10 מתוסים על חיתולי בד רב פעמיים שחייבים לנפץ!

חיתולים רב פעמיים הם הדבר הבא, הם כבר מזמן לא דומים לסבא רבא שלהם, החיתול שהיו צריכים להרתיח. יצרנית ותופרת חיתולים רב פעמיים
בייבי קואלה, מנפצת 10 מיתוסים נפוצים

החלטתם להתחיל לחתל בחיתולי בד רב פעמים, בטח כבר שמעתם סביבכם כל מיני הערות משונות כמו "חזרתם אחורה?" או " מי צריך את ההתעסקות הזו בכלל?" וכמובן יש את אלו שמגדילים לעשות ומספרים דברים ששמעו על חיתולי בד רב פעמים כמו: "זה ממש לא היגייני", "מה? את רוצה להגיד לי שתתחילי להתעסק בקקי כל היום?".דגנית מקא, ייצרנית, יוצרת ויזמית של מותג חיתולי הבד הרב פעמי הישראלי Baby Koala (בייבי קואלה)  מנפצת מיתוס אחרי מיתוס כדי לספק לכם מספיק ביטחון בהחלטה החשובה שלקחתם על עצמכם.

חיתול בד רב פעמי גלקסיה www.baby-koala.com
חיתול בד רב פעמי גלקסיה www.baby-koala.com

10 מיתוסים על חיתולי בד רב פעמיים שחייבים לנפץ!

מיתוס 1: "חיתולי בד לא היגיינים"

זה אחד מהמיתוסים הכי שכיחים ואני שומעת אותו לא מעט. אז התשובה היא לא, חיתולי בד רב פעמיים הייגינים מאוד, בדיוק כמו הבגדים אותם התינוק שלכם לובש, השאלה היא האם שיגרת הכביסה שלכם נכונה וטובה?

חיתול בד רב פעמי שליחות קטלנית www.baby-koala.com
חיתול בד רב פעמי שליחות קטלנית www.baby-koala.com

מיתוס 2: "חזרתם אחורה לימי אנו באנו?"
אז זהו, ממש לא! חיתולי הבד המודרניים הם כבר מזמן לא מה שסבתא זוכרת. כיום החיתולים עשויים מבדים בטכנולוגיה מתקדמת שמותאמים בדיוק לצרכים של התינוק. הבדים נושמים, בניגוד לחיתולים חד פעמיים. ישנו מגוון רחב של אפשרויות החתלה, החל מחיתולי כיס בהם משחילים רפידה, חיתולי כיסויי בהם ניתן להחליף רק את הרפידה, פלאטים שמאוד מזכירים את החיתולים של פעם, פיטדים, פריפולדים, הכל באחד או הכל בשניים, בקיצור, כל אחד יכול למצוא את שיטת ההחתלה הנוחה והמשתלמת עבורו.

מיתוס 3: "זה המון עבודה"
אם אתם משונאי הכביסה, אז חיתולי בד רב פעמיים הם לא בחירה מוצלחת עבורכם, לפחות עד שיתחילו להפעיל בישראל שרותי כביסה לחיתולים. אבל אם מכונת הכביסה לא מרתיעה אתכם, אז מדובר על תוספת של עוד שתי מכונות כביסה בשבוע בלבד! ללא ספק כשמסתכלים על זה ככה, הדבר משתלם ושווה את ה"טרחה" הגדולה שטמונה בהכנסת החיתולים למכונה, הפעלה, הוצאה ותלייה או במקרה הטוב הכנסה לסיבוב במייבש.

חיתול בד רב פעמי אחיות www.baby-koala.com
חיתול בד רב פעמי אחיות www.baby-koala.com

מיתוס 4: "זה מסריח"
מי שמשתמש בחיתולי בד רב פעמיים כבר יודע שאין ריח, בטח לא כשהם עדיין יונקים. אם שיגרת הכביסה שלכם נכונה, כמות אבקת הכביסה מספיקה ואתם מקפידים לשמור את החיתולים במקום מאוורר, אין שום סיבה להיתקל בריחות. נכון שריח של פיפי וקקי אינו ריח של שושנים, אבל הוא הרבה פחות נורא מהריחות שמפיצים חיתולים חד פעמיים שמכילים חומרי בישום איומים שגורמים לעור תינוקכם לפריחות קשות.

