פרגולת אלומיניום

בחורה עם מחשב נייד

פרגולות מספקות צל בחצר האחורית שלך, אין ספק בכך. גם פרגולה מעץ וגם פרגולה מאלומיניום מספקים מרחב מחיה נוסף בחצר האחורית שלך או במקומות מגורים אחרים. הבחירה באיזו אפשרות מתאימה לכם תלויה בהעדפה האישית וביתרונות של חומרי הפרגולות.
גג פרגולה
כל פרגולה מספקת צל בחצר האחורית שלך, אך לא לכל הפרגולות יש תריסים מתכווננים המאפשרים לך להיפתח אל השמש בכל עת שתרצה. פרגולות אלומיניום מעניקות לך אפשרות להוסיף גג לפרגולת התריסים שלך, שם פרגולות עץ סטטיות יותר ואינן ניתנות להתאמה. למידע נוסף אנא בדקו את הפרגולות שלנו .
אפשרויות עיצוב
פרגולות אלומיניום יכולות להישאר בגימור המתכתי שלהן. אפילו ניתן לטפל בפרגולות האלומיניום של אלומפל כדי להעניק להן מראה דמוי עץ. פרגולות מעץ בעלות מראה טבעי. זה ישתלב עם הסגנון של הגן שלך. יש לך אפשרויות רבות עבור העץ שאתה מעדיף. משמעות הדבר היא שאתה יכול לבחור עבור הצבע והעושר שאתה מעדיף. חוץ מזה, אתה יכול לחתוך את העץ לכל גודל או מפרט עיצובי הרצוי. אם בחרת לערכות פרגולה מאלומיניום טרומי, אין לך חופש ליצור את הפרגולה המותאמת אישית שלך. במקרה כזה, עליכם ליצור קשר עם בן זוג לצלליות. נוכל לעצב ולהתקין איתך את תוכנית הפרגולה האישית שלך!
תחזוקה
אם אנו מסתכלים על תחזוקת פרגולות עץ ופרגולות אלומיניום, אתה בהחלט צריך ללכת על אלומיניום. לעיתים רחוקות הם זקוקים לתחזוקה ברגע שהם מותקנים כראוי. המשטח הלא פורני עומד בפני בליה כך שהם לא דורשים צביעה מחדש. פרגולות מעץ נלבשות עם הגיל, כך שהיא עשויה לדרוש צביעה, מכתים או איטום כל כמה שנים. בקוסטה דל סול עלינו להתמודד עם שינויים בטמפרטורה גבוהה. פרגולות מעץ יכולות לעוות או להיסדק משינויי טמפרטורה, התיישבות ובליה. זה יכול להיות שאתה צריך להחליף את מסגרת הפרגולה שלך וזו לא השקעה קטנה של זמן וכסף.
השוואת עלויות
פרגולות עץ בדרך כלל יקרות פחות מבחינת החומרים. לפרגולות אלומיניום עלות חומרים גבוהה יותר, אך עלות עבודה נמוכה יותר. בטיעון הקודם שלנו על ההבדל בין פרגולות אלומיניום לפרגולות מעץ, תוכלו לקרוא את ההבדל הגדול בתחזוקה. אם אתה מסתכל על עלויות התחזוקה (כגון החלפת או המסגרת שלך, צביעה וכו ') לטווח ארוך, עליך ללכת לפרגולה מאלומיניום.