#115- חיה בסרט

בחורה עם מחשב נייד

Outlander-season-4-Sam-Heughan-set-to-EXIT-show-after-huge-revelation-996402

כל מי שמכיר אותי יודע שיש לי חולשה לג'ינג'ים …
וכל מי שמכיר אותי יודע שטלוויזיה ואני זה חיבור שעובד לסירוגין, יש תקופות עמוסות ותקופות שאני בקושי יודעת איפה השלט. באיחור "אופנתי" של 3 שנים, התוודעתי לסדרה "זרה" ואליו – סם היוגן.
OMG!!!! מה זה הדבר ה-מושלם הזה? כבר לילות שלמים שאני בקושי ישנה, צופה בעוד פרק ועוד אחד, מתענגת על המבטא והנופים הסקוטים המושלמים … ובעיקר ממנו.
הוא בדמות גברית שאני אוהבת- ג'ימי הגבר החסון, החזק, הרגיש, שיגן על אהובתו ומולדתו בחירוף נפש, שיידע להיות רך ורומנטי, זה שנשים משליכות את עצמן עליו אבל הוא נשאר נאמן וראשו לא מסתחרר.
נכון, זו רק סדרה, תסריט שמישהו (או בטח מישהי…) כנראה מוכשר כתב אבל זה בדיוק התסריט של הגבר שתמיד ייחלתי לעצמי: זה שיפה מבחוץ והורס מבפנים, זה שמודע לא מודע לכמה שהוא נדיר ומיוחד, זה שתמיד ארגיש מוגנת ורגועה בזרועותיו, זה שאסמוך עליו בעינים עצומות שתמיד יהיה שם לצידי, זה שאתמסר לנפילה לאחור ואדע שהוא שם לתפוס אותי, זה שייתן לי לבחור את המקום הכי נוח בטיסה לפני שהוא מתיישב בעצמו, זה שיחזיק את ידי ויעזור לי לעבור את כל מכאוביי …

ופתאום זה קרה. נפל לי האסימון .. אני חיה בסרט :-).
יש לי בנזוג שבפעם הראשונה בחיי אני מרגישה הכי קרוב לדבר הזה הגדול, הענק שתמיד קיוויתי וייחלתי לו . לגבר מהזן החדש שתמיד חשבתי שיש רק לנשים אחרות בעודי מתחפרת לי בזוגיות עם אדם שרואה בעיקר את עצמו.
אז נכון, הוא לא ג'ינג'י אבל אני אוהבת אותו בדיוק כמו שהוא – עם הזרועות החסונות, החיוך המבויש, ההתנהגות הגברית-ילדית שכובשת אותי כל פעם מחדש, איתו אני מרגישה אישה, איתו אני מרגישה בטוחה ואיתו אני רוצה לכבוש את העולם.

 

 

restart
++++++++++++++++++ הגיגים ומחשבות של גרושה טרייה +++++++++++++++++++++++ רוצים לקבל עדכון כשיוצא פוסט חדש? מוזמנים ללחוץ על כפתור "עקוב אחרי" מצד שמאל למעלה או בפייסבוק: https://www.facebook.com/Restart-Blog-502876029895543/