הסיבה שבגללה בחרתי להקים את העסק שלי

בחורה עם מחשב נייד

 

הסיבה שבחרתי להקים את העסק שלי
היתה שרציתי לגרום לשינוי , גם במחשבה וגם בנראות שלכן ,אז כשאני מדברת על המחשבה , אני בעיקר פונה לנשים שחושבות שלא מגיע להן להשקיע בעצמן , או שזה לא כל כך חשוב, או שבגלל שאף אחד לא רואה את הלנגרי שלי , אז אני יכולה להסתובב עם חזייה ישנה מאוד שלא עושה את העבודה , שלא מחמיאה ובטח ובטח לא במידה הנכונה , הרצון שלי לגרום לכן להרגיש נפלא , להתהלך בהרגשה טובה ולדעת שמתחת לבגדים אתן נראות נפלא ומרגישות טוב עם עצמכן, החיים כל כך קצרים, תשקיעי בעצמך , אל תתפשרי על המראה שלך ולא על ההרגשה הנפלאה הזו של לקום בבוקר ולחייך בדרך למגירת הלנג׳רי שלך.

להמון נשים חשוב המראה החיצוני , הן לא מתפשרות על הבגדים שהן בוחרות בבוקר , אבל חשוב לזכור שאם תלבשי נכון ומתאים מתחת לבגדים תראי נפלא.
בבוטיק הקסום שלי במודיעין, יצרתי עבורכן מרחב נשימה, בבוטיק שלי את מלכה, אתן מגיעות אליי והיחס אישי, הכל נבחר עבורך בקפידה ובהתאמה, נשים ביום יום לובשות חזיות שנורא גדולות עלייהן בהיקף והן לא באמת מחמיאות או ״עושות את העבודה״ , חשוב שהחזייה תהיה צמודה לגופך, עם הזמן כל החזיות מתרחבות … ולכן חשובה כל כך ההתאמה.

בבוטיק שלי טווח המחירים הוא רחב , חזיות החל מ 100שׁ״ח ומעלה…

מזמינה אותך להתאמה אישית ומקצועית אצלי בבוטיק

חוויה בלתי נשכחת , חוויה כזו שגורמת לי לחייך כשאני יודעת שבחרנו יחד את הטוב ביותר למבנה החזה שלך , חשוב שתזכרי חזייה זו לא רק מידה!! בין המותגים המידות משתנות , בנוסף יש מגוון רחב של דוגמאות.

הבוטיק שלי ממוקם בעיר מודיעין ואליי מגיעות כל יום נשים מרחבי הארץ והעולם .

בהודייה עלייכן בכל יום ויום , נפגש אצלי

ענבל יהב , בוטיק להלבשה תחתונה בהתאמה אישית

Inbal Sinai Yahav

0505544774

#חזיות #התאמהאישית #ניברסקין #ערוץ2 #ערוץהאופנה #ענבליהב#ענבליהבחזיות #מידותגדולות #מידותקטנות #הלבשהתחתונה #מודיעיו#מודLingaDore_Lingerie_Labrya_2_9dEP7esbיעיןמכביםרעות