תהליכים בתוך ביזנס טיים

בחורה עם מחשב נייד

החלטנו לשתף אתכם קצת מתוך התהליך עצמו שחברת ביזנס טיים מעבירה את לקוחותיה ולהסביר לכם הלכה למעשה איך אנו עוזרים היום לעסקים בתקופה לא פשוטה זו להמשיך להתקיים ולצמוח..

מנעד לקוחותינו הוא רחב, החל מבעלי עסקים קטנים ועד לארגונים וחברות ענק הרוצים את השינוי המהותי, המבינים כמה חשוב לעשות סדר אמיתי על מנת ליצר מרחב תנועה מקצועי ובריא עבור העסק שלהם.
אז איך הכל קורה?
כאשר ביזנס טיים לוקחת לטיפולה לקוח/עסק חדש ה-3 חודשים הראשונים מאוד חשובים, הבנת המציאות הקיימת ובניית תוכנית אסטרטגית ראשונית הכוללת בתוכה:
תהליך פיננסי, תהליך עסקי ותהליך שיווקי.
אל אותו עסק מוצמדים צוות מקצועי המורכבים מכלכלנים בכירים, מפתחים עיסקיים ואנשי שיווק ופרסום המתחילים לפעול כל אחד מהזרוע שלו בתהליך.

התהליך הפיננסי- מתחיל בפגישה עם הכלכלן המלווה, קבלת תמונה כלכלית מלאה והכנת מפה כלכלית ראשונית על מנת לצפות את העתיד להתרחש ותוך כדי כבר להתחיל לבצע התאמות ושינויים כדי לשפר את המצב התזרימי. לאחר שתפסנו מושכות ממשיכים לעבוד עם מטרות ויעדים ברורים (עליהם נרחיב בהמשך) על מנת למקסם את הפוטנציאל הכלכלי.

התהליך העסקי- מתחיל בפגישת אפיון צורכי העסק, קבלת תמונה עכשיווית והבנת סדר הפעולות הנדרשות על מנת ליצור סדר פנים ארגוני המשליך על החוץ ארגוני.
בדיקת מוצרים/שירותים של העסק, תמחורים בשילוב עם הכלכלן המלווה ובניית תוכנית עסקית ראשונית על מנת להתחיל למנף את העסק בצורה יעליה ובריאה להשגת המטרה.

התהליך השיווקי- בשלב הראשון מיקוד לדיגיטל, (כי כולנו יודעים שעסק שלא קיים ברשת כיום הוא כלא קיים..) הבנת הפלטפורמות הקיימות ובנוסף הנדרשות, דיוקן והכנת תוכנית דיגיטל מתוך אפיון מעמיק אשר מבין מטרותיה , יצירה של הכנסה נוספת עבור העסק. כמובן, בקרה ומעקב לאורך כל הצעדים על מנת להיות בשליטה מלאה על המתרחש. לדוגמא בדיקת תסריטי המכירה, האם  נכונים בעיקר למטרת הבנה האם בעל העסק יודע להמיר את הליד למכירה ועוד..
בפעם הבאה נתחיל לצלול לכל תהליך ולספר לכם בפירוט מה הוא כולל..

ביזנס טיים- ניהול וליווי עסקים
בקרו אותנו: https://www.business-time.co.il/
ר
חוב פרופ׳ חיים פיקריס 4, רחובות | 03-3818888