מיתוס 5: "זה יקר"
אם היו מבקשים מכם לשלם את כל הכסף אותו אתם עומדים להוציא על חיתולים חד פעמיים לילדיכם מגיל 0 ועד שהוא נפרד מחיתולים, הכוונה היא להוציא כאן ועכשיו מכיסכם את הכסף כולו, הייתם צריכים להיפרד מ-10,000 שקלים!!! תקראו שוב, 10,000 שקלים שמושקעים ב-8,000 חיתולים שנזרקים לפח מדי יום ביומו ולא מתכלים ונשארים עמנו עוד מאות שנים. תנחשו כמה יעלו לכם 24 חיתולים רב פעמיים, במידה והחלטתם להשתולל עם הכסף ולרכוש את החיתולים כמעט הכי יקרים בשוק? 2,800 ש"ח.
אז בפעם הבאה שמישהו יגיד לכם שחיתולי בד יקרים, תוכלו לספר לו כמה הוא משלם על כל ילד כאשר הוא בוחר לחתל בחד פעמי.

חיתול בד רב פעמי אבטיח מאוהב www.baby-koala.com
חיתול בד רב פעמי אבטיח מאוהב www.baby-koala.com

מיתוס 6: "זה למחבקי עצים"
נכון שחיתולי בד רב פעמיים הם טראנד ירוק מאוד מאוד חזק, אבל תתפלאו לדעת שבתים רבים בוחרים לעבור לחיתולים אלו בכלל משיקולים כלכלים נטו. כשאנחנו נחשפנו לראשונה לחיתולי בד השיקול הכלכלי היה מכריע. הבחירה לחסוך אלפי שקלים על ילד היא הדבר הכי נכון והגיוני, בטח כאשר משפחות צעירות בישראל צריכות להאבק ביוקר המחיה.

חיתול בד רב פעמי פריחת הדובדבן www.baby-koala.com
חיתול בד רב פעמי פריחת הדובדבן www.baby-koala.com

מיתוס 7: "זה דולף"
חיתולי בד רב פעמיים דולפים לא יותר מחיתולים חד פעמיים. אם לא מחליפים את החיתול כל שעתיים או שלוש שעות ואם לא מתחלים בצורה נכונה או לא שמים מספיק ספיגה, ברור שהחיתול ייזל. אחרי הכל מדובר בבדים בעלי כושר ספיגה מצויין, אבל גם להם יש גבול, זה לא פולימר שיכול לספוג פי 200 מנפחו.

מיתוס 8: "זה לוקח המון זמן להחליף"
לא נכון! אין הבדל בזמן ההחלפה, בטח אם מדובר על חיתולי כיס/כיסוי/הכל באחד ובטח אם אתם בוחרים בסקווטשים על פני טיקטקים. זמן ההחתלה זהה לחלוטין, אין הבדל בין החיתולים.

חיתול בד רב פעמי ארטיק פירות www.baby-koala.com
חיתול בד רב פעמי ארטיק פירות www.baby-koala.com

מיתוס 9: "צריך להתעסק בקקי"
יש לי חדשות עבורכם, מעצם היותכם הורים לתינוק קטן, אתם נדרשים "להתעסק" בקקי, בין אם זה לנגב או לשטוף אותו מהטוסיק של התינוק ולהשליך לפח ובין אם זה לנגב או לשטוף אותו ואת החיתול אחרי כל יציאה. למי שלא אוהבים "להתעסק" בקקי, ישנם פיתרונות מעולים כמו ליינרים עשויים במבוק אותם מניחים על גבי החיתול ומשליכים לפח יחד עם הקקי וכך רוב החיתול נשאר נקי. שטיפת החיתול בזרם מים חזק, כמו בבידה יכול להסיר את כל הקקי.

מיתוס 10: "בגן לא יסכימו"
הכל שאלה של גישה איתה אתם מגעים אל הגן וכיצד אתם מציגים את החיתולים לגננות ולמטפלות. נכון שקל להן הרבה יותר לסגור את החיתול ולהשליך אותו לפח האשפה לנצח, אבל חיתולי בד רב פעמיים הם בדיוק אותו הדבר רק השלכת החיתול היא לתיק נסיעה אטום לריחות במקום לפח. לגננת או למטפלת אין שום צורך לעשות כלום מלבד להניח את החיתול המלוכלך בשקית ולהשאיר לכם לטפל בו בבית. אצלנו בגן לא עשינו מכך סיפור גדול, הדגמנו למטפלות ולגננת איך משתמשים, דאגנו להביא את החיתולים הכי הכי מגניבים שיש לנו בסטאש ובעיקר רתמנו אותם לחשיבות העניין ולכך שהן עושות דבר באמת נפלא.