סבון מוס לניקוי הפנים של חברת כריסטינה

בחורה עם מחשב נייד

החיים בישראל רצופים מתחים ודאגות. עור הפנים שלנו הוא אחד הנפגעים הראשיים, כאשר אנו מצויים במתח. כתוצאה מכך, פצעונים, אדמומיות ויובש הם רק חלק מהתופעות הנלוות אליו. לשמחתנו, כיום כבר יש דרך קוסמטית להרגיע את העור.

לסדרת הטיפוח   Unstress  של חברת "כריסטינה" מתווסף סבון מוס לניקוי הפנים |"comfort cleansing mousse " – המבוסס על מדע חדשני בשילוב מרכיבים מודרניים, העובדים בתיאום כדי למנוע , לווסת, לנטרל ולטפל בנזקי העור שנגרמו כתוצאה מהעקה (מתח ) ועוזר בניקוי יסודי של עור הפנים, הרגעה ושמירה על מנגנון הלחות של העור.     

 ''

באופן אישי,  אם כתוצאה ממזג אוויר יבש, ימי חמסין או לכלוך על פנים, לפעמים גם לי יש תחושת יובש לא נעימה בעור הפנים . במצב זה, הפתרון האופטימלי מבחינתי הוא סבון המוס לניקוי הפנים של כריסטינה, המבוסס על תמציות בוטאניות, ומועשר בחומרי לחות השומרים על רמת הלחות הטבעית של העור.

 מרכיבים הנמצאים במוס, עשויים לחולל פלאים בעור הנתון בסטרס מתמשך ומסייעים  לו בריפוי נזקי העור, להרגעה,  הקלה ולשמירה על עור בריא וצעיר:

  Comfort Cleaning Mousseמכיל : תמצית מלפפון לשיכוך והרגעת עור מגורה.

  Hypericum Perforatumתמצית בעלת תכונות חיטוי ופעילות אנטידלקתית לשיכוך העור ולהפחתת עור אדמומי.

  Frangipaniתמצית מפרח אקזוטי הגדל בתאילנד וידוע בסגולותיו כבעל תכונות נוגדות גירויים, מקל על רגישות בעור ומפחית אדמומיות.

תערובת של תה ירוק, לבן ואדום- עשירה במרכיבים המשפיעים על כיווץ כלי הדם והידוק הרקמות.

 מחיר:92₪ ל-200ml.

 את מוצרי סדרת UNSTRESS, כמו שאר מוצרי חברת "כריסטינה" ניתן

 

להשיג אצל הקוסמטיקאיות ברחבי הארץ

לבירור בטלפון 1800-816-816

http://www.christina.co.il