לימודים עיצוב גרפי בצפון

בחורה עם מחשב נייד

לימודים עיצוב גרפי בצפון

מחפשים מקצוע שיאפשר לכם גם לעבוד מהבית? אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית? הגעתם למקום הנכון !! אתם גרים בקצה של המדינה שלנו, בצפון, כשקר, לפעמים מאוד קר אבל לפחות לפעמים אתם זוכים לראות קצת לבן בעיניים, שלג, מה לגבי עיסוק מעניין כלשהו, עבודה, לימודים, לא הכל צריך להתרכז באיזור המרכז אתם יודעים, ניתן גם לעבור קורס לימודים עיצוב גרפי בצפון, אתם תוכלו להיכנס לתחום תקשורת חזותית ולהכיר את החידושים בתוכנות הגרפיות השונות שבהן מבצעים עיצובים גרפיים יפהפיים שאתם רואים מסביבכם, באתרי אינטרנט, בעיתונים, מגזינים, ניירת משרדים ועוד.

סרטון הסבר איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

מכללה לעיצוב גרפי

 

בניית אתרים – תקשורת חזותית מה אפשר ללמוד בתחום העיצוב הגרפי באזור הצפון

תוכלו ללמוד במסגרת לימודי הדרכה בעיצוב גרפי איך לבחון את האזור שבו אתם גרים גם מבחינה גרפית, אין ספק שכאשר זה נוגע לגבי עיצוב, תהיינה לכם השפעה מוקדמת מהצבעים הלבנים והנקיים, מהצפון הרחוק והשקט תלמדו להכיר עוד צבעים משמעותיים לעיצוב, שגם יכולים לתת אמירה כזו או אחרת כדי לעזור לכם להעביר מסרים בצורה הרבה יותר טובה, אתם תלמדו כל מה שקשור לפיתוח החשיבה הגרפית, תלמדו לחשוב, תלמדו למצוא פתרונות גרפיים טובים לבעיות של העברת מסר חד וברור לצופה שרואה, אתם תלמדו על קומפוזיציה מתאימה, תדעו לבחון כל אלמנט ואלמנט שכולל תמונה, טקסט קו צבע, ותבינו איפה למקם אותם בעבודה שלכם למטרה הנעלה ביותר, לדעת להעביר מסר טוב לצופה, מעניין וחזק.

תלמדו כמובן על תורת הצבעים שחשוב מאוד להבין מה אומר כל צבע, איזו אווירה הוא נותן ואיך הוא יכול לשרת אותי בעיצוב שלי, איזה מסר ניתן להעביר באמצעות כל צבע וצבע, תלמדו גם ליצור צבעים חדשים אם תצטרכו, כיוון שהכל נעשה בסופו של דבר במסגרת לימודים בגרפיקה ממוחשבת, תלמדו לעבוד עם תוכנת הפוטושופ המדהימה, תלמדו על ספריית הצבעים, איך ליצור צבעים חדשים לשרותכם, תלמדו לעצב תמונות קיימות, לתת להם אלמנטים להוסיף אפקטים, תאורה, פילטרים שיכולים להפוך את העיצוב שלכם לדבר שונה לחלוטין, תלמדו לשלב טקסט מתאים עם העיצובים שלכם, לתת לו צבע וצורה, תזכרו שגם לטקסט יש אמירה בצורה שלו, כל סוג וסוג או משקל של טקסט יכול להעביר מסר שונה לחלוטין אז חשוב גם להבין ולהשכיל לגבי לימודי טיפוגרפיה שזוהי תורת הכתב.

ללמוד למקצוע מעצב גרפי גרפיקאי בצפון – בתי ספר לגרפיקה ועיצוב באזור הצפון

תלמדו לעבוד עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית והמדהימה לא פחות מפוטושופ, האיורים שתייצרו באמצעותה קישוטים למיניהם, דמויות עם הצללות וכו' וכמובן לוגואים ועוד, הם ייעשו בצורה ווקטורית כך שבעת הדפסה הם יצאו מאוד חד וברור, תוכלו גם ליצור כפתורים ואלמנטים מעניינים נוספים במסגרת לימודים בניית אתרים שתעברו, תלמדו איך לבנות אתר, איך לבנות דפי html מהו css איך ניתן להשתמש בתוכנת הפוטושופ לעצב דף אינטרנט שלם עבורכם או עבור הלקוחות שלכם.

אל תשכחו שעיצוב דיגיטלי גם מדבר לאומנות המודפסת, שעדיין לא פסה מהעולם, ספרים, קטלוגים, מגזינים וכו' יועמדו ע"י התוכנה המצויינת לעימוד אינדיזיין, התוכנה תעזור לכם לעמד גם מלל רב בטורים, לשלב עם טקסטים, לתת כותרות בצורה אוטומאטית וכו'.

בסיום לימודים או במהלכם אתם תלמדו ליצור תיק עבודות טוב יפה ואיכותי, תוכלו גם להכניס עבודות שתעשו ללקוחות חדשים שלכם ולא רק שיהיו בו עבודות טובות שלכם מהלימודים, מעסיקים רוצים לראות מה עשיתם, מה הסגנון שלכם ומה אתם יכולים לעשות ולפי זה הם יכולים להחליט אם יתאים לכם לעבוד איתם או אם לא.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/