס מקום בבית שלי.

2

יום 3 | אקלקטי למדי

פשוט עמדתי באמצע החדר שלי והסתכלתי על דברים,הכל נראה לי פתאום עמוס אז התחלתי לסדר את החדר קצת מהסיפרייה,קצת את התיק,קצת אביזרי שיער.אני לא ממש יודעת האם הדרך הנכונה להגיע לכמות הפריטים האידאלית בשבילי ,היא דרך להתמקד בקבוצה אחת ולדלל מתוכה או להתפרס ולתת לעצמי לזרום,היום זרמתי אם זה.

פריט 1: סיכה לשיער-היא הייתה חלודה מאחורה ואין שימוש בה יותר,בצילום זה לא נראה אבל היא גם טיפה מלוכלכת צהבהבה,לא משהו שאני רוצה לתקן או למסור.

פריט 2:מספריים בצורת תנין-כן תנין,התלהבתי שהן קטנות חמודות ונראות כמו עט במצב סגור אבל בפועל צריך בזהירות להוציא אותן מהפקק או שהן יוציאו לך את העין,התלהבתי בגלל העיצוב אבל זה לא דבר שימושי,גם לגזור איתן לא אפשרי בדיוק והן אמורות להיות מספריים,ניזרק.

פריט 3:מדריך על תוכנת האילוסטרייטור בעיברית – זה נחמד שיש לך סיפריה גדולה כשבאים אורחים,בפועל אני לא מאחרת כמעט ועוברת דירה כל שנה כמעט ככה שספרים,זה דברכבד.מצאתי סטודנט חמוד לאופנה שמסתבך עם התוכנה והוא ממש שמח לקבל ספר כזה,מה שאני יכולה אני תורמת או ממחזרת 🙂

3

שלכם,

המינימליסטית!~

 

minimalistit
היי ! קוראים לי ויקטוריה ואני בת 27 ,לומדת תואר ראשון בעיצוב, בשנקר והחיים שלי התהפכו 180 מעלות מהרגע שהתחלתי לחשוב בצורה מינימליסטית ויישם את דרכי המינימליזים. המינימליזם הוא מסע ואני מזמינה אותכם להצטרף! :)