10 דרכים שיעזרו לך להימנע מאינפקציה בפירסינג

לכל אחת מאיתנו יש שלב בחיים שהיא רוצה לעשות פירסינג, אך לרוב מתלווים אליו חששות מכאב וזיהום. לכן הבאנו 10 דרכים שיעזרו לכן לעשות זאת נכון…

עוד מילדותינו נחפשנו לעולם התכשיטים והפירסינג.
כבר שהיינו בנות פחות משנה סבתא לקחה אותנו לקניון והחזירה אותנו לאמא עם זוג עגילים קטנים ויפים.
מאז עברו עלינו תכשיטים רבים: צמידים, שרשראות וטבעות.
בגיל הנעורים רצינו "לשבור מוסכמות" ולעשות עגילים במקומות מוזרים: .בלשון, בטבור, במקומות שונים באוזן והשמיים הם הגבול.
במהלך השנים אנו מוסיפות לעצמינו עוד ועוד עגילים או מחליפות את הקיימים. כולנו יודעות מהניסיון שלנו כמה מעצבן ומעיק שמגיע שלב האינפקציה. השלב שבו יש מוגלה, אדמומיות ונפיחות.WhatsApp Image 2018-11-05 at 14.21.27

בדיוק בגלל שאנו יודעות כמה זה מעצבן, הכנו בשבילכן מדריך קצר איך להימנע מאינפקציה במספר שלבים פשוטים וקצרים :

  1. קודם כל, על המחורר/ת ללבוש כפפות חד־פעמיות בעת הטיפול, כפפות חד פעמיות ומעוקרות ומסיכת פנים בעת ניקוב איברי המין.
  2. על משטח החירור חובה לפרוס מגבת נייר לשימוש חד פעמי.
  3. את אזור הניקוב המיועד יש לחטא במשך 30 שניות. אם הניקוב הוא בלשון, עליכן לשטוף את הפה בתמיסת חיטוי במשך 30 שניות לפני הטיפול.
  4. את חלק הגוף המיועד לניקוב יש להחזיק באמצעות תפסן מעוקר או באמצעות פד גזה מעוקר.
  5. על המחורר/ת ללמד אותך כיצד לטפל באזור הנקוב למניעת זיהומים, כיצד לשטוף אותו וכיצד לנקות אותו, וכן עליהם להנחות אותך בצורך למרוח משחה אנטיביוטית על אזור החירור, עד להבראתו.
  6. על המחורר/ת לתת לך הנחיות לעזרה ראשונה והדרכה מתי יש לפנות לעזרה רפואית דחופה – ולצייד אותך בעלון שבו מפורטים כל ההסברים על אודות החירור לפי האזור שבוצע בו הניקוב.
  7.  ניקוב חורים והשחלת התכשיט או העדי בגוף חובה שייעשה באמצעות מחט מעוקרת וחד פעמית מיוחדת, או באמצעות ציוד רפואי להחדרת עירוי תוך ורידי (כגון "וונפלון" המשמש בבתי חולים).
  8. אסור להשתמש לחירור באקדח קפיץ המצויד במחט רב פעמית.
  9. התכשיט שיחובר לגוף יהיה עשוי חומר באיכות מתאימה שאינו עלול להזיק לבריאות. פני השטח של התכשיט יהיו חלקים, ללא שריטות וללא גבשושיות.
  10. על התכשיט לעבור חיטוי.

אז כפי שבטח כבר קראתן מבין השורות – הכל מתחיל ונגמר בעסק בו אנו בוחרים לעשות את העגיל. זה חייב להיות מקום בו תנאי הסטריליות שלו אופטימאליים ועל כן נבחר באנשים מקצועיים שמחטאים את הכלים שלהם ויודעים את העבודה.
אצלנו ב skin line תקבלו מענה מקצועי ואמין, מצוות מומחה שמנהל את הסטודיו בהתאם לדרישות של משרד הבריאות, אשר ידאג לחיטוי מקסימאלי של האזור, מציע את הפירסינגים הכי בריאים, והכי חשוב בהדרכה מלאה כיצד לפעול לאחר מעשה, בלויווי אישי ואחריות.

בסופו של דבר, כשמדובר באסתטיקה בכלל ובבריאות בפרט – עדיף להשקיע וללכת למקום אשר ילווה אותך מהרגע הראשון עד אשר תוכלי לצאת מכלל סכנה של זיהום ולהנות מהמראה החדש.