3 שרטוטי אייליינר מנצחים

האייליינר הוא הנשק הסודי במגירת האיפור של כל אישה – הוא יכול להיות עדין וכמעט לא מורגש, או עבה ודרמטי, אבל מה יחמיא לעיניים שלך? הנה 3 שרטוטים שמתאימים ללוק יומיומי וטיפים למריחה יציבה

האייליינר הוא הנשק הסודי במגירת האיפור של כל אישה – הוא יכול להיות עדין וכמעט לא מורגש, או עבה ודרמטי – איך שלא תסתכלו על זה, הוא ישדרג כל הופעה וכל מראה ומסוגל להעניק אפקט שונה לחלוטין עם כל מריחה. הכוכבות שמעבר לים מחבבות במיוחד את האייליינר, ולכל אחת מהן יש סגנון אהוב משלה. אספנו לכן כמה מראות בולטים, וכמובן שהוספנו הוראות הפעלה.

חתולי קלאסי: כמו של אמה סטון

מושלם לבעלות עיניים עגולות וגדולות, המבקשות להעניק לעצמן מראה מעט מלוכסן יותר, או פשוט מראה חתולי (המטרה לשמה הומצא האייליינר מלכתחילה), ונראה נהדר על נשים בהירות וענוגות כמו אמה סטון, שרוצות לרענן מעט את המראה השברירי. הרעיון במראה הזה הוא למתוח את קו האייליינר אל מחוץ למסגרת העפעף, בקו עדין המתעגל מעט כלפי מעלה. השרטוט עצמו לא צריך להיות עבה מדי, כך שזה יראה טבעי ככל האפשר ולא מוגזם, ולא להוסיף קו שחור מתחת לעפעף התחתון כדי לא לייצר אפקט מוגזם.

עבה ומתעגל מעט: כמו של ריהאנה

המראה הזה מתאים למי שהעיניים שלה אינן גדולות או בולטות מדי, משום שהוא מבליט את העיניים, אך יחד עם זה – מצליח להתמזג בטבעיות במראה הכללית וכך לא נראה מוגזם ומלאכותי מדי. פס קצר ועבה שמתחיל ונגמר בקו הריסים (ולא מהנקודה הקיצונית של העפעף), וגולש רק במעט אל מעבר לגבולות העין תוך כדי עיקול מעלה. להוסיף מסקרה מעבה ומאריכה ואודם כהה, וזה כל מה שאתן צריכות. מתאים גם ליום וגם לערב.

עבה וקצר, עם פס עדין בריסים התחתונים: כמו של זואי דשאנל

הנציגה הלא רשמית של ההיפסטריות מסביב לעולם מתאפרת כמעט תמיד באותו האופן: פס אייליינר עבה וקצר מעל העפעף העליון, פלוס קו קצר מתחת לעפעף התחתון, או פשוט מריחת מסקרה על הריסים התחתונים, עם הפרדה מוחלטת ביניהם. מריחת האייליינר באופן הזה מייצרת אפקט של עיניי בובה, במיוחד אם יש לכן עיניים עגולות, והיא מגדילה משמעותית את העיניים.

איך למרוח אייליינר מצטיין

כדי להגיע לשלמות הזו, חייבים להתאמן. הנה 5 טיפים למריחה מושלמת של אייליינר:

1. ראשית, התאמנו. למתחילות, כדאי בהתחלה להתאמן עם עיפרון ואז לעבור למוצרים כמו אייליינר טוש או דיפליינר. ואל תיצמדו רק לשחור, האייליינר מעניק מראה אחר בכל צבע.

2. יצבו את היד שלכן על ידי הנחת המרפק על השולחן. אם אתן לא מיומנות במריחת אייליינר, אל תעשו את זה באוויר או בעמידה. שום דבר לא זועק 'חובבנות' יותר מאייליינר לא שוויוני.

3. חברו את הנקודות: אם קשה לכן למרוח אייליינר במריחת אחת, תוכלו לצייר נקודות קטנות לאורך העפעף, ולאחר מכן לחבר אותן בקו אחד. אחר כך תוכלו לחזור על הקו, אם תרצו לעבות אותו. כך או כך, הרבה יותר קל ככה.

4. חשוב מאוד לחשב את זווית היציאה של האייליינר, שכן זווית לא נכונה יכולה "להפיל את העין". ואם העפעף נופל, עדיף רק לתחום את העין מבלי לצאת מהגבולות החיצוניים שלה.

5. אם חרגתן מהקו, אל תנסו לתקן אותו עם האצבעות או עם מגבון להסרת איפור – סתם תמצאו את עצמכן הורסות הכל. במקום, השתמשו במקלון אוזניים. הרטיבו מעט את קצהו במסיר איפור דו פאזי ובעדינות נסו לתקן את הקו.