2 מבחנים מטעם חברת אורבן נדל"ן

בחורה עם מחשב נייד

מבחן 1: הכנת היחידה

קבלת היחידה למצב שכירות דורשת לעתים קרובות, מינימום מוחלט, לכסות ולצייר. שני הדברים דורשים זמן במזומן. מסכים חלון, כתם הסיפון תמיכה בחצר הם צרכים בסיסיים אחרים. בכל פעם תושב נסוג, נושאים אלה צריכים להיות מוחזרים, כל הדברים נחשבים, צבע חדות כיסוי חדש ללכת רחוק לעבר ביצוע נכס להשקעה נראית יוצאת דופן.

מבחן 2: מציאת הדיירים

האינטרנט נותן גישה מהירה וזולה כדי לגלות את התושבים הקרובים. ברור, לעתים קרובות אתה מקבל מה שאתה משלם. הפעלת פרסומת בהפקה מכובדת יוצרת לעתים קרובות מעמד מעולה של המשיבים. במקום בית הספר ילדים בתקווה לחסוך כסף, אתה להגדיל את הסיכויים שלך לקבל משפחות ומבוגר יותר מהימן הקימו. אורבן נדלן טוענת כי הפעלת קידום במשך חודש תעשה התקדמות אמיתית על הארנק שלך. בדיקה לגיטימית הדיירים שלך על ידי הפעלת בדיקת אשראי אימות היסטורי ייקח עוד chomp. ספקולציות הוא בהחלט מוצדק ללא קשר לזמן מזומנים, כמו ההקרנה המתאימה מרחיב את הסיכויים שלך לקבל דיירים מהימנים. תושבים מהימן לשלם את החשבונות שלהם על הזמן, להתמודד עם הנכס שלך לא מצפה לך לקחת חלק מסיר מופקע ומייגע. (לקבלת מידע נוסף, ראה טיפים לבעל הבית הפוטנציאלי).

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.