100 ימים עם אפריל-מאי/אידית בולברינג

"אני אומרת לסבסטיאן שאני זזה הביתה, כי אם לא, אני אצטרך לתלות את עצמי מהעץ ברצועה של כלב בלי שם…."

100 ימים עם אפריל מאי/אידית בולברינג

 "קוראים לי אפריל-מאי פברואר…. ברצינות. כשנולדתי, פלאפי ואמא לא הצליחו להגיע להסכמה על השם שלי. פלאפי חשב שאפריל הוא החודש הכי יפה בשנה. אמא אהבה את מאי. יש לי שם של לוח שנה…"

 הורדה (3)

אידית בולברינג נולדה בדרום אפריקה, ושניים מספריה לנוער תורגמו לעברית. שני הספרים מצויינים ומצליחים להעביר את התחושות של נערה מתבגרת החיה בין שני הורים גרושים, זהו סיפור חניכה מעולה! הספר הראשון "חודש עם אפריל מאי".

 אפריל מאי מספרת לנו בגוף ראשון כיצד מתנהלים חייה. היא גרה עם אביה והם נודדים ממקום למקום בכדי לחפש פרנסה. היא לומדת בטריניטי קולג' שם היא פוגשת בני נוער בגילה, ושולפת ציפורניים לכל עבר, היא לא מרחמת על אף אחד, אבל בפנים בתוך הלב היא נערה חומלת ובעלת ערכים. אפריל-מאי מרגישה לא שייכת בכל מקום, היא לא פנויה ללימודים כי המשפחה שלה לא מתפקדת, היא כועסת על אמא שלה מאד.

הורדה (4)

זהו ספר על נערה מתבגרת בעלת חוכמת לב עמוקה שחיה בדרום אפריקה אבל חווה את כל התסכולים כמו כל נערה בכל מקום אחר בעולם – חשוב בעיני שהקוראים הצעירים ידעו שהדשא של השכן לא תמיד ירוק יותר.

כל פרק נפתח עם משפט קצר המתמצת את מה שעתיד להיות מסופר, אפריל מאי מצליחה להקסים אותנו לאורך כל הספר, היא שנונה ביותר ובאוניברסיטה של החיים היא בהחלט יכולה להתגאות בתואר דוקטור.

 ממליצה מאד!

הספרים מומלצים על ידי משרד החינוך, נמצאים ברשימת "מצעד הספרים" וניתן לשמוע אותם גם באפליקציית "אייקסט"

רחל אמיתי - מדייקת מהבטן - עלמה נדבר
נשואה באהבה לדני הורים לנועה נדב ועידו, סבתא לעלמה גרה בראש העין עובדת כספרנית בחטיבת ביניים אוהבת לכתוב, לבשל, לעסוק בעבודות יצירה ואוהבת לאהוב, מאמינה בטוב החלטתי לפתוח בלוג בסלונה לאחר סדנה מעוררת השראה עם יעל כרמי. אני מתרגשת ונפעמת מהאפשרות שאנשים יקראו את מה שעל ליבי