#131 – תסביך אב

DAD750_vmuojp

האמת שהפוסט הזה כבר מסתובב לי בראש הרבה זמן, אבל רק עכשיו הרגשתי את הצורך לכתוב אותו.

אני חושבת שיש הרבה אבות נפלאים. ממש! ושימשיכו ככה לעולמים אמן.
חלקם גרושים חלקם נשואים, לוקחים חלק פעיל ומעורב בגידול ילדיהם לעומת חלק לא מבוטל, גם מקרב הנשואים, שלא לוקחים חלק פעיל ומשמעותי בחיי משפחתם.

יש הרבה אבות גרושים שלא עומדים בהסדרי ראיה והמזונות – מבלי להיכנס כרגע לויכוח הכלכלי, הרבה פעמים בין השאר משיקולי נוחות שלהם, איזור מגורים, עבודה והחיים החדשים שהם בנו לעצמם.
חלק גדול מהם לא בקשר רציף או בכלל עם הילדים שלהם – בשר מבשרם, חלקם אף מקימים משפחות חדשות ומשאירים את הילדים מפרק א' הרחק מאחור …
תסתכלו מסביבכם, אני מנחשת שבמעגלים החברתיים שלכם יש לפחות אב אחד כזה :-(.
חושבים שאני מגזימה? מספיק שתזפזפו בכל תוכנית ריאלטי ממוצעת של השנים האחרונות ותשמעו מתמודד.ת כזה או אחר (תריצו ל 01:40) מספר בגרון חנוק על כך שהאב לא היה בתמונה ולרוב האמהות הן אלה שנשארו לגדל ולשאת בטיפול ובאחריות לילדים הקטנים.
נשים/אמהות כנראה מתוכנתות גנטית לא לנטוש את הגורים שלהם (מקסימום לאכול את החלשים ….). כמה נשים נוטשות אתם מכירים לעומת אבות? הסטטיסטיקה מאוד ברורה.

אני לא יכולה לדמיין את עצמי נושמת ללא הבנות שלי, לא יכולה להבין איך הורה בריא בנפשו ובגופו מוותר על הזכות לגדל את ילדיו הביולוגיים? נכון, זו עבודה סביב השעון ולא פעם הם כפוי טובה …. אבללללללל! אלה הילדים ש-ל-ך! ללא קשר למערכת היחסים שלך עם האמא שלהם.

ממתי זה לגיטימי לנטוש ילדים? ממתי זה לגיטימי שילדים יגדלו ויתחנכו ללא אב?

והשיר? מתבקש לא ? …

[youtube 6Wtoiy3BqJw nolink]

restart
++++++++++++++++++ הגיגים ומחשבות של גרושה טרייה +++++++++++++++++++++++ רוצים לקבל עדכון כשיוצא פוסט חדש? מוזמנים ללחוץ על כפתור "עקוב אחרי" מצד שמאל למעלה או בפייסבוק: https://www.facebook.com/Restart-Blog-502876029895543/