2013 ~ השנה שהיתה חלום אחד ארוך שהתגשם ~

אין סתם חלומות שמתגשמים !!אל תאמינו לתיאוריה הזאת , לנו יש חלק חשוב במימוש החלומות שלנו. אני מאמינה בכל ליבי שהוויה שלי כאדם היא תוצר של העשייה שלי ,הנתינה שלי , התושיה שלי ,האהבות שלי ,הכעסים , האכזבות והכאבים שלי. והכי חשוב החלומות שלי שמתגשמים הם חלק הבלתי נפרד מכל חלומות הבלהות שטלטלו אותי טוב טוב! שמה שבא אחרי כך נהפך לחלום וורוד ומתוק והתודה בתוכי ,אחרי שהתעוררתי מחלום הבלהות באה להזכיר לי שרבים וטובים ממני לעולם לא התעוררו מחלומות האימה שלהם.

כאן  הוא ביתי ההולנדי של ההולנדי….

סיכום של השנה ,אני חייבת  לתת תודה ליוניברס שחייך אלי השנה ונתן לי כוחות לשינויים , סיומים של פרקים ארוכים  מאד של חיי שבאו מהחלטה שלי שכך אני רוצה לצייר את חיי.

תמיד הייתי מעצבת, לפעמים של מצעים לפעמים של מצבים והעיצוב הכי הכי שלי  השנה ,הוא עיצוב חיי הפנסיה הצעירה שלי. בת 56 בפנסיה.

יש בעיצוב מצבים יכולת ראיית הנולד . לא תמיד הכל וורוד, ממש לא. לא תמיד הכל מה שציפית אבל תמיד תמיד אני בזרימה של מה שמגיע אלי.

אני בחורה  אישה , ברת מזל כן, צריך מזל לצאת ממחלת הסרטן,  לאסוף כוחות להתגרש מבעל שפעם היה נסיך ופתאם הפך לצפרדע. לצאת מגידול בראש בגודל של כדור פינפונג. והכי הכי זה הכח של השנה האחרונה. לסיים פרקים ארוכים בחיי . להגיד "עד כאן תודה!  אני לא עולה כיתה בבית ספר אמריקה".

לצערי ולא באשמתי, אני "אוספת"  אנשים שאני מרגישה שאני מעצבנת, זה לא אני , זה הם.החיים שלי נראים להם דבש . אני לא כועסת ,לא נפגעת אני מבינה. אני לא יכולה לחלק את הדבש שלי לכולם, לא יכולה לנקות מיטות של אנשים שצפיתי ב"פירורים" שהם תקעו במיטות שלהם והתנהגו כאילו אני לא מבינה והם יודעים הכל יותר טוב ממני.  לכן ,אני נשארת בקופסאת המעצבנת. מצקצקת בשקט לעצמי, אני את המיטה שלי סידרתי ,לא מי יודע מה, אבל היא מסודרת.

אז אני מודה לסלונה על ה"נחיתה הרכה" בקבוצה , על החברות החדשות והמרעננות חיים שפגשתי ,מודה לפורום הצילום הישראלי שהכרתי  דרכו צלמים שהם גם אנשים מדהימים ולמועדון הקוראות החביביות שלי שמתקנות לי את העברית של שנות ה80 שלי במפגשי סלון בביתי הפתוח.

בקיצור, היתה לי שנה נפלאה ואני מקווה שזאת שבפתח תהייה לפחות טובה כמו זאת שעוזבת אותנו.

יש לי פרוייקטי צילום בעשייה אחד שאני סתם מתלהבת ממנו הוא  shelf's of the world = צילומים של מדפי סופר בעולם.

אריאל ,בני הבכור יעבור לגור בישראל במאי 2014.

ירדן ,בני הצעיר יגיע לישראל ללימודי המאסטר שלו באוקטובר 2014, אני אחזור לטגן שניצלים בכמויות מטורפות …..

ההולנדי ואני נמשיך לעשות "וי" על עוד ארץ מרשימה לא נגמרת של יעדים בעולם. שאני פשוט חייבת לצלם.

אז מטהיטי באהבה , שנה חדשה מוצלחת לכולנו.

כאן הוא ביתי התל אביבי~

נאוה רייץ
Tel Aviv born , living in the USA since 1982 a mother of two boys Ariel 23 and Jordan 21, will live partly in new york city , Amsterdam and mainly Tel Aviv .after a brain surgery in 2012, early retirement from my line of work as a baby bedding designer at www.navasdesigns.com ,attached to dutch guy Albert ~ ~ love my new life in Hebrew and English~