מיומנה של מורה רוחנית – כל אחד יכול לעשות שינוי. אני עשיתי !

אני מאמינה שכל אדם יכול לעשות שינוי בחיים.

אני מאמינה שכל אדם יכול לבחור איך לחיות את החיים שלו.

אני עשיתי את זה בעצמי.

אם הייתי אומרת לכם שפעם הייתי אדם אחר. הייתי אדם שמנוהל על ידי הדפוסים שלו, אדם כועס, אדם שחווה קושי גדול בחיים, אדם שהרגיש לבד בעולם הזה, הייתם מאמינים לי?

התשובה היא כנראה כן. הרבה אנשים הם מסתובבים בעולם ככה, כמו שאני פעם הייתי. בטוח שפגשתם בחלקם. אולי אפילו אתם בעצמכם כאלה.

הדפוס המרכזי שניהל אותי היה הדרמה.

מה אגיד לכם, היתה תחרות מתמדת בבית שלי- למי יותר קשה בחיים.

אימצתי את הדפוס הזה בגיל צעיר יחסית וחשבתי שזה עובד לי ממש טוב. בזכותו החיים שלי היו דרמה אחת גדולה. אבל עם זאת, היו לי הרבה בעיות והיו לי הרבה חוויות קשות. לא היה לי כיף להיות עם כל הדרמה הזאת.

כמובן שלא ראיתי את זה אז. לא היו לי כלים להתבוננות וניתוח המצב. זה מה שהיכרתי.

אז מה קרה? מה גרם לי לעשות שינוי?

 קרו שני דברים מאוד משמעותיים בחיים שלי:

 הראשון: בגיל 20  – לפני 24 שנים, (היום אני בת 44), לא רציתי לחיות יותר. החלטתי שאני כאן לא נשארת (ושהמבין יבין). באותו רגע  הבנתי שמשהו לא טוב קורה לי ולפני שאעשה משהו דרסטי אני חייבת עזרה. אז פניתי לעזרה ושם, כשידעתי שיש מישהי שיכולה להחזיק אותי, איפשרתי לעצמי ליפול עד הכי עמוק שיש. כאשר נגעתי בתחתית, התחלתי להתרומם, התחלתי להבין שיש לי בחירה ושרק אדם אחד יכול לעזור לי והוא לא אלוהים. רק אני! הייתי צריכה לבחור ולהחליט. ובחרתי לחיות ובגדול!

 ברגע הזה של הבחירה משהו השתנה בתוכי. היה לי כוח רצון מאוד גדול להיות בריאה, לטפל בעצמי, לעלות בסולם מה שנקרא, להגשים חלומות, להתחתן, לחיות. ואז התהליך האמיתי התחיל.

הייתה לי בחירה והסכמה וזה הוביל אותי ומוביל אותו עד היום בכל יום. כל יום אנחנו בוחרים איך לקחת את הדברים, כל יום אנחנו בוחרים אם לאפשר לרגשות להיות חלק מאיתנו ולחבק אותם, כל יום אנחנו בוחרים להיות מי שאנחנו ברכות ובחמלה, כל שניה אנחנו בוחרים אם להיפגע או לא, כל הזמן אנחנו בוחרים דברים. שוב ושוב ושוב.

אנחנו יכולים בהחלט לבחור אם נסכים לראות את כל הבחירות שאנחנו יכולים לעשות כל הזמן. וזה יכול לשנות את החיים של כל אדם.

 שלי יהושע

שני: בגיל 21 חוויתי חוויה מדהימה ששינתה את חיי. היצלתי את החיים של מישהי יקרה לי בזכות התקשור.

גדלתי בתוך עולם פנימי עשיר ורוחני. התקשור היה תמיד תמיד שם כחלק ממני. לא ידעתי שזה משהו שונה, פשוט היה שם. ראיתי דברים, שמעתי דברים (לא ידעתי בדיוק מה). זה היה חלק מאוד פעיל בתוכי אבל אף פעם לא הבחנתי בקול חיצוני, למרות שהיה שם. אולי בחרתי להתעלם, אולי חשבתי שזאת אני עם עצמי. מה שכן בטוח, העולם הפנימי הזה עזר לי תמיד להתמודד עם החוויות של החיים בצורה כלשהי.

 ואז הגיע אותו יום. זוכרת אותו טוב מאוד. עבדתי בחנות בגדים והתחיל לרדת שלג. זה היה בירושלים. לא היה אף אחד בחנות חוץ ממני והאישה היקרה. פתאום בזמן שאני מתבוננת ביופי של פתיתי שלג אני רואה תמונה בראש שלי של האישה שעולה במדרגות למעלה למחסן עם חולצה חומה ביד ורואה איך היא נופלת אחורה. מדרגות שמתפתלות כמו ספירלה כזאת.

הסתכלתי לרגע עליה. היא הייתה למטה בקופה. כרגיל ניסיתי לשכנע את עצמי שזה דמיון, שדימינתי. ככה תמיד עשיתי כשראיתי דברים. שיכנעתי את עצמי שזה דימיון.

אחרי 5 דקות היא אמרה שהיא עולה למחסן לשים את החולצה (החומה בדיוק כמו שראיתי) ומתחילה לעלות. אני הסתכלתי עליה בסקרנות. לאחר כמה שניות שמעתי את הקול במודעות ובבהירות: "תעלי עכשיו".

הייתי מבולבלת מאוד, לא הבנתי מי מדבר איתי. שוב שמעתי ושוב שמעתי ולא יכולתי לזוז. באמת הייתי מאוד בשוק ובבילבול. לפתע הרגשתי כמו רוח כזאת דוחפת אותי מהגב ואז הבנתי שמה שראיתי אמיתי וקורה עכשיו!!!

רצתי אליה, כשהיגעתי היא הייתה בסוף של הנפילה. הצלחתי להכניס את היד שלי מתחת לראשה בשניה הזאת לפני המכה הקטלנית והרמתי אותה. וואאאוווווווו.

עלינו והיא רעדה והתחילה לבכות. הסתכלה בעיניים שלי ואמרה: "שלי, איך ידעת לבוא להציל אותי?"

אני התחלתי לבכות. רק אחרי זה הבנתי שגם השאלה הייתה בתקשור. רצו להראות לי משהו מאוד חשוב ששינה את החיים שלי. נשמתי ואמרתי בקול רם משהו שבחיים שלי לא אמרתי לאף אחד:

"יש לך מלאכים ששומרים עליך והם שלחו אותי אליך"

איזו התרגשות!!!!! זאת הייתה פעם הראשונה בחיים שלי שדיברתי עם מישהו על העולם הזה. בגיל 21.

מה שקרה באותו רגע, באמצע המשבר הגדול של חיי, לימד אותי משהו מאוד חשוב. זה עד היום ה"למה" אני עושה את מה שאני עושה.

א.      אנחנו לא לבד בעולם הזה

ב.      יש עזרה זמינה תמיד אם נסכים לכך

 זה היה ריפוי. זה היה רגע של אמת. זו היה התגלות מופלאה של מתנה שבאה איתי לעולם וזה היה הבסיס שממנו התחלתי ועד היום מלווה אותי בעבודה ובשליחות שלי.

 והיום, אני מורה רוחנית, מורה דרך, מלמדת אנשים להביא שמחה, אושר, קלות לחיים שלהם עם כלים מדהימים שאני מביאה של העידן החדש.

ושמי, שלי יהושע – בת אנוש.

עידן הקלות

www.shellyjoshua.co.il

052-3223859