מרקים במקום ממתקים

בחורה עם מחשב נייד

אמצע יום עבודה, הבטן מתחילה לאותת והיד נשלחת לעבר נשנושים אקראיים המפוזרים במשרד-  וופלים, עוגיות, קרואסונים. מייד לאחר הביס האחרון, כל שנשאר הוא ייסורי המצפון על כך ששוב נפלנו לפיתוי וקלוריות מיותרות שמביאות להשמנה.

נשמע מוכר? נשים רבות יעידו שכן.

במיוחד לקראת החורף, אסם משיקה סדרת מרקים נמסים שתשים סוף לבעיה. סדרת המרקים החדשה של אסם, "סוף לנשנושים", מועשרת בסיבים תזונתיים ומציעה תחליף לנשנוש בין ארוחות.


במחקר שנערך על ידי אסם התגלה כי 49% מצרכני המרקים הנמסים שותים אותם כ"נשנוש" בין הארוחות, אך 45% מהמשיבים ציינו כי אינם רואים במרק הנמס פתרון משביע. בבדיקה מול נשים גילינו כי 80% מצרכניות המרקים הנמסים מעדיפות לצרוך מרקים המכילים תוספת של סיבים תזונתיים. תוצאות המחקר הובילו אותנו להחלטה לייצר מרקים מועשרים בסיבים שיהוו ארוחת ביניים. המרקים החדשים נותנים מענה חלופי לנשנושים מזדמנים, ומסייעים בשמירה על התזונה ואורח חיים מאוזן.

אני זוכרת את עצמי לפני הרבה שנים עבדתי במשרד ללא ארוחות צהריים מאורגנות במקום העבודה, ולא עבר יום שלא הייתי מכינה לעצמי מרק נמס בכוס כחלק מארוחה משביעה.

מרקי "סוף לנשנושים" מוצעים במגוון טעמים:

 פיטריות

עגבניות עם אטריות

מרק בטעם עוף עם שקדי מרק ואטריות

 

מרק ירקות עם קרוטונים

 מרק אפונה

מרק תירס

מרק בצל עם קרוטונים

המרקים עשויים ללא חומר משמר וללא צבעי מאכל  ומכילים עד 100 קלוריות למנת מרק מוכנה.

לחלק ממרקים אשר באים ללא קרוטונים, ניתן להוסיף שקדי מרק סופרגול של אסם, התנסות שלי מפורסמת בבלוג  כאן: http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?EntryId=2172486

סיבים תזונתיים הינם מרכיב חשוב בתזונה מאוזנת, הם מסייעים לפעילות התקינה של מערכת העיכול. הקצובה היומית המומלצת עבור נשים לסיבים תזונתיים היא 25 גר', אך מרבית האוכלוסייה איננה מגיעה לכמות צריכה זו מנת מרק "סוף לנשנושים" תורמת לפחות 10% מהקצובה היומית המומלצת לסיבים תזונתיים.

מחיר:  5-7 ₪

כשרות:  חרל"פ, רבנות מקומית שדרות

המלצה שלי למשפחות כמונו שאוכלים מרק רק בסופי שבוע: במקום להכין סיר שלם של מרק שיתקלקל במהלך השבוע, ניתן להשתמש בשקיות מרק נמס של אסם ולהתפנק במרק חם בסופ"ש.

המרקים מתאימים גם לילדים שמאוד אוהבים אותם וניתן להכין צלחת מרק בקלי קלות.

 

 

כדאי לעבור למרקים במקום ממתקים!