3 צעדים שיגרמו לאזור האינטימי שלך להודות לך אחרי סקס

סקס הוא חלק גדול מהחיים האינטימיים שלנו ובמיוחד בגלל זה מפתיע שכמעט ולא מדברים על היגיינה של אחרי אלא רק של לפני.

מגביל פתיחת חלון

סקס הוא חלק גדול מהחיים האינטימיים שלנו ובמיוחד בגלל זה מפתיע שכמעט ולא מדברים על היגיינה של אחרי אלא רק של לפני.

הצעדים הבאים יגרמו לך להרגיש בריאה ונינוחה יותר אחרי ש'עשית את זה'. עם כמה שהחוויה בכלל לא טראומטית, יש פה בלגן לא קטן של זיעה ונוזלים של שני הצדדים שחשוב לדעת איך לטפל בהם בשביל לשמור על בריאות הווגינה והנרתיק לטווח הארוך.

1. הצעד החשוב ביותר לאחר קיום יחסי מין הוא ללכת לשירותים ולהתרוקן!
ועכשיו בשפה של בין אחות לאחות- פיפי!  כן, כן… הצעד הפשוט הזה יכול למנוע לך המון בעיות לא נעימות בהמשך. בשתן שלנו יש רמת חומציות גבוהה שתשטוף החוצה את החיידקים הלא רצויים ותחזיר את רמת החומציות שלך לאיזון בריא. אז תברחי לשניה מהמיטה ותסמני וי על השלב הזה. אם את סובלת מדלקות בשתן אסור לך לדלג על השלב הזה. יחסי מין הוא אחר הגורמים לדלקות בשתן והצעד הפשוט הזה יעזור לך למנוע אותן בלי יותר מידי מאמץ.

2. שטיפה, שטיפה ועוד קצת- שטיפה.
השלב הבא הוא לרחוץ את האזור האינטימי כמו שמגיע לו אחרי כל הפעילות הזאת.

שילוב של שטיפה אינטימית עם רמת חומציות מותאמת (אני לא סתם מדגישה- עשיתי את הטעות) ומים יתנו לך שינוי משמעותי בתחושה ובניקיון (כי אם נדבר פתוח? השלב הקודם טיפל נקודתית). כל מה שאת צריכה לעשות זה קפיצה קטנה למקלחת הולכת לרחוץ ולאזן לך את כל האיזור האינטימי כולל המפשעות. ממליצה להשאיר את השטיפה במקלחת נגישה או פשוט לזרוק לך בתיק גרסת מיני לנסיעות אם את לא בטוחה איפה כל הדבר הזה צפוי לקרות

3. שלב אחרון והכי הכי מומלץ
את השלב השלישי הוספתי רק לאחרונה כשגיליתי שיש מוצר כזה. השלב השלישי דורש עור נקי ויבש (אם את עוקבת אחרי כל השלבים הרגע יצאת מהמקלחת ואת כבר מוכנה). מריחה של קרם לנטרול ריחות  עם רמת חומציות שמותאמת לווגינה תשמור עליך מהצטברות בקטריות להמשך היום כשהאזור יהיה לא מאוורר וחם.
נשמע מפתיע נכון? אז לאחרונה גיליתי את Jez V  שהמציאו לדעתי את המצאת המאה- YOUR INTIMA  CREAM שזה בעצם קרם לאזור האינטימי שיודע לנטרל בקטריות וריחות רעים ועל הדרך מרגיע את העור ונותן תחושה פרשית ורעננה ל3-5 ימים (לי אישית הוא מחזיק אפילו 6 אבל זאת ההתחייבות שלהן).

תמונה של קרם אינטימה מחברת JEZ V

בהתחלה קצת חששתי בתור אחת שסובלת מדלקות סדרתיות בשתן ואני באמת מרגישה שהוא אפילו עוזר לי למנוע אותן- סך הכל הגיוני אם אין חיידקים למה שתהיה דלקת?
אחרי קריאה באתר של Jez גיליתי שהקרם גם נבדק ע"י דרמטולוגים וגניקולוגים והכי הכי חשוב לי באופן אישי- לא נוסה על בעלי חיים.
פתרונות כאלה שאני אומרת לעצמי 'איך לא המציאו את זה קודם?' לגמרי שולחים אותי למקלדת להמליץ לכן לא לפספס. הקרם סמיך וכיפי כזה ונספג ממש בקלות ומשאיר תחושה כיפית ונקייה של אחרי מקלחת.

האישורים שמופיעים להם באתר
האישורים שמופיעים להם באתר

טיפ ממני!
מריחה של הקרם לפני השינה תתן לקרם אינטימה את כל הלילה להיספג ככה שלמחרת בבוקר את תקומי רעננה ומוכנה ליום חדש

ו…זהו. מקווה שנהנתן.

מצרפת לכן לינק למוצר