טעימה מתוקה

שירה קוריאל

"לכאורה, את כל מה שאני מחפש בבחורה: יפה, אינטליגנטית, אוהבת סרטים לכל המשפחה, משלמת את חשבון החשמל בזמן, בעלת הומור יהודי וראש לעסקים. ממחזרת בקבוקי פלסטיק, נהגת מונית בבוקר, רבנית בצהריים וראש ארגון משפחת פשע בלילה, פותחת את היום עם בורקס תרד, ביצה ורסק עגבניות, ממלאת לוטו כל שבוע, חובבת מוזיקת בארוק ומאמצת גמל בגינה. אבל, זה לא יעבוד בינינו.
למה?
הלק האדום שלך מפחיד אותי"
מתוך המופע: "ביס מהתפוח: קברט לסיפור הקצרצר"

שירה קוריאל
שירה קוריאל

יום שישי בשעות הצהריים, בחוץ: מזג אוויר לונדוני, בפנים: שני צעירים בחלל אינטימי במרכז הבאוהאוס, תל אביב. האולם הקטן מתמלא לאט – מופע בצל הקורונה. על הקלידים, מני גרוס, מנגן, משחק ושר. לצידו שירה קוריאל, יפיפייה סקסית שמפזזת, רוקדת, שרה ומדקלמת טקסטים ציוריים, על זוגיות תל אביבית עכשווית.
השניים מציגים גלריה צבעונית ומשעשעת של דמויות תל אביביות: צעירה במכבסה מנוכרת שבאה עם סדין ספוג במיצי אהבה, ממהרת להיפטר מהאינטימיות שחוותה זמן קצר קודם לכן, מלצרית בת ארבעים ושתיים במיני קצרצר שמגישה אספרסו לפנסיונרים בבית קפה בכיכר הבימה, אישה שמתלוננת שההורמונים שבשניצלים שבעלה זולל הרסו לה את חיי המין, ליצן גינה מבהיל שמופיע על דלתה של בחורה באישון לילה ומציק לה בפנים חמורי סבר שמתחלפים בצחוק מצמרר. דמויות אלה ורבות אחרות, במצבים דרמטיים ומשעשעים, מתחלפות בקצב מהיר וזוכות לצחוק ומחיאות כפיים נלהבות מהקהל.
הטקסטים נכתבו בכישרון רב על ידי שירה קוריאל (במקור הופיעו הטקסטים בדף הפייסבוק "צרצר לשבת" פרי עטה של קוריאל. אא"ב), את המוסיקה המצוינת, הלחין ומבצע מני גרוס, שחקן מלא חיות ואנרגיות מתפרצות.

מני גרוס
מני גרוס

סיכמה היטב חברה שהתלוותה אליי:
"הופעה מתוקה, שנונה ומצחיקה, שחקנים נפלאים ומוסיקה לפנים".

מומלץ בחום!

ההופעה הקרובה: ביום ג' ה -7 באפריל
לינק לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים:
https://www.funzing.com/sd/TsyAao

ביס מהתפוח, קברט לסיפור הקצרצר, כתיבה: שירה קוריאל, מוסיקה מקורית: מני גרוס, שחקנים: שירה קוריאל ומני גרוס, ליווי אומנותי: דליה שימקו, תיאטרון אספמיה, צילומים: אקי פלקסר

אורית בראון אגמי
בלוגרית פעילה ובועטת. היתה עיתונאית שלושה עשורים. היום מלמדת ילדים ביפו ובשכונת התקווה תקשורת ואקטואליה.