#112- אנפרינד

בחורה עם מחשב נייד

 

4163ee

רוצים לשמוע משהו? הגבר שבחיי מקסים ואני אוהבת אותו עד דביקות מביכה.
יצא לי כבר להרהר בבדיחות הדעת באפשרות לשבת על כוס קפה עם כל אחת מהאקסיות שלו, במיוחד עם אשתו שעבר, ולשאול מה הן יודעות שאני לא? מה לעזעזל אני מפספסת? הרי הוא כזה מדהים בכמה רמות או שמא אולי … לא? או שאולי אני זאת שרואה את האור וההילה שלו והן היו העיוורות לאורך כל הדרך?

יש את הסיפורים האלה על זוגות בפרק ב׳ שהם חברים טובים של האקסים מפרק א׳. מבלים יחד עם הילדים, אוכלים ארוחת ערב בשישי או בחגים.
מכירים את חלום הבלהות הזה שאתם חולמים שאתם ערומים באיזו מסיבה רשמית חשובה עם מלא אנשים לבושים כמובן? ככה אני מתעוררת לפעמים שטופת זיעה, כשאני חולמת על בן זוגי האהוב יושב לארוחה עם בעלי לשעבר. לא שיש לי מה להסתיר חלילה, אבל ממש לא בא לי לערבב את כל הטוב שבחיי עם מה שרע.

הייתי בעבר בסיטואציות דומות.
חברה ואני שחלקנו את אותו פרטנר מיני (לא במקביל) או ידידה טובה של בנזוג לשעבר שלימים התברר לי שהם היו יותר מרק ידידים בתקופה שקדמה לי. זה מביך אותי להיות בקשר עם מישהי שחלקה בעבר אינטימיות עם בן הזוג שלי. מרגיש לי כמו חדירה לעולם הזוגי הפרטי שלנו. ומה ייצא לי מזה? להרגיש מ-גניבה? הרי להם זה לא הצליח, אז למה לי להכניס רעל לחיי? מה שנכון לי לא נכון לאחרים ולהיפך, ואם משהו עובד טוב- למה לשאול שאלות?

[youtube 7co0MtaPtGI nolink]

restart
++++++++++++++++++ הגיגים ומחשבות של גרושה טרייה +++++++++++++++++++++++ רוצים לקבל עדכון כשיוצא פוסט חדש? מוזמנים ללחוץ על כפתור "עקוב אחרי" מצד שמאל למעלה או בפייסבוק: https://www.facebook.com/Restart-Blog-502876029895543/