תתעוררי- דור חדש של טיפול אקספרס נגד סימני עייפות!

בחורה עם מחשב נייד

6 בבוקר..השעון המעורר מצלצל..בן זוגי קופץ מהמיטה ואני גוררת את עצמי אחריו…יום חדש מתחיל…הילדים מתעוררים ומתחילים במשחקי הבוקר..

מנסה לתפוס את מקומי מול המראה ובוחנת את עור הפנים..סימני עייפות (במיוחד באזור העיניים..), נראה שכמה קמטוטים התווספו להם בלילה..

זה לא חדש כי איכות השינה שלנו קובעת איך נראה בבוקר: אחת הבעיות העיקריות של נשים בעת המודרנית היא מחסור בשעות שינה כתוצאה מקצב החיים האינטנסיבי המשלב בין קריירה, בית, חיי משפחה וחיי חברה. בהיעדר שינה, העור מתקשה לבצע את תהליך השיקום שלו ולעבור את תהליכי ההתחדשות הנחוצים לו.

מותג הטיפוח הבינלאומי גרנייה, משיק דור חדש של טיפול אקספרס נגד מראה קמטים, מסדרת Miracle מירקל – קרם יום אקספרס נגד סימני עייפות עם אפקט החלקה מידי של מראה הקמטים.

מירקל וייק-אפ מעניק לחות עד 24 שעות, יום אחר יום מסייע בהפחתה במראה הקמטים וסיוע במיצוק העור. מעניק מראה עור חלק ורענן יותר, מידית ולאורך זמן.

הקרם בעל מרקם ייחודי עם אפקט מילוי והחלקת העור, נעים במיוחד ומועשר בלחות, מסייע בהחלקת מראה הקמטים והקמטוטים באופן מיידי.

מרקם הקרם בעל אפקט מילוי והחלקת העור – מרקם ייחודי, נעים במיוחד, מועשר בלחות ובעל ריח נהדר!

טכנולוגיית סדרת מירקל נגד סימני עייפות לפעילות אנטי-אייג'ינג, יעילה ב-2 שלבים. כל העוצמה של פיזור מהיר של מיקרו-פפטידים במרקם חדשני למראה עור חלק יותר עם אפקט החלקה להפחתת מראה הקמטים ולחידוש מראה העור באופן מיידי ולאורך זמן.

שלב ראשון: באופן מיידי – אפקט ההחלקה נראה לעין והקמטים והקמטוטים נראים חלקים יותר. העור מועשר בלחות עד 24 שעות ובעל מגע קטיפתי. שלב שני: לאורך זמן –  יום אחר יום מראה עור צעיר יותר

מירקל וויק אפ קרם יום אקספרס  בעל פורמולה ייחודית המכילה קומפלקס אנטי-אייג'ינג עם 7 רכיבים פעילים ופיזור מהיר של מיקרו-פפטידים: מעבדות גרנייה שילבו מיקרו-פפטידים המתפזרים במהירות בשל גודלם הזעיר. רכיב אנטי-אייג'ינג עוצמתי זה מופק מתמצית צמח האורז ומסייע בתוצאה מהירה יותר.

רכיבים פעילים נוספים:

  • פרו-רטינול
  • LHA
  • אדנוזין
  • תמצית תאים צמחיים
  • חומצה היאלורונית
  • גליצרין

איך משתמשמים ב- Miracle Wake-Up Cream?

מורחים כל בוקר על פנים נקיות כמות בגודל 2 אפונים ולעסות עד לספיגה מלאה.

אני אוהבת למרוח את הקרם אחרי שאני שוטפת פנים במיים קרים עם פיור אקטיב ג'ל גרגירים  עם נגזרות פחם של גרנייה (ממריצה את זרימת הדם), מניחה סרום המתאים לסוג העור שלי ולאחר מכן קרם יום.

ניתן להשיג את הקרם ומוצרים נוספים של המותג ברשתות הפארם, כל-בו מזון ובתמרוקיות במחיר מומלץ לצרכן: 110 ₪ ליח' (לפני הנחות מבצע הניתנות על ידי הקמעונאים מעת לעת על פי שיקול דעתם).

שימו לב! הקרם נמכר במהלך חודש מרץ 2016 במחיר היכרות של 55 ש"ח בלבד (במקום 110 ש"ח)!

המותג גרנייה לא מסתפק ביום אחד על מנת לחגוג את יום האישה הבינלאומי ולכן חוגג חודש שלם במבצעים מיוחדים!!!

המבצע ברשתות הפארם החל מ- 7.3.16 עד ה-31.3.16 ו/או עד גמר המלאי!

קרם  BB פיור-50 ₪ במקום 120 ₪

קרם BB  אוייל פרי- 50 ₪ במקום 120 ₪

קרם BB  קלאסי- 60 ₪ במקום 120 ₪

קרם BB עיניים 40 ₪ במקום 120 ₪

פיור אקטיב פחם ג'ל, גרגירים ופיור 3 ב-1 ב-35 ₪ במקום 60 ₪

שאר סדרת פיור אקטיב ב-30 ₪ בלבד

קרם יום אקספרס מירקל 55 ₪ במקום 110 ₪

קרם שינה מירקל 55 ₪  במקום 110 ₪

מים מיסלריים לניקוי+הסרת איפור+ הרגעה וטיהור 30 ₪ במקום 60 ₪