המטבח השטוח מ"בית תותחני" אסטטיקה ופונקציונאליות

בחורה עם מחשב נייד

Screen Shot 2016-10-29 at 6.26.20 PM

עם משטחי נירוסטה של BARAZZA  תנורים, כיריים וכיורים במראה שטוח

יחד יוצרים משטח מותאם וייחודי בקו ישר – שטוח,עם אלמנטים מונמכים שתולים

חברת "תותחני אינווסטמנט" מתמחה ביבוא ושיווק מוצרי יוקרה למטבח ולאמבט של המותגים המובילים בעולם, במגוון סגנונות ובטכנולוגיה מתקדמת.

משטחי הנירוסטה של BARAZZA  חיבור של עיצוב ופונקציונליות, פתרונות עיצוביים בהתאמה אישית. פרויקט העיצוב של משטחי הנירוסטה נוצר ב- BARAZZA  כמענה לדרישות מיוחדות של מידות, סידור וארגון ואפשרות להפוך את המטבח האישי שלך למעבדה יצירתית לניסוי, עם סגנון אופנה חדש ומאפיינים פונקציונליים.

Screen Shot 2016-10-29 at 6.27.29 PM

ל-BARAZZA , ישנה היכולת ליצור "הלבשה" אינסופית בצורות שונות, בעוביים ובגימוריי נירוסטה שונים בכל משטח נירוסטה בהזמנה מיוחדת, תוך שימוש במומחיות, באומנות ובחדות הטכנולוגיה לשימוש הטוב ביותר. האלמנטים כמובן, הם אינטגרליים עם משטח הנירוסטה. פתרונות העיצוב הבלתי רגילים, באים לידי ביטוי בשילוב אביזרי הבישול והרחצה והתוצאה – גימור אישי וייחודי. BARAZZAמשתמשת בנירוסטה 304AISI  המכילה רמה גבוהה של כרום וניקל, חומר מעולה במונחים של חוסן והיגיינה. לצד הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ליצירת כיריים, תנורים, כיורים וברזים המיועדים למטבחים הבייתים. בזכות הפתרונות העיצוביים והייחודיים, BARAZZA  נהנית משיתוף פעולה עם מיטב יצרני המטבחים היוקרתיים והמובילים בעולם. BARAZZA משתמשת אך ורק בנירוסטה הגבוהה ביותר לייצור משטחים. AISI304 שהינה מוגנת מפני היווצרות קורוזיה, הגיינית ביותר ונשמרת לאורך זמן. 4 סוגי גימורים מפוארים לבחירה: סאטן. מט, וינטאג', מראה

משטחי נירוסטה FUSION מבית BARAZZA

Screen Shot 2016-10-29 at 6.28.24 PM

קטלוג BARAZZA  2016, מציע סדרות שלמות של התאמות מוצרים מעוצבים ונגישים מאוד וכן, מתופעלים בקלות ע"י המשתמש. קטלוג זה אידיאלי לבחירת סדרת המוצרים כ"חליפה" המתאימה לך הלקוח, בשימוש היום-יומי עפ"י בקשתך לתפעול הטוב ביותר במטבח האישי שלך. ע"י צירוף וחיבור של רכיבי הבישול והשטיפה, יחד עם גימורים מותאמים ומידות, כך שמתקבל פתרון הרבה יותר אקסלוסיבי, חדש!!!

משטחי נירוסטה FREE FUSION-B     מבית BARAZZA עובי משטח 6 מ"מ

ניתן להתקנה מעל כל סוג של משטח קיים!!!

התכנית המודולורית של ה- FREE FUSION-B   מאפשרת התאמה אישית מקסימלית של המשטח וכאמור התקנה מעל כל סוג של משטח קיים.  בהתאמה לקונספט השטוח סדרת FREE -B   של תנורים, כיריים וכיורים. שילוב של אסתטיקה ופונקציונאליות.

משטחי נירוסטהLAB FUSION מבית BARAZZA עובי משטח 1 מ"מ

ניתן להתקנה מובנית (עם שפה שטוחה) להשגת התיישרות בקו המשטח הקיים.

העיצוב של שיטת ה LAB FUSION שם נירדף לאלגנטיות ומקצועיות. הלקוח, יכול לבחור בין מבחר סוגים של כיריים LAB – הכירים השטוחות והשקועות בעולם !!!יחד עם כיורים ישרים וליצור משטח מותאם וייחודי עם אלמנטים מונמכים שתולים בהתקנה שטוחה או בהתקנה עליונה.

האלמנטים של הבישול והשטיפה מתיישרים ומסתדרים בשורה אחת, בקו אחיד ומאפשרים "החלקה" של רשתות הנירוסטה ומשטחי החיתוך. כל זה, מתחבר ומסכם את השימושיות והתועלתיות ונותן לך קלות בניקיון המשטח.סדרת מוצרי LAB מודלרית וגמישה, בסגנון נקי וחיוני, בהתאמה למטבחים הפתוחים, משטחים שטוחים.

http://www.tothani.co.il/web/

להשיג ב: חנויות המטבחים המורשות ע"י היבואן. טלפון לברור חנות מורשית:03-9513378

marina
בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